Какво правите ако мъжът ви

  • 4 839
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да, моя мъж си излиза редовно, а сега като съм бременна най-вече. Laughing
Не, аз не го питам къде излиза, защото ако изневерява ще ме излъже, ако го хвана, ще станат скандали, а скандалите не спират мъжете или поне моя. познавам си стоката добре, и знам че ако е тръгнал по тоя път, ще го прави и през деня. Обаче какво се получава при моя мъж и защо съм спокойна  за ви обясня. Въпреки че не питам и не вдигам скандали, той се усеща и си е инсталирал някаква програма на телефона и на компютъра, с която ми каза че ако нещо си мисля, мога чрез нея да видя къде е в момента и къде е бил през последните часове.

# 46
  • Майничка
  • Мнения: 12 623
Случва му се. Обикновено на сутринта всичко си казва.
Обаче ако ме събуди, за да ми съобщи, гръцмуля му прегризвам. Mr. Green

# 47
  • София
  • Мнения: 175
Ако се налага да излезе по това време и е по работа означава, че се е случило нещо лошо, и аз задължително съм уведомена, за да ударя едно рамо на другарчето. Ако е за среща с приятели - излизаме заедно.  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 2 089
Сигурно ще ми изкара акъла, че нещо лощо се е случило! Стига да ме увери, че не е - може да миткосва цяла нощ, имаме си доверие.

# 49
  • Мнения: 3 641
Никога не питам. Предвид естеството на работата му/крим. полиция/  никак не е странно да му се обадят през ноща. Правили са го ,само се надявам да е добре, после ако реши сам си казва

# 50
  • Мнения: 950
В 12 вечерта ако му звъннат той отдавна е  smile3524 Sleeping  и  може би  аз бих си поприказвала  че и даже да изляза няма да забележи   Joy 
Или втори вариант е да откаже щото хич не е по пиенето   Joy 

# 51
  • Мнения: 1 559
Какво правите (или ще направите) ако мъжът ви изведнъж например в 12 ч. посред нощ ви каже
"Мило, излизам за малко, имам работа. Ще се върна след час, два"
Започвате ли веднага да го питате - Защо излиза по никое време, с кого ще се среща, какво ще прави, утре не може ли да я свърши ами трябва точно тази вечер, и изобщо да го разпитвате "къде, с кого, защо, как, и т.н." Пускате ли го да излиза вечер късно или мрънкате или направо му заявявате, че няма къде да ходи по това време и то без вас.

Ами сигурна съм ,че моя мъж няма да направи такова нещо Naughty..Или ако newsm78,това значи ,че  си е събрал куфара и нема връщане назад... Sick

# 52
  • Мнения: 661
Е , ако ми каже къде отива , защо да не го пусна ? Ако приятел му се обади за помощ и му е казал нищо да не споделя с мен , ще изпадне в много деликатна ситуация .Всичко се случва !

# 53
  • Мнения: 1 058
Случвало се е. Обикновенно не казва излизам за час два, ами казва отивам до еди къде си за еди какво си. 

# 54
  • Мнения: 3 622
Ами до сега не се е случвало, но ако се случи ще го питам къде отива

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Моя обикновено към 10 му идват ангажиментите. Нищо не правя казвам "чао". Питам кога ще се върне, за да не се притеснявам. Ако каже - каже, ако не здраве. Та толкова. 

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не се е случвало,няма и да се случи.
Мойто мъж не е такъв.Ако иска да си пийне ''по мъжки'',то това никога не би се случило в 12ч през нощта.
И винаги ми казва сам-къде,с кой,как...
Пък и те неговите приятели са и много ''мои'',та не се притеснявам. Sunglasses

# 57
  • Мнения: 1 186
Какви работи може да има един мъж "изведнъж" в 12 през нощта???

Ами каква... Обадили му са се например стари приятели които са се събрали в една кръчма и той отива да ги види. Защо не.
Ако наистина са приятели- няма проблеми Peace...но ако са приЯтелки ще има доста проблеми Mr. Green....макар че поради какъвто и да е повод аз пак ще си го разпитам- къде,с кого и защо Whistling

# 58
  • Мнения: 5 940
Не ми се е случвало.

# 59
  • Мнения: 133
Случвало се е да се обаждат познати посред нощ да го канят да излиза, но мъжа ми е железен  -  нощем си е при мен и децата.  Работа, ако има такава може да почака до сутринта. Приятелите му знаят, че е семеен и винаги се обаждат в по нормално време, до към 7-8 вечерта.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт