59 ways to stay cool или в сащ се стопли и кроим планове за лятото

  • 12 807
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Нищо и аз не съм гледала на кино от Дани, по принцип съм толкова назад, чак тия дни успях да гледам Knocked Up по НВО, предсказуем, но ОК беше филма, не ме подразни.

Харесвам Коен братя, Big Lebowski, но и Фарго, разбира се.

# 286
  • Мнения: 2 255
но и Фарго, разбира се.
Я?Яяяя.

# 287
  • Мнения: 3 478

МисЗ, никъде не съм питала дали е тъпотия дедикейшъна.  Питах колко официално да се облека. Rolling Eyes

ю

Ооо, извинете, не съм искала да засегна. По-скоро направих коменар в подкрепа на този пост:


Един път съм била на Дедикейшън, голяма глупост.

Може би и аз трябваше да използвам думата "глупост" Mr. Green

# 288
  • Мнения: 2 381
Хареса ми Индиана, на мъж ми -не. според мен, когато гледаш филма 10 годишен, а после на 30 има "малка"разлика във възприемането на "специалните ефекти"
Сексът няма да гледам (поне не на кино), но би ми се искало Нарния.

# 289
  • Мнения: 2 563
но би ми се искало Нарния.

Ох, аз съм като малко дете за таз Нарния. Любими са ми и книгите, и филмите!

# 290
  • Мнения: 1 147
Зора, аз също не бих карала за Мадона 2 часа, даже и 15 мин не бих карала  Mr. Green. Вече бих казала, че за много други уж любими също не бих карала, в почивните дни искам само спокойствие, почивка и семейно време. Може и това да е имала предвид жената...

 Grinning Нямаше значение конкрения изпълнител, бе, Бистре .. въпросът беше принципен. Когато имаш лесен достъп до нещата, спираш да ги цениш. Миналата година половин София се изнесе в Белград, за да гледа Ролинг Стоунс. Звезди от такава величина, та дори и да не са ти любимите изпълнители си заслужават шофирането, а и това е event веднъж в живота. Хора от моето поколение обиколиха Европа в последните години, за да видят Депеш Мод и подобни... защото стана вече ясно, че те в България едва ли ще дойдат.. Концерти като Стинг, Найджъл Кенеди, Джордж Майкъл, Металика са събитията на годината за музикалния свят в България.

И да ти дойде Мадона (или подобен) на крака  Grinning за мен е събитие.. Явно още се чувствам като в детските години, когато влезехме в Корекома.

И не, нямаше това предвид жената..

# 291
  • Мнения: 2 257
Гледах SATC. Много добро начало, първите 30 минути са супер - свеж хумор, бодро действие, РОКЛИ, ах, какви РОКЛИ! Crazy Супер стремителен прогрес и на 30тата минута някъде, където е сватбата....може да се гледа и на ДВД. До края - филмът е 2 1/2 часа се гледа с лекота, така е, но може и вкъщи, за тези, които се триумят от работа ли да се отърват, от деца ли, от липса на свободно време ли. За хард кор феновете, разбира се, е удоволствие, но за претенциозни зрителки - стойте си вкъщи и го гледайте на диск. ..................................Тук трия, щото има недволни, че съм издала обществени тайни.......................
Фимът е готин, бях на късна прожекция и имаше бол голи секс сцени. Не знам така ли е в по-ранните. Роклите, роклите са хай лайта на филмчето.  Blush

Индиана Джоунс - твърдо и според мъжа ми, и според мен - в къщи. Но и той - като Сексът - ако сте заклет фен - на кино.

Извинявам се, че съм повела мненията за Дедикейшъна в негативна посока. Не съм предполагала, че ще обидя някой. МrsG, подаръци, доколкото разбрахме тогава, се правят от най-близкото обкръжение. Предполагам религиозно насочени, не знам с точност.

Последна редакция: сб, 31 май 2008, 20:47 от Джи

# 292
  • Мнения: 7 091
Aaaaaaaa, Джииииии, защо не пишеш, че е спойлър постинга тииии!!!  #Crazy

Момичета, днеска се записах за безплатна демонстрация в този сайт : http://www.bulgarian-online-school.com
Цените са много прилични, утре ще говоря с хората, като гледам и програмата им не е лоша, мисля си да ангажирам Калин за лятото Simple Smile Казаха, че имат и съвсем дребосъци, и големи.
Курсовете са по 3 месеца, ако искате утре като ми мине консултацията ще споделя подробности.  Peace

# 293
  • Мнения: 1 593
аз разумно прескочих постинг-а на Джи, ама и някой друг беще писал, че саманта се била оженила... недейте така деееее  Crossing Arms

мацки, Ноли взе да поумнява  Crazy и сега се чудя дали да не почна да го занимавам конструктивно с нещо - можете ли да ми препоръчате нещо образователно за неговата възраст или малко по-голям (примерно годинка)  Thinking кубчета? филмчета? книжки? а как да му развивам говорните способности - да повтарям думи и да показвам съответните предмети ли  newsm78
много мога да чета, ама ми се ще да чуя ваш опит  Grinning

# 294
  • Мнения: 2 257
ок, ще го изтрия, макар че той цял интернет е пълен със спойлъри. саманта не се жени обаче, ей така тръгват клюките.

# 295
  • Мнения: 7 837
Джи и ти ли почна с гумата  Mr. Green
Сега ще трябва да търся другаде, какво се случва в този толкова напечено-драматичен по важност филм.
Саманта не се жени, а. Бравос.

# 296
  • Мнения: 940
Аууу добре че не съм се появила по рано ....как мразя спойлери....всички познати ме знаят и даже им е забранено да ми казват дали им е харесал филма или не....защото това е супер относително.А веднъж каже ли ти някой че филма е супер и очакванията хвърчат нагоре после гледаш и очакваш н'ам си кво си и си тръгваш разочарован.
Мерси че Джи все пак ни обърка съвсем и не се знае Саманта жени ли се или не  Mr. Green.

Зора
...права си точно така ги усещам нещата с концертите.Бежеее какви неща съм правила за да ида на концерт в Европата...и на земята на вън съм спала само и само.....А тука ако не си седнат на стола ако не им донесат пържени катрофи и кола...значи концерта не е бил хубав Rolling Eyes.Как се подразних като бях на концерт на Мадона във Филаделфия,сума пари похарчих да съм най отпред и като видях как мирно си седят на столовете и никой не танцува ...направо пощурях.

# 297
  • usa
  • Мнения: 2 113
моето мнение е, че навсякъде са такива - колкото ограничени хора има в Америка, толкова има и в България. Ела тук да видиш, как гледат само от тяхната си камбанария. Изобщо, хората живели в чужбина (която и да е чужбина) имат много по-широк мироглед, но са малцинство, останалите са просто set in their ways, unwilling to change.

аз за хората по принцип говорех, не за американците. просто ми беше горчиво в устата в момента и използвах изказването на хиър да я поизплакна... дори имах предвид една позната бг в случая, но в никакъв случай не твърдя, че това е запазено за българите качество, за това не конкретизирах. понеже тя не работи, всеки път ми обяснява, че за парите, които получавам, нямало смисъл да работя, трябвало да си седя в къщи като нея. и това определя поне една трета от разговора, всеки път като се чуем или видим, без значение какво съм обяснила предишния път. и така вече две години. без да изпадам в подробности, че хич не и влиза в работата работя ли или не и защо го правя, не мога да разбера защо не може да допусне, че може и да не са много парите, които ми плащат, но ми вършат все някаква работа при положение, че моят съпруг не е лекар като нейния. а и след като веднъж съм си направила труда да и дам някакво обяснение, защо трябва да се оправдавам всеки път като ученичка  Thinking... ей такива едни мисли ми тровеха петъчния следобед...

тина, харесва ми даниелчо, падам си и по Paul Dano, но филма не ми хареса. виж, ако се случи с теб да го гледам, може и да му дам втори шанс Simple Smile.

# 298
  • Мнения: 1 783
Абе и аз съм ходила по концерти, все пак 3 концерта на Ю2 в Буда и Прага, не са малко, че и на Ролинг ходих в Прага, ама бях млада тогава. Сега не бих отишла, честно не бих, ако не ми беше наистина удобно или пък да е като преди - ходиш, сайтсийваш, концертче, пак сайтсийваш и се прибираш. Вече и музикалните ми вкусове са съвсем различни сякаш, по-малко мейнстрийм, по-шантави някак, ама и по-достъпни откъм пари и място. Последно гледах Кардиганс и Бразилиан Гърлс, ами много ме кефят, ама нямаше тълпи от почитатели карали 2 часа да отидат да ги гледат. Мадона и във Варна да дойде, пак няма да отида да я гледам - нищо против нея, харесват ми някои песни, ама не си заслужава времето за мен - изрусена акробатка на 50 години дето не може много да пее, ама много добре се лансира. Сори, ако засегнах някой върл Мадонен фен. Кайли Миноуг беше в София, тя по-ми харесва от Мадона, много денс са и парчетата, ама и за нея не бих се засилила. Но Зора, като цяло си права, спойлд са американците. Аз просто лаф раздувам Simple Smile.

Миз, аз имах такива познати - руснаци, прекъснахме всякакви контакти с тях, по желание на съпруга, на мен ми беше неудобно, ама колко по-добре се почувствахме да знаеш. Добре, че той рече и отсече, ако бях аз от неудобство, щяхме още да се мъчим и да се виждаме с тях, а пък бяха такива досадници пълни със съвети за нашия живот  ooooh!. Иначе не визирах нито Бг, нито УСА специално, просто опитът ми е, че колкото ограничени хора съм срещнала в Бг, толкова съм срещнала в УСА. Много ми е смешно, като ходя по азиатските страни, като ме питат от къде съм и кажа Бг, повечето хора знаят къде е. В УСА, много са го бъркали с Боливия или просто не знаят що за страна е  Joy Но това пак не е представителна извадка, защото хората с които общувам там са все докторя, а в бедните страни само много богатите и много учените стават такива.

# 299
  • Мнения: 1 436
В УСА, много са го бъркали с Боливия

Ох, тази Боливия  Laughing. Сума време се чудех как познават хората, че говоря испански Crazy, чак на шестата година в САЩ се усетих че бъркат България с Боливия  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт