Нетърпелива съм вече през НОЕМВРИ да гушкам малкото човече!

  • 9 249
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 398
И аз искам да ходя пеша!!!Да знаете само морската как се е раззеленила-голяма красота.Ходете мацки, но по-полека да не се уморявате

# 16
  • Мнения: 483
Хайде ето ме и мен в новата тема!  Mr. Green

Мишле, радвам се за хубавите новини  Hug Хайде сега го давай по-спокойно  Peace
Вале, как си, има ли още болки  Sad За кафето, по едно на ден не вреди.Аз не пия щото ми се гади от него, ама като ми е много ниско кръвното се насилвам.Като родих Теа и започнах да я кърмя, това дете пийнех ли кафе и сън не го ловеше, не беше свикнало с кофеина  Laughing А моя приятелка си пийваше кафенце и бебо спеше като пънче  Laughing Иначе наистина безкофеиновото е по-вредно, това съм го четох в една статия за кафето.
Сиска,  Hug
Янорен, хубаво е вървенето пеш, казват, че после помагало при раждането.Не бих казала обаче, че е задължително.Аз с каката цял ден мерех улиците и в най-голямата жега и се чувствах много добре.После и лесно родих, но не знам дали е точно заради това.И сега го спазвам, ама не умишлено, ами нямам избор  Wink едно малко човече си иска своето и все трамбоваме по паркове и площадки.

Аз вчера си запазих час за доц Томова за 10 юни.Вече нямам търпение да идва, че да си отдъхна, че бебо е добре  Sick
Сега остава да отида на лекар и за бъбреците,че и тази бремнност май ще имам проблеми, пак ме боли и сигурно пак задържам вода  Sad Ама съм решила този път, ако пак така се получи да се лекувам с хомеопатия  Crossing Arms

Отивам на кола маска сега, после пак ще се включа  Simple Smile

Лек ден, мацки   bouquet


# 17
  • Мнения: 611
Аз си ходя пеш по задължение просто  Mr. Green сутрин си идвам на работа пеш , вечер пак така се прибирам , а и след  малката  ходя вечер в една градинка , та така от ходене не мога да се оплача Laughing

# 18
  • Мнения: 1
И аз искам да ходя пеша!!!Да знаете само морската как се е раззеленила-голяма красота.Ходете мацки, но по-полека да не се уморявате

Мдааа много е готино в морската ... ние с мойто мамче в неделя като отприщихме от Левски покрай ХЕИ-то, после пикадили център и на Владислав ... от там към морската... детския кът за кратка почивка и обратно през Чаталджа към къщи ... ама като се прибрахме и мамчето каза оххх уморих се и си легна да дремне Simple Smile Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 818
Добро утро... или добър ден всъщност Simple Smile

Да кажа за ходенето и аз - опитвам се максимално да ходя, мисля, че е много полезно. През миналата бременност се скъсвах да ходя, последните два месеца съм ходила по 5км през ден и може би и това ми помогна да родя страшно лесно, казват, че така се тренирала мускулатурата Simple Smile

Точно в момента обаче нямам никакви сили, задъхвам се и чувствам слабост, което подозирам, че е породено от нисък хемоглобин, ще си направя изследвания следващата седмица да видим кое как е.

Мишле, бравос за хубавите новини. Аз вече нямам търпение до прегледа другата седмица. По принцип съм търпелива достатъчно, но като останат само няколко дни до прегледа и почва да не ме свърта  Laughing

Последна редакция: вт, 20 май 2008, 10:49 от Fairy

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен  Grinning
До като изчета старата тема вие ще изпишетш и тази
Браво на Мишле за хубавите новини
За ходенето и аз не се спирам работа деца всякакви ангажименти и няма как
И не съм качила нито грам та взех да се притенявам вече
Но ще наваксам -неизбежно е Simple Smile
Пепена как успя с Балев чист героизъм е
аз се отказах вече 3 седмици неуспешни опити то мина времето за първа ФМ до като чакам

# 21
  • Мнения: 398


[/quote]
Мдааа много е готино в морската ... ние с мойто мамче в неделя като отприщихме от Левски покрай ХЕИ-то, после пикадили център и на Владислав ... от там към морската... детския кът за кратка почивка и обратно през Чаталджа към къщи ... ама като се прибрахме и мамчето каза оххх уморих се и си легна да дремне Simple Smile Mr. Green
[/quote]
Браво, направо сте се убили от ходене.

# 22
  • София
  • Мнения: 587
Ей... Варненциии... Усещам как ще ви се донеса аз това лято без милото да ме разхождате... Обожавам морската градина... Миналото лято изкарахме невероятна отпуска в едно хотелче до морската над басейните... Сега ме гони такава луда носталгия по Варна, морето и морската... Алеята със заведенията - Годзила, Шрек и всички прекрасни местенца из града... УФФФ - дано шефа на милото ми се смили над мен и го пусне 2-3 дена поне... Ама като знам колко работа имат...  Cry

# 23
  • София
  • Мнения: 191
И аз да се запиша в новата тема!
Ходенето е много добре - ама аз като трябва да почивам Sad как да ходя ( не смея).
За кафето аз лично попитах моят лекар и ми каза, че по 1-2 кафета изобщо не вреди.
Мишле и аз не знам какъв ни е пола, ама си мисля, че ще е момче Rolling Eyes
Целувки на всички!

# 24
  • Мнения: 7
Мишле браво,чудесна новинка мила! Hug Голяма радост това със сърчицето на бебка! Heart Eyes
Вале а хапваш ли си сладолед? май днес няма да издържа ooooh!
Сиска аз като правехме планове за бебе само това повтарях,по цяяяяял ден е съм в морската,таратанци - не мога да стигна дотам Embarassed умирам от яд!
Аз за ходенето не успявам всеки ден,знам че е полезно но се задъхвам като комин.........

# 25
  • Мнения: 827
Ама че сте бързии Crossing Arms Човек трябва по цял ден да седи на компа за да ви изчете Grinning

# 26
  • Мнения: 7
Да наистина докато се обърна приключили старата тема,че и 2 страници изписали #Crazy гадинки Laughing
Пепена страхотно за часа при Балев,да разкажеш после!

# 27
  • Мнения: 9
Здравейте мамчета,
много ми се насъбра в последно време имам страшно много работа, и трябва много да чета за да наваксам, но скоро приключвам, вижда му се края и тогава обещавам да бъда по-редовна!
лек и усмихнат ден! Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 3 789
цИлуФФФки на всички! Hug Hug Hug  bouquet

# 29
  • Мнения: 1
Ей... Варненциии... Усещам как ще ви се донеса аз това лято без милото да ме разхождате... Обожавам морската градина... Миналото лято изкарахме невероятна отпуска в едно хотелче до морската над басейните... Сега ме гони такава луда носталгия по Варна, морето и морската... Алеята със заведенията - Годзила, Шрек и всички прекрасни местенца из града... УФФФ - дано шефа на милото ми се смили над мен и го пусне 2-3 дена поне... Ама като знам колко работа имат...  Cry

Заповядай Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт