Отговори
# 15
  • Мнения: 2 111
Използвам продуктите на Мустела,доволна съм.Мажех с преварен зехтин след баня,защото е зимно бебе.Вече използвам мляко за тяло.За къпане ползвам шампоан за коса и тяло.

# 16
  • Мнения: 56
За къпъне Бюбхен от главата до петите, а след баня мляко.

# 17
  • Мнения: 817
До 4-ти месец мажех с зехтин.След това дойде лято и минах на мляко за тяло на Нивея.Къпя го с сапунче,защото от шампоана много ми се хлъзга из ръцете Laughing

# 18
  • Мнения: 814
Ползваме шампоан и сапун, а след банята я мажа с лосион за тяло. С козметиката на Мустела сме Peace

# 19
  • Мнения: 32
Защо трябва да се преварява зехтинът? И как се преварява точно? Трябва да заври или? По препоръка на доки си мажа корема със зехтин, но трябва ли и за мен да го преварявам?

# 20
  • Мнения: 1 372
Ползвам шампоан на Чико и за след баня преварен зехтин, защото от всичко друго получава обриви!

# 21
  • Мнения: 9 973
ползвам сапунче-нямаме коса Laughing

# 22
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
родени сме зимата и в началото ползвах преварен зехтин, но сега сме на мляко или лосион за тяло, при къпане сапун и шампоан за косичката

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Защо трябва да се преварява зехтинът? И как се преварява точно? Трябва да заври или? По препоръка на доки си мажа корема със зехтин, но трябва ли и за мен да го преварявам?
Сипваш зехтина го в затворено бурканче и го слагаш на водна баня да ври 10 минути. За теб не знам дали трябва да е преварен.  newsm78

# 24
  • Мнения: 864
Олио-ако е зимно бебе,иначе мляко.
Шампоан за косичката и сапун за тялото.

# 25
  • София
  • Мнения: 17 592
Ползвала съм единствено купешка козметика. Всяка майка си преценява за нейното дете, педиатърът може да даде препоръка, единствено ако бебето има проблеми. През ум не ми е минавало да си мажа децата с неща, които обикновено слагам в салата.

 Peace

Абсолютно съм съгласна.

Иначе: За това време най - добре тоалетно мляко / лосион за бебета, не олио, то е по - подходящо за зимата.
И бебешки миещи гелове / пени за вана / шампоани, не сапуни, дразнят очите, при това след месец.

# 26
  • Мнения: 742
В самото начало къпехме Криската със съпуна на Бюбхен, но я мажех с преварен зехтин-нямах никакви проблеми с кожата Hug След 6 месец - започнах да я къпя с душ-гел "от глава до пети" на Бюбхен и спрях да й омазнявам кожата  Hug

аз също съм на мнение, че е желателно възможно по малко химия и повече натурални продукти да се използват...и дано детенцето няма проблемна кожа Hug

# 27
  • Мнения: 14 654
Съветвам те в началото да използваш възможно най-натурални продукти.
Присъединявам се към това. За племенницата бяла купили прехвалената мустела, но в крайна сметка им се наложи да минат на зехтин и те- по препоръка на детския лекар, разбира се.

# 28
  • Мнения: 93
Преварен зехтин.30минути на водна баня.Живея в Гърция,грехота е при изобилието на толкова качествен зехтин да мажа бебето с химии.Extra virgin трябва да е зехтина.Много съм доволна!

# 29
  • Мнения: 1 062
От раждането до сега ползвам шампоан Нивеа и олиото им. Сега ще взимам тоалетното им мляко.

Общи условия

Активация на акаунт