Кой ходи по родителски срещи?

  • 1 927
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
Предимно майките с децата, независимо от часа  Laughing При нас изрично подчертават, че е добре на срещата да доведеш и детето и да се говори в негово присъствие  Peace Можеш да видиш и двамата родители с децата, но само татковци, да си кажа честно, не съм забелязвала  Thinking Може и да е имало, но ще да са единици  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 491
При нас не е допустимо детето да присъства на родителска среща. На общите родителски в началото на годината е единият от нас, обикновено аз, другият трябва да е у дома с децата. На мене ми е интересно, а и освен това основно аз контактувам с училището и следя домашните, защото си стоя в района и имам повече време. Присъстващите родителските двойки сигурно имат на кого да си оставят децата.
На индивидуалните - пак аз, защото са през деня, а работното ми време е по-гъвкаво и си ги назначавам по времето, когато не работя.
Съпругът не би имал нищо против да ходи, но не виждаме смисъл да си харчи часове от отпуската, при положение, че аз съм по-свободна.

# 17
  • Мнения: 3 461
И аз дадох глас за майките, но забелязвам, че присъстват и много двойки родители, независимо от часа на родителската среща.

# 18
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124

Тук се правят и едни събирания само между родителите- веднъж на няколко месеца се запазва маса в една кръчма и родителите се срещат на раздумка, хапване и пийване и обсъждат даскалите зад гърба им Wink Там пак аз ходя, защото аз съм тази, която води и взима детето от градината и познавам повечето родители, докато моят я познава по физиономия двама-трима я не и не е навит изобщо на този род събирания.
Много е гот да се разбирате! Аз така съм доволна от родителите в групата на сина ми, обаче от тези в класа на щерката съм повече от разочарована. Тази година не отидох на нито една сбирка Stop

зна4и, аз 4е съм темерут е ясно, но пак да си кажа, 4е много се дразня от този по4ти задължителен социален живот, който ти налагат. не искам пък да се среЩам в свободното си време с някой, само заЩото децата ни са в един клас  Crossing Arms
както и да ме занимават с извънкласни мероприятия  Confused

# 19
  • Мнения: 3 521
При нас още не е имало сбирка на родителите, но предполагам, че няма да ми се размине Thinking...Както и да е - за момента се очертава да познавам поне 3/4 от евентуалната група, защото сме съседи, но и аз хич не съм сигурна дали ще ми се виси на маса с някои от тях Crazy.

# 20
  • Мнения: 994
При нас не е допустимо детето да присъства на родителска среща.

Тук пък, както мери е написала, искат да присъства и ученика. В началото на учебната година трябва да каже какви цели си поставя и в края се проверява как се е справил. Подписва се и нещо като договор. Виж, само пак разлика между Севера и Юга Simple Smile

И на мен ми изглеждат много странни тези наложени социални ангажименти за родителите в немските градини.  Shocked Ами ако не ти е приятно да общуваш точно с тези хора?

Честит ти нов никнейм Simple Smile

# 21
  • Мнения: 200
По често ходя аз, това е така защото нашия татко отсъства често.
Наблядениата са ми, 80% мероприятие за мамите.

 И друго в детската наистина виждам повече двойки, отколкото като поотраснат. Защо ли newsm78

# 22
  • Мнения: 2 567
Майките са при нас. От време на време и по 1 татко за разнообразие  Grinning

# 23
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Лелеееее,няма дори един глас за татковците  ooooh!

# 24
  • usa
  • Мнения: 2 113
по нашите земи обикновено ходят двамата родители. виждала съм и сами татковци, но не са масово явление. в нашето семейство - ходя сама. през учебната година има две родителски срещи - една в началото и една към края. тази в края я провежда детето - разкава и показва какво е правило през годината и какво е научило, учителя се вясва за 2-3 минути да си каже своето мнение и да отговори на въпроси, ако има такива.

# 25
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Родителите на моите ученици винаги идват по двойки. Опитваме се да стимулирам родителите да идват с децата, но става рядко. Срещите са много по-пълноценни тогава.

Общи условия

Активация на акаунт