Споделете 64

  • 21 667
  • 1 002
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 783
В събота вечер, на една вила, след доста изпита мастика, в два сутринта, една госпожица решава да повдигне въпроса: "К`во мислите за елита бе, хора?!"
И на мен ми хрумна , че българският елит  е като Киро Факиро. Сам си прави количките, сам си се състезава, сам си се награждава.
Естествено, че основен гост ще е бременната манекенка, Бу. Ти какво очакваше, да бъдеш полезна някому? Наивнице!
Пусне тема, плюнките са чудесно нещо.

# 16
  • Мнения: 516
Преди малко научих, че прототипът на дистанционното управление бил кръстен "мързеливи кокали". Joy

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Естествено, че основен гост ще е бременната манекенка, Бу. Ти какво очакваше, да бъдеш полезна някому? Наивнице!
Пусне тема, плюнките са чудесно нещо.

Абе, наясно съм, че не съм черешката на тортата, това се подразбира. Още повече, че при подготовка за раждане, кърменето е само част от натрупване на информация, а не основна задача. Но и да ми дадат една реплика за трийсе секунди не очаквах, обидно е някак. Ето тема.

# 18
  • Мнения: 2 032
Лиске, онази многомилионна картинка на Фройд, Дебелата Сю, я бил закупил Абрамович. И други подобни напазарил за младата си любовница.

http://www.thisislondon.co.uk/news/article-23485641-details/Roma … d+lady/article.do

Скатаните данъци на Сибнефт си влизат в употреба.

# 19
  • Мнения: 677
И ето кой ще пее за откриването на галерията на Даря. Евалата, олигарси.

# 20
  • Мнения: 118
http://www.youtube.com/watch?v=jGyP480L2x8
Това си е за споделяне,за съжаление не съм автор на клипа.

# 21
  • Мнения: 4 406
споделям, че на моите неволи с болничните листи им се вижда края, надявам се... ако ми преведат парите в следващите 2 седмици, ще водя семейството на почивка.

# 22
  • Мнения: 17 546
Споделям колосална умора! И на душата и на тялото... Изпитвам почти физическа болка от нуждата да видя и помириша море! Искам да седя на брега от изгрев до залез и само да гледам, да дишам и да го слушам...

# 23
  • Мнения: 2 152
Споделям, че адски ми се пише при вас, но се чувствам гузна от последното недоразумение

Бу, Embarassed  bouquet

# 24
  • Мнения: 2 891
За да преодолея стреса от връщането на работа след кратък отпуск, реших да се барна подходящо с червената ми рокля, която 3 месеца укривах у майка, под угроза за бърз развод поради безугледни харчове. Нося се кат фея  Mr. Green

# 25
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Споделям, че старата ми седмица завърши с неприятни събития, които се пренесоха и в новата и толкова гадно не съм се чувствала отдавна Tired

Адашка свързана с фолка нямам, за сметка на това нося едно и също име с видна манекенка Whistling
Ако можеше да съм и перде като нея, със сигурност нямаше да се чувствам така.

# 26
  • Мнения: 2 891
Една приятелка ми каза, че за 30 г. се полагали диаманти. На мъжа ми му остават 2 г. да събира пари. Колко карата да му поискам?

# 27
  • Мнения: 2 152
Ааа, Бу, аз си го отнесох
Преживях не дотам болезнена дефлорация, която ми държа влага 2 дни.
Но все пак, за да ти покажа кооолко съжалявам, ще оплюя, както аз си мога - порядъчно и цветущо Марта Mr. Green

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ето това ме развесели много и го споделям с вас:

Аз съм българче щастливо-
купих си апартамент!
Май стените са накриво,
но нали си е за мен!

Кредита е първа стъпка-
почваш с банката борба.
То си е голяма тръпка,
ако жив си след това.

Чакаш смело кота било.
с други думи- груб строеж.
И ти става много мило,
сякаш с болка ти растеш.

После идва дограмата-
пее твоето сърце.
Кондензира по стената,
но си имаш PVC.

Ето майсторите сръчно
ще шпакловат две стени.
Обясняват ти научно
всички нови кривини.

После плочки, гипс-картони,
майстор нов и нов късмет-
пренарежда без фасони
уж прекрасния паркет.

Иде шкаф, след него втори-
тук очукан, там сгрешен.
Но със майстор не се спори-
той е майстор, ти кретен.

И  накрая, без съмнение,
си щастливец, ако ток,
след година закъснение,
има в новия ти  блок...

Честито на всички новодомци ...  Joy

# 29
  • Мнения: 274
Тази сутрин във фитнеса забелязах, че някои жени се потят супер секси, а други смърдят отвратително....

Общи условия

Активация на акаунт