Съдомиялна Беко или Електролукс?

  • 57 645
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
Скоро си купих най-новият модел на Беко и е супер тиха, мие добре и е хубава на външен вид./ААА/

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
трикът клас "ААА" ми е любим  Twisted Evil Twisted Evil

Мили мацки, отворете капаците на 2-та модела. Трябва да си сляп, за да не видиш прилики в съотношение 1:1.
Та какво толкоз се чудите, ви се чудя.  Thinking
Вече за хиляден път казвам: когато в завода производител, са се изчерпали табелките Електролукс, се започват тези с надпис Беко, Санг и т.н.
Не го ли разбрахте?  ooooh!

# 17
  • Мнения: 141
и ние много се мислихме каква миялна да си купим и си поръчахме BEKO( най- новата). Стори ми се с много по- добри характеристики от останалите и затова се спряхме на нея. Надявам се да сме направили наистина добър избор. Като почна да я ползвам ще разбера дали си е струвала Simple Smile
Съгласна съм обаче и с Шани, че явно се правят на едно място( поне за техниката, която се продава в България), само се слагат различни марки отгоре Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 219
И аз съм от почти две години с Беко, не е мръднала и мие страхтно, не бих казала, че е шумна Rolling Eyes

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Точно така- всичко е турско или китайско. Затова си избрах турска машинка, поне знам,ч е е такава. Екстрите, които има бяха повече от добри за цената, която имаше уреда. А и качеството за сега е на супер ниво.  Peace За кавко да плащаш повече пари за произведен уред на същото място и с много по-малко екстри при това.

# 20
  • Мнения: 752
От 2-3 месеца мия с Беко и съм много доволна. Аз също се чудех между двете марки, но тъй като Електролукса, който си бях харесала беше изчерпан се спряхме на Бекото. много е тихо, красив дизайн, горна пръскалка, отложен старт, 3 години гаранция и т.н. Дано и за напред нямаме проблем.

# 21
  • Мнения: 3 219
Точно така- всичко е турско или китайско. Затова си избрах турска машинка, поне знам,ч е е такава. Екстрите, които има бяха повече от добри за цената, която имаше уреда. А и качеството за сега е на супер ниво.  Peace За кавко да плащаш повече пари за произведен уред на същото място и с много по-малко екстри при това.

Между другото, моето Беко е произведено в Англия, ако не се лъжа.

# 22
  • Мнения: 19 490
Излиза, че само Горение се произвежда в страна, която не е Китай или Турция, така ли?

# 23
  • Мнения: 4 300
Тц. Моят Електролукс е произведен в Германия. За три години да чукна на дърво не сме имали проблеми ( нито с останалите ни уреди, всичките са АЕГ Електролукс).
Изкл'чвам случая, когато поради собствената си глупост я запуших с пясък. След като й измих филтъра се оправи.

Между другото близостта до сервиз не е никакъв фактор за мен. Тъй или иначе не вярвам някой да си носи миялната/пералнята/хладилника под мишница до сервиза. А натовариш ли я веднъж на колата все едно дали на  или на 20 км ще я караш.

# 24
  • Мнения: 237
OT половин година съм с Беко.амного доволна съм.В технополис консултанта ми е познат и като я взи8махме ми каза 4е за съдомиялни Беко е най-добрия и здрав варянт(макар и ку4а марка).За шума не е по шумна от електролукса(4увала съм как работи ).Моята е за 10 комплекта и я пускам през ден,но си е голямо удобство.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. Моят Електролукс е произведен в Германия. .

блажени са вярващите...
рокси   bouquet  МерСедес   bouquet

# 26
  • Мнения: 327
Моята съдомиялна е Електролукс няма никакви проблеми.
Каквато и марка да е да не се налага да ходиш по сервизи,че е ужас smile3511
.А до колкото съм запозната Електролукс е дъщерна на АЕГ

# 27
  • Мнения: 3 219
. Моят Електролукс е произведен в Германия. .

блажени са вярващите...
рокси   bouquet  МерСедес   bouquet

Що бе, Шани, не ти ли се вярва Rolling Eyes. Нашата е внесена от Англия, купихме я от магазин за стоки с транспортни дефекти, то и модела едвам открих в нета, даже и книжка нямам за нея. Склонна съм да вярвам, че не  е произведена в Китай Thinking

# 28
  • Мнения: 4 300
Добре, хайде веднъж завинаги да обясним на простия юзър как да разбере къде е произведен уредът му.
Аз лично чета какво пише на документите на уреда и гледам баркода на опаковката.
Сега чакам да чуя откъде професионалистите разбират страната на произход.
Благодаря.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 308
И ние се чудим каква съдомиялна,мислехме да е Елктролукс.,защото харесахме днес плот и фурна АЕГ Електролукс.Просто като видях тази Амика http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09025688 се влюбих и просто забравих за другите.Като цена е горе-долу добре за нас,по -скъпа не можем да си позволим,но не съм чувала отзиви за нея.
Какво да гледам като избирам съдомиялна?

Общи условия

Активация на акаунт