Колики

  • 3 546
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
инфакол и гушкане  Hug

# 16
  • Мнения: 6
 Hug blagodaria na vsichki za poleznite suveti i podkrepata ;
tozi forum e chudesen  Wink

# 17
  • Мнения: 9 973
бейбинос..........ноооо още сте малки за капки-давай чай от копър и анасон

# 18
  • Мнения: 2 334
На нас ни помогнаха чай от копър и капки Инфакол Peace

# 19
  • Мнения: 1 763
На моя син му помагаха капки Еспумизан. Почти не съм разбрала какво е това колики. Но май няма много други доволни майки от въпросното лекарство.

# 20
  • Мнения: 4 753
На моя син му помагаха капки Еспумизан. Почти не съм разбрала какво е това колики. Но май няма много други доволни майки от въпросното лекарство.

Аз също съм доволна, но до колкото знам Еспумизан-а е слаб и е за бебета с по леки колики...  Peace

# 21
  • Мнения: 2 447
Аз му давах саб симплекс

# 22
  • Мнения: 1 428
Еспумизан  Peace

# 23
  • Мнения: 487
Чай от копър и много гушкане.

# 24
  • Мнения: 1 931
Ако пие вода вместо нея му даваи чай от копър и анасон. Почти всички капки са запичасти и с дъщеря ми си докарахме голяма беля, за това не ги препоръчвам.

# 25
  • Мнения: 534
ние ползваме Инфакол и за сега сме доволни от тях

# 26
  • София
  • Мнения: 5 079
Кърми го (кърмата е най - безценната и лесноусвоима храна за него), гушкай го (топлината на мама и нежността и вършат чудеса)...Синът ми в най - тежките си моменти спеше върху мен, с коремче, долепено в моето.  Heart Eyes

# 27
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
И на двамата давах Саб Симплекс-нямаха колики Peace

 Смяташ ли, че от капките не са имали колики?Според мен така им е било писано Simple Smile WinkОпитах с какви ли не илачи и коликите си бяха с пълна сила до средата на 4-ия месец.

# 28
  • Мнения: 16
Аз пробвах всичко и най-много помогнаха едни американски хапченца-Хайланд против колики, изпрати ми ги една приятелка но разбрах че вече и в Б-я ги има. И много гушкане.

Общи условия

Активация на акаунт