Какво струва едно бебче

  • 8 872
  • 170
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 447
ако една жена не бъде майка поне веднъж не си е струвало да бъде жена.
Това малко ми напомня и на една друга фраза.
Мъж който не е ходил в казарма,не е мъж.
Извинявам се предварително за спама.

# 151
Здравей,Албена!Въпросът ти  е повече от ясен,затова ще ти отговоря направо.Децата са наистина голямо богатство,но и огромна отговорност.Доста често се стига до разрив в отношенията,когато се появи едно бебе,особенно,ако ще разчитате във всяко едно отношение само на вас двамата.Умората,недоспиването,финансовата част и т.н...си оказват своето влияние,колкото и да е подготвен човек.На мнение съм,че децата могат да сплотят двама души,но могат и тотално да ги отдалечат.По голяма истина от собствения опит няма така,че ти желая успех.Факта,че си задаваш всички тези въпроси си повече от готова да поемеш предизвикателството.Децата имат цена и каква ще е тя зависи от родителите му. Wink

# 152
  • София
  • Мнения: 62 595
Едно дете струва толкова, колкото можеш да похарчиш за него. Има достатъчно много деца, които са гледани по много скромен начин или расли в лукс. И все са изгледани.

# 153
Неизгледани деца няма.Но как се гледат и какви личности израстват?А само с любов нещата невинаги се получават,важен е балансът. Peace

# 154
  • Мнения: 214
 Няма нещо по прекрасно от децата. Безценни са .

# 155
  • София
  • Мнения: 1 748
    Има безброй много примери на деца расли в богатство и лукс,които се провалят.И обратното-по-скромно отгледани,които успяват в живота.

# 156
  • Мнения: 3 423
Не вярвай на хората с деца! Заговорничат.
Когато си готова да се простиш с егоизма си,
значи си готова да станеш родител. Това е цената.
Иначе в рандове сигурно е различно, отколкото
в евро или лева. Но това не трябва да те вълнува.

# 157
  • Мнения: 604
Едно бебе е безценен дар от Бога!

# 158
  • Мнения: 1 054
Извинявайте, че няма да цитирам точно, но някой беше казал в една от темите за това колко струвало бебето... "Колкото и да струва - струва си!" И аз съм на това мнение, макар че още си нямам... а до сега дори не съм се замислила колко и какво ще ми струва... може би ще се увеличи любовта, която давам... защото ще давам на още един член от семейството... за тоя "Разход" винаги съм мечтала!

# 159
  • Мнения: 3 091
не съм чела цялата тема и сигурно ще повторя нечие мнение.
Ние загубихме едно бебе Сара преди 7 години. 5 години ту се опитвахме да имаме друго дете, ту се предавахме... Не беше никак леко. Не съм мислила колко би ни струвало да имаме дете като време, лишения или финанси. Имаше една поговорка, че бебето се ражда с хляб под мишница - т.е. някак всичко се урежда от самосебе си, когато то се появи!

Няма по-страхотно нещо от това да имаш дете! пожелавам ви успех!

# 160
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Имаше една поговорка, че бебето се ражда с хляб под мишница - т.е. някак всичко се урежда от самосебе си, когато то се появи!

Не бях я чувала тая поговорка, но сега, когато малкия се появи на бял свят се убеждам, че е напълно вярна!  Heart Eyes

# 161
  • Мнения: 806
Ето, че бебето вече стана и сега само ще се обедим в вашите думи.   bouquet

# 162
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Хехеее! Супер новина! Честито!   bouquet

# 163
  • Мнения: 1 477
Ето, че бебето вече стана и сега само ще се обедим в вашите думи.   bouquet
Честито   bouquetСкоро ще се включиш със собствен опит  Hug

# 164
  • Мнения: 806
 Hug Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт