През СЕПТЕМВРИ щъркелите ще си ходят, но преди това ще ни обходят

  • 11 222
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 400
Иринкаааа Hugко прайш,сватя?Simple Smile))Със Стелата зяпаме колички,че сме харесали едни и същи Joy

# 16
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринкаааа Hugко прайш,сватя?Simple Smile))Със Стелата зяпаме колички,че сме харесали едни и същи Joy
Аз си купих...вчера  Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 3 114
Хайде добър вечер и от мен.  Grinning

За стерилизатора- много необходима вещ, ако бебето се храни с АМ.  Peace Въобще не може да става сравнение с изваряването в тенджера.  Naughty Бързо, лесно, удобно, наведнъж се стерилизират шест комплекта шишета + биби(залъгалки), ако ползвате такива. Но в никой случай не е спешна покупка, singing_girl, ако си решила все пак да започнеш с кърмене. Ако потръгне, ще си си дала излишно парите, пък ако минете на АМ, винаги можеш да го купиш.

Хайде, мацки, качвайте снимчици на количките в новото албумче!  Laughing
singing_girl,
сладурски  нещица си качила- много се умилявам от бебешките дрешки.  Blush

Иринче, миналогодишните септемврийски мами са спретнали страхотно оформление на темичката си. Трябва да взимаме пример от тях. Живот и здраве, наесен да се мъдрят и нашите бебоци в едни хубави рамчици.  Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 673
Иринче, миналогодишните септемврийски мами са спретнали страхотно оформление на темичката си. Трябва да взимаме пример от тях. Живот и здраве, наесен да се мъдрят и нашите бебоци в едни хубави рамчици.  Simple Smile
Живот и здраве! Praynig

# 19
  • Мнения: 10
асе,аз съм в англия. ако си решила нещо твърдо, кажи ,може да  измислим нещо.аз пътувам на 19 юни до софия. из ибей има страшно изгодни неща.

# 20
  • Мнения: 4
Пу, и аз да се запиша в новата темичка - благодаря ти Веч Wink
Днес ми е малко напрегнато, защото съм на лекар  newsm09

Много усмивки на всички  Hug

  bouquet

# 21
  • Мнения: 45
добро утро Simple Smile

засега да се отчета и аз  Hug

# 22
  • Мнения: 57
Здравейте мамита Party
Ние днес ще отидем до Хипо Ленд който е във Sky city център там също има бебешки неща а и чух че било по ефтино спрямо пигито,после ще разкажа как е магазина.
На мен нещо много взе да ми харесва да ходя по бебешките магазини като вляза и се залепвам и  си умирам от кеф Crazy
mi6lence стискам палци за прегледа Peace
Айде милички лек ден на всички Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 3 926
Иви, писах ти лично Hug
Момичета, аз вече съм много спокойна за бебето Grinning Живот и здраве след три дни влизам в седмия месец Crazy И сякаш сега вече спокойно се радвам на бременността си Heart Eyes А снощи сънувах мнооого хубав сън Heart Eyes
Родих бебето съвсем нормално. Дори сама му помогнах да излезе, защото бях на колене. Взех си го, гушнах го, то не се разплака, само се усмихваше и мляскаше с устичка. Сложих го на гърда и веднага засука... Толкова хубав сън отдавна не бях сънувала Heart Eyes Чувството, което ме обзе беше нуописуемо Crazy

# 24
  • Мнения: 2 658
Добро утро  Heart Eyes
Асето,аz също влиzам в 7ми,но след около седмица,живи и zдрави..И се чувствам едно такова странно,хем се радвам,хем непрекъснато се плаша как лети времето.Кога чакахме да прескочим 3мес.,а глейте кое време стана  Wink
А аz по принцип спя като пън,не сънувам нищо,тия дни обаче май купувах някакви шишета,ей такива неща...
Днеска май ще ходя да търся подарък на моя мъж,zащото на 24ти има р.д.
Пусти мърzеееел ooooh!

# 25
  • Мнения: 3 926
Деси, аз просто явно съм се отпуснала Grinning И вече не ме обземят такива внезапни страхове като в началото. От около месец са стартирали промените, но чак сега наистина чувствам, че трябва да го споделя. И разбира се състоянието ми значително се подобри. Вече не ми става така лошо. Все по-рядко съм отпаднала... Може би се е дължало и на пролетната умора - знам ли Thinking Но сега съм настроена на положителна вълна и хич не ми се гледа кое защо е станало. Просот се чувствам добре в кожата си и комуникацията с бебето върви много добре Grinning Така се чувствах предния път, но от самото начало. Важното е, обаче, че постигнах някаква хармония и сега ще й се наслаждавам с пълна сила Party И съм убедена, че тези месеци, които остават изобщо няма да са най-"тежките". Напротив, ще си ги изкараме като песен. Hug Лято е, за Бога, а ние имаме страхотни кореми за пъченееее Heart Eyes Crazy

# 26
  • Мнения: 11 315
Асе, аз пък отдавна сънувам, че раждам много бързо, почти без болки и се ражда прекрасно здраво бебе (черти на лицето не виждам). Най-странното е, че въпреки голямото ми желание за момиче, още преди да направя амниото и да знам, че е момче, в тези сънища (понеже се повтаряха няколко пъти), бебето беше момче.
Също и името сънувах.
Може би и затова съм много спокойна

# 27
  • Мнения: 133
Добро утро и от мен   bouquet
Мишле, успех на прегледа  Hug
Аз тъкмо се връщам от моя доки и бебока е добре  Heart Eyes Изследвания за гест. диабет няма да пускам, по негова препоръка  Thinking Искам да питам кога трябва да ми слуша тоновете? Аз си мисля, че вече трябваше да сме чули вече сърчицето на мъничето, ама не! #Cussing out Не ми се чака още цял месец за да го чуя!  Cry
Асенце, споделям ентусиазма ти на 100%  Hug Е, имам и някакви гадни моменти, свързани с работата ми, които се старая да не се отразяват на моето мъниче  Heart Eyes Вече нямам търпение да го прегърна  Hug Вчера гледах едно клипче, как бебето само си намира гърдата след раждането и направо се бях разтопила на стола  Heart Eyes

# 28
Сонче, писах ти лично съобщение
много се радвам че бебето всичко е ок, а относно слушането на тоновете би трябвало да ги слушате, на мен ми ги слушаха още в началото на месеца, а аз съм след теб мисля

# 29
  • Мнения: 125
Сладуркииииииии  Hug Hug Hug
Минавам и аз да се разпиша - днес бяхме на лекар - всичко ни е супер (освен леко ниското желязо на мама, но това е поправимо).....тежим 660 гр., риткаме весело с двата крака едновременно и най-важното - ще носим СИНИ ГАЩИ!
Честно казано си знаех, че ще е момче....незнам как...просто си имах наум, че е мъжко. А и, както каза и Веч, го сънувах няколко пъти и все беше момченце  Heart Eyes Ще сплитам плитки на второто Blush Praynig Heart Eyes
Споделих и с вас новината  Grinning сега продължавам да информирам всичко живо Laughing
Лек ден от мен!

Общи условия

Активация на акаунт