Съдомиялна Беко или Електролукс?

  • 57 637
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 167
Аз съм с Горение от 1 месец, а приятелка ползва Бош от 3г без проблеми. Бош за 12 комплекта има и видим диспрей, което ми се струва доста удобно.

# 91
  • София
  • Мнения: 700
В крайна сметка ние също поръчахме Горение, ето тази http://www.gorenje.bg/dishwashers?c=185443
Един приятел ми издейства прилична отстъпка и се навихме, макар че доста скъпичка ми се вижда.Дано да не съжалявам за инвестицията.  Сега я чакам да я докарат, за да я монтира човека, който ни прави мебелите

# 92
  • Мнения: 1
Привет на всички!По въпроса за съдомиялните БЕКО имам мое лично мнение и неискам да ангажирам никого с него.Имам съдомияна от тази марка и съм възмотена #Cussing out #Cussing out.За четири месеца се развали три пъти!!!!!!!!!!Започвам да си мисля ,че аз нешто не съм наред Rolling Eyes.От сервиза незнаят какво да ми отговорят като ги питам какъв е проблема.При тях тръгвала и спирала когато си поиска.Утре ще я вземат за пореден път и ще я пращтат в София в ц.сервиз #2gunfire.Дефако  съдомиялнята е 1 месец при тях-1 месец при мен Mr. Green да умреш от яд.Ако някой знае как мога да направя рекламация и да ми я сменят с нова нека пише.На тези които ще си копуват тепърва не им препоръчвамБЕКО

# 93
  • Мнения: 7
Преди само следях темата, но вече мога да се включа с наблюдение и да споделя опит. Моята съдомиялна е Беко, за пълно вграждане. За вече 4 месеца, нямам никакви забележки към нея. Първоначално бях малко скептична към марката, но се оказа, че разлика има само в цената и то в полза на Беко.

# 94
  • Варна
  • Мнения: 308
От няколко дни използвам вече моята Беко,но се чудя защо съдовете не излизат сухи,а има такава опция.Разбрах че се отваря вратата след като приключи ,но или съм я държала кратко отворена или има проблем.Просто не издържах на ужасния ароматизатор Калгонит,който сложих вчера и я затворих.Цялата къща мирише ,толкова е силен.
Да,сега прочетох това онова,значи първо вадя нещата от долната кошница

Последна редакция: чт, 24 сеп 2009, 09:42 от Geiza

# 95
  • Мнения: 18
Честита Коледа на всички много щастливи моменти и поводи за усмивки да имате през новата година!Искам да попитам , аз също имам BEKO от около три години но в последно време започна да ми матира стъклените чашите някой има ли представа на какво може да се дължи,смених и препарата за миене но ефект няма,вече ме е страх да слагам стъклени чаши

# 96
  • Мнения: 164
Честита Коледа на всички много щастливи моменти и поводи за усмивки да имате през новата година!Искам да попитам , аз също имам BEKO от около три години но в последно време започна да ми матира стъклените чашите някой има ли представа на какво може да се дължи,смених и препарата за миене но ефект няма,вече ме е страх да слагам стъклени чаши

Пробвай с гел Peace

# 97
  • Paris, France
  • Мнения: 14 026
Честита Коледа на всички много щастливи моменти и поводи за усмивки да имате през новата година!Искам да попитам , аз също имам BEKO от около три години но в последно време започна да ми матира стъклените чашите някой има ли представа на какво може да се дължи,смених и препарата за миене но ефект няма,вече ме е страх да слагам стъклени чаши

Пробвай да ги измиеш на най-горещата програма, на която издържат със лимонтузу, ако се изчистят (случвало ми се е), добре. Това означава, че е от твърдата вода и трябва да увеличиш солта и може би гланца. Може да е повреден йонообменника. Ако не се изчистят са безвъзвратно повредени, за съжаление. На мене досега никога не ми се е случвало, чат пат мия и кристал, но на 35°.

# 98
  • Мнения: 18
Много благодаря,тези чаши вече ги изхвърлих и сега ходя по сервизи да разпитвам,ако някъде ми дадът смислено обяснение ще го напиша тук.С гел не съм пробвала,но ще пробвам само,че с по малко чаши този път  Wink

# 99
  • Мнения: 1
Привет, може ли някой да ми даде точните размери на Съдомиялна за вграждане BEKO DIS 5830 и ръкъводство за вграждане?

Много ви благодаря Simple Smile

# 100
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Привет, може ли някой да ми даде точните размери на Съдомиялна за вграждане BEKO DIS 5830 и ръкъводство за вграждане?

Много ви благодаря Simple Smile

Аз съм с такава, но ще потърся по-късно. Ръководство ми дадоха от магазина, но това беше преди 4 г. Попитай там.

Общи условия

Активация на акаунт