Мюзик Айдъл 2 /17/ - Балкански ритми

  • 18 243
  • 561
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 758
Така и не прочетох какви ще са новите песни, но ми се струва, че това ще е втори (балкански) чалга концерт. Така ли е?
И аз това се чудех - защо го измислиха така, като вече имаше чалга концерт newsm78

# 31
  • Мнения: 2 270
Така и не прочетох какви ще са новите песни, но ми се струва, че това ще е втори (балкански) чалга концерт. Така ли е?
И аз това се чудех - защо го измислиха така, като вече имаше чалга концерт newsm78
новия концерт не е чалга-като изключим сръбската песен.Едната е циганска я другите са по скоро балкански поп

# 32
  • Мнения: 1 305
Dame борбата е жестока - Нора, Пламена и Анчето са титулярките  Wink
Тоест са тези, чиито влиятелни "познати" се борят да наложат "своето момиче" за по-по-най.
Анчето оттече - слабонервна се оказа.
Ся да видим борбата между Пламена и Нора как ще завърши. Аз искам да се наслаждавам максимално на своите любимци - колкото ги оставят толкова.
Дано само и те осъзнават играта и не си го слагат на сърце.

Аз в предната тема писах, какво ми се иска да стане оттук-нататък. Пламена, Нора, Деница и Тома  - на финал. Който и  да спечели от тях, няма да ми докара душевно неравновесие.  Simple Smile
Ако карам на лични симпатии, трябва да е Тома или Дени, ако говорим за чисто вокални способности - Нора или Пламена. И да ти кажа хич не ми пука кой и дали ги побутва тия момичета напред, защото те с изключение на Анчето го заслужават. И не мисля, че имат нужда някой да ги побутва, защото те имат силите и сами да си се справят с конкуренцията.

Така и не прочетох какви ще са новите песни, но ми се струва, че това ще е втори (балкански) чалга концерт. Така ли е?
И аз това се чудех - защо го измислиха така, като вече имаше чалга концерт newsm78

Ами защото преди беше българска родна чалга, а сега - балканска, придобила световна популярност  Wink

# 33
  • София
  • Мнения: 8 348
ми запис, че нещо ми се е бъгнал компютъра

# 34
  • Мнения: X
Хайде и аз да се запиша. Добър ден на всички  bouquet

# 35
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Във вестник Телеграф има статия за Тома и Елена  Mr. Green
В Пловдив, на участие на неговата група, влюбени гугутки  Joy
'Ма що съм толкоз добра бееее .. Да взема да се кандидатирам за ясновидка ли  Mr. Green

# 36
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
моите фаворити си остават Шанел, Ясен и Томата Party
другите не ги харесвам нито като гласове, нито като визия Sick

# 37
  • Мнения: 3 423
Така и не прочетох какви ще са новите песни, но ми се струва, че това ще е втори (балкански) чалга концерт. Така ли е?
И на мен така ми прозвуча.Аз прочетох песните,но нищо не ми говорят  newsm78
Няма и да го гледам довечера,освен че не си падам по такава музика нещо много на Биг брадър го обърнаха.

# 38
  • Мнения: 184
Шанел, Тома И Деница ще се справят довечера  Simple Smile

# 39
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
Шанел,Тома и Нора са моите фаворити !

# 40
  • Мнения: 46
И аз съм тук!  Hug

# 41
  • Мнения: 114
Така и не прочетох какви ще са новите песни, но ми се струва, че това ще е втори (балкански) чалга концерт. Така ли е?
Какво да ти кажа... за съжаление ще е нещо такова горе-долу. С тази разлика, че освен българска  чалга, ще има и турска, сръбска, циганска и каква ли още не Mr. Green Май само Ветрове-те не са чалга newsm78
След малко се нареждаме пред телевизора и започваме Mr. Green

# 42
  • Мнения: 6 993
Егати отврата. Не шъ да е трябвало да се раждам балканка Tired

# 43
  • София
  • Мнения: 8 348
въх Нора как са я облекли
аз на нейно място щях да ги съдя

# 44
  • София
  • Мнения: 4 294
Нора почти е стигнала по размери Деница  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт