Какво правите ако мъжът ви

  • 4 833
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Решавам, че бълнува нещо несвързано, обръщам се на другата страна и продължавам да спя.

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Мъж ми никога не би тръгнал ей тъй нанякъде, без да каже къде отива. Що за глупост? Нито ще го спра, нито ще се тръшна "земи ме и мене беееее Cry", така че не виждам защо да крие newsm78 Че то и боклука като това да хвърли, си казва Laughing

# 17
  • Мнения: 212
Борка, да не си спал на изтривалката тази нощ?! Mr. Green

Не, ама следващия път не е ясно Simple Smile Че и изтривалката една гадна и неудобна Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 576
Ако успее да докаже, че наистина има работа - няма проблем, пускам го, но по кръчмите с приятели - да забрави  Naughty

# 19
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Първо ще искам точен отчет - къде, с кого, как, защо, кога ще се прибере.... после една тирада от сорта на - как не те е срам, ти семейство нямаш ли, нощни разходки, а? ..... Абе яко фучене. Ако смее да излезе! На сутринта пак- трябва да му е гадно!
И аз преди мислех, че на мъжа трябва да му се дава свобода, да излиза с приятели, да не се задушава непрекъснато с жената и детето и дом. задължения, ама те като видят хубавато и няма спирка, на главата ми се качи.... затова вече само буча, станах гадна... и такава ще си остана.

# 20
  • Мнения: 660
Изобщо не питам..От неговите срещи ми се повдига вече ..край нямат, с кой ли не (много му е висок поста). Ако не е с жена и в 2 посреднощ да е, не ме интересува, да върви. Питах до едно време, но вече даже не ми се слуша поредното обяснение с кой и къде...нали после пак при мен ще си легне!

# 21
  • Мнения: 263
Със сигурност ще питам къде отива и какво ще прави! Освен ако работата му не е от такова естество. Но може би и тогава бих попитала нещо от сорта на: "Пак ли, не можеш ли да отложиш за утре"

# 22
  • Мнения: 2 388
Работата му не изисква изпълнение в този часови пояс. Simple Smile
Ако все пак ми каже така, сигурно ще съм изумена. Shocked

# 23
  • Мнения: 307
По това време на денонощието е ясно ,че няма да е работа.Ако си каже че отива с приятели-ок.Само ще попитам къде.
Естествено ,че в близък период от време и аз ще излезна по същия начин.

# 24
  • ЕН
  • Мнения: 543
остава и в 12 през ноща да ми каже че отива на работа и ще smile3513 fight fight
е стига сте ни правили на маймуни де. не ядем доматите с коловете или там както се казваше.
естествено че ще искам пълен отчет още преди да е излязъл, защото не се знае дали ще го пусна като се върне.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 458
Ако много ми се спи хич и няма да му обърна внимание,но ако не пускам го и тръгвам след него,че съм мн любопитна да го видя с очите си кви ги върши.

# 26
  • Мнения: 315
Борка, да не си спал на изтривалката тази нощ?! Mr. Green

Не, ама следващия път не е ясно Simple Smile Че и изтривалката една гадна и неудобна Simple Smile
абе, я сложи един матрак пред вратата за всеки случай Joy

на въпроса-никога не питам къде беше,къде отиваш,кога ще се върнеш и т.н.
единственото, което ме интересува е да е добре.ако е по жени - щом сърцето му го иска и щом може - животът е един Laughing
няма да си разваляме семейството,я!
със следене и натякване няма да задържиш един мъж.
ние сме се събрали, защото сме искали да сме заедно, а не излежаваме заедно присъда"строг, тъмничен.."
все пак, хубаво е всичко да е в рамките на добрия тон - тоест аз да не разбера.иначе -  #2gunfire #2gunfire Joy Joy

# 27
  • Мнения: 806
Ако ми каже такова нещо и не даде обяснение, ще кажа добре и ще направя разследване.  Но моят мъж никога не би направил това.

Ако е по работа, защо ще криеш?
Ако е изненада не е подходящо времето!
Ако е веселба защо ще криеш?

Жените се усъмняват в мъже които лъжат или извъртат истории.

# 28
  • Мнения: 3 727
Какви работи може да има един мъж "изведнъж" в 12 през нощта???

Ами каква... Обадили му са се например стари приятели които са се събрали в една кръчма и той отива да ги види. Защо не.
Защото НЕ! Naughty

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Няма да се налага да го питам - той сам ще ми каже къде отива.

Общи условия

Активация на акаунт