Любители на КОТКИ, тема 4

  • 18 868
  • 474
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 3 770
 Емел , това отдавна си го мисля !  Peace Даже мислех на рождения си ден да поместя една обща снимка с Рет ! Та да видите кой ви черпи .  Joy Иначе знам само АнМари и Тед-кет как изглеждат.То затова сигурно я сънувам АнМАри ?!  Joy

# 436
  • Мнения: 3 770
Даже в подкрепа на предложението ти  , Емел  , си сменям аватара !  Simple Smile

# 437
  • София
  • Мнения: 1 825
И аз в подкрема на мислите си смених аватара, т.е. сложих си такъв. Joy

# 438
  • Мнения: 3 770
Не си ли ти това?  Simple Smile

# 439
  • Мнения: 416
И аз съм ЗА  наш общ албум  newsm10
Сега и като шефа ми даде и апарат цифров.... една фотосесия ще си направя с Джес  newsm47 newsm03

# 440
  • Мнения: 1 218
Добра идея Емел   Peace
И аз съм "ЗА " да си направим албумче.

# 441
  • София
  • Мнения: 1 825

Прилича на мен, но определено не съм аз.

# 442
  • Мнения: 1 218
Аз да не остана по-назад случайно  Blush
Смених си аватара , туй съм аз под-прикритие  Mr. Green

# 443
  • София
  • Мнения: 5 726
Олеле ,аз както не се харесвам  ще има да избирам докато намеря снимка ,която да сложа.Това ме подсеща как имам едни снимки с глава-чадър Laughing

# 444
  • Мнения: 1 540
Миленикаето го Снежко, представи ни го rorrr, не е неин, обаче на мен очите ми останах в него, както и в твоя красавец. А Нефертинка е една малка бяла топчица - на Ted_cat бонбонката - ще я видиш в подписа й  Wink!

Ама вие за този Снежко ли говорихте  Simple Smile Въобще не зацепих  Joy
Снежко е гордостта на майката на приятеля ми. Може би ще се отвратите от следната история, но мъниците, на които пуснах снимка (двете бели цоцещи мишки) са деца и братчета на Снежко  Crazy Снежко е син на майката. Оправил е собствената си мама  Angry

# 445
  • Мнения: 416
Хайде и аз да не остана назад да се покажа  Blush ,докато си направим албумче  Rolling Eyes

# 446
  • Мнения: 3 770
Djindjari , голяма коса , голямо нещо !  Simple Smile didi_hris  Peace !Ми не може хубави котаци , да имат грозни стопанки !   bouquet

# 447
  • Мнения: 4 116
Е, ма много сте убави!   Heart EyesКат котките си  Mr. Green Пу -пу.
 

# 448
  • Мнения: 416
Ама и Рет също си има хубава стопанка Simple Smile
Djindjari как искам и аз такава коса....... Blush  Praynig


Ted_cat плюй да не ни орчасаш хахаххаа  smile3521

# 449
  • София
  • Мнения: 1 825
Ми не може хубави котаци , да имат грозни стопанки !   bouquet[/color][/b]

И аз мисля така.   bouquet Аз се угоявам напоследък, за да заприличам поне малко на моите пухчовци. Напълнях с 3 кг. за 5 месеца. Blush За сведение, висока съм 1.69 - 53 кг. Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт