Слави разпускал Шоуто, ще прави сапунка в Нова

  • 4 987
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Кое шоу?  newsm78

# 16
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
само краси радков ще ми липсва.  Mr. Green и образа на слави, че си падам леко.
но наистина е тъпо да не оставя госта си да поговори повечко. отдавна е така.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 019
дано не е само слух

# 18
  • Мнения: 1 058
Не знам въобще има ли някой да го гледа това шоу. Аз от години превключвам канала като го видя. Той просто вече не е интересен. По-добре да не се показва вече.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз продължавам да си го гледам.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 508
На негово място могат да повторят сериалът "ало, ало", че да ни се затвърди в съзнанието и да можем да го рецитираме вече свободно Laughing

# 21
  • Мнения: 97
Имах предвид че това шоу ме приспива щото вече ми е скучно, пък така ги харесвах...още от "Хъшове" все си ги вардя. а и тези конкурси за танцьори,певци,артисти............мисля че "шоуто на слави" не би трябвало да прави така. нека си си прави старото шоу Славчо и един стриптийз да извърти няма да е лошо,щото то само с вицове не става

# 22
  • Мнения: 1 745
На мен също ще ми липсва понеделник вечер и по-точно-Краси Радков.  Laughing Мнооого ми е забавен!  Peace

# 23
  • Мнения: 97
Виктор Калев е the best

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
слави да си разпусне шоуто и по-добре нищо да не прави.

# 25
# 26
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Абе, малко в страни от темата ... ама ако някой е гледал снощи шоуто .... Де го Слав? Сякаш Иво Сиромахов ми се мярна като водещ на Академията  newsm78

# 27
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Нервите не са му издържали newsm78

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Ура-а-а-а-а-а!!!! newsm20От кога чакаме да се махне!!!
Peace

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
иво сиромахов каза, че слави го помолил май да води. ама културно си се справи момчето, поне от това, което гледах.

Общи условия

Активация на акаунт