Любители на КОТКИ, тема 4

  • 18 878
  • 474
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 540
Прекрасни са!

А това е Бъндъл, миналогодишното спасено коте. Бях пуснала темичка за него тук, но стопаните му го намериха от друга обява.

 



За жалост, новата му стопанка от известно време не си вдига телефона, което ме навежда на лоши мисли. Дано Бъндъл да е добре! Вече трябва да е огромен котарак (макар и само на 1 годинка).

# 76
  • Мнения: 3 770
Ted_cat , нали съм ти обещала бонус към прахосмукачката - билкова черна боя за Нефертина!  Peace

# 77
  • Мнения: 3 770
Ха , Бъндъл и той май ни е рода!?  Joy Сладур!  Hug rorrr , защо не звъннеш от друг номер?

# 78
  • Мнения: 1 540
Пробвала съм, но няма да се откажа. Хората наистина бяха сериозни, свястни. Майка с момиченце (4 годишно може би). Надявам се да не му се е паднал и на него полет от терасата или нещо подобно.

# 79
  • Мнения: 416
махнах я ,защотот е голяма... като се прибера ще си поиграя да ги намаля всички и така да ги кача

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 16:24 от didi_hris

# 80
  • Мнения: 4 916
Диди69,

Не бях виждала постриган котарак. Много е хубав  Peace

# 81
  • Мнения: 3 770
argun , миналата година беше по-хубав , защото опашката му си беше цяла!  Peace Тази година имах някакво предчувствие ,но забравих да предупредя мъжа ми като го заведе и резултата е налице - лъвска опашка!  Joy

# 82
  • Мнения: 4 916
argun , миналата година беше по-хубав , защото опашката му си беше цяла!  Peace Тази година имах някакво предчувствие ,но забравих да предупредя мъжа ми като го заведе и резултата е налице - лъвска опашка!  Joy

Настина е като лъв  Peace Тази прическа много му отива.

# 83
  • Мнения: 3 770
Мдаа , кръстоска между пудел и лъв!  Joy Кое ли е било жената?!  newsm78  Joy

# 84
  • Мнения: 4 916
Мдаа , кръстоска между пудел и лъв!  Joy Кое ли е било жената?!  newsm78  Joy

 Joy Joy

# 85
  • Мнения: 3 622
Диди69 много е сладък котарака ти  Peace

# 86
  • Мнения: 3 770
Мдаа , голям гушльо-мушльо е!  Grinning Ама май остана само гушльо ,че мушльото го кръцнаха!   Joy Joy Joy

# 87
  • Мнения: 3 622
Нашата Шара от вчера прави опити да се мята на пердето  Confused
Какво ще ме посъветвате, как да я отуча  Thinking

# 88
  • Мнения: 3 770
Няма отучване , особено ако зад пердето има привлекателни пернати гугита!  Simple Smile Моя също от тази пролет се мята , но само на едно перде , защото на 4 м от прозореца има стреха с гълъби.Колкото и да се карам , даже не се и свени да го прави пред мен.  Grinning

# 89

Общи условия

Активация на акаунт