Съдомиялна Беко или Електролукс?

  • 57 641
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 992
днес ще ми докарат БЕКОТО. Това, което е едно към едно с Уърлпула, само емблемката им е различна. Аз си харесах по-евтината, но беше останала само една-мострата, достраша ме да я взема и се сдобих с по-скъпата. Имах малко терзания, че с още 40 лева щях да се сдобия с Електролукс, но пак се сетих за вашите мнения и дилемата приключи
Какъв и е modela на BEKO и какво има , цена? Аз също съм се спряла на тази марка , но не мога по нета никъде да намеря инфо за тези машина. В сайта на Технополис ги няма.
Ще се радвам да ми кажете модел , екстри и цена за вградена 45 см Beko.Предварително Ви благодаря.

Случайно попаднах пак на темата!
Моделът е: Беко DIS 5830 
45 см. е, но при този модел има и затопляне на водата над 70 градуса.
Много съм доволна. От септември насам почти не съм мила на ръка. Както е 45 см. кой какво ял през деня ми струпал чиниите в мивката и аз като се прибера и след вечеря я зареждам и сме ОК.
Горещо я препоръчвам

# 61
  • София
  • Мнения: 1 546
И ние си взехме БЕКО но не е за вграждане.

# 62
  • София
  • Мнения: 472
днес ще ми докарат БЕКОТО. Това, което е едно към едно с Уърлпула, само емблемката им е различна. Аз си харесах по-евтината, но беше останала само една-мострата, достраша ме да я взема и се сдобих с по-скъпата. Имах малко терзания, че с още 40 лева щях да се сдобия с Електролукс, но пак се сетих за вашите мнения и дилемата приключи
Какъв и е modela на BEKO и какво има , цена? Аз също съм се спряла на тази марка , но не мога по нета никъде да намеря инфо за тези машина. В сайта на Технополис ги няма.
Ще се радвам да ми кажете модел , екстри и цена за вградена 45 см Beko.Предварително Ви благодаря.

Случайно попаднах пак на темата!
Моделът е: Беко DIS 5830 
45 см. е, но при този модел има и затопляне на водата над 70 градуса.
Много съм доволна. От септември насам почти не съм мила на ръка. Както е 45 см. кой какво ял през деня ми струпал чиниите в мивката и аз като се прибера и след вечеря я зареждам и сме ОК.
Горещо я препоръчвам

Благодаря все пак Laughing! Вече и ние сме собственици на БЕКО. Все още не съм я пускала, защото не сме се нанесли, но се надявам всичко да е наред!

# 63
  • Мнения: 160
Имам "беко", работи безупречно.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 268
И ние избираме в момента съдомиялна (45 см, свободностояща) и дилемата ми е между Електролукс и Беко. Като има чета параметрите ми изглеждат едни и същи, вкл. гаранцията, но разликата в цената е 150-200 лв. И се чудя има ли смисъл да дам 200 лв. повече, ако и Бекото ми върши същата работа?  newsm78

Вчера една приятелка ме срази с информацията, че всичките й чаши и йенски съдове са ужасно надраскани от съдомиялната (след редовно измиване там, т.е. повече от 1-2 пъти) и че трябва да се примиря с този факт, ако искам да ползвам съдомиялна. Така ли е наистина?  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 2 100
И ние сме с Беко от повече от година. Доволна съм. Има доста програми, половин зареждане, защита от деца, мнооого е безшумна.  Party

# 66
  • ...до морето..
  • Мнения: 74
Аз имам Indesit от две години-  АА ,доста програми,4 различни температури,отложен старт,половин зареждане,абсолютно безшумна.Доволна съм много,за две години нямам нито една надраскана чаша и винаги безупречно измити съдове.
  А по повод на различните марки- живея в града където се намира завода на  Electrolux - те произвеждат и Rex, AEG, Zoppas- всички добри като качество.

# 67
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
  А по повод на различните марки- живея в града където се намира завода на  Electrolux - те произвеждат и Rex, AEG, Zoppas- всички добри като качество.

Лошото обаче е, че в България не се продават тези, произведени в този завод

# 68
  • Варна
  • Мнения: 975
И ние избираме в момента съдомиялна (45 см, свободностояща) и дилемата ми е между Електролукс и Беко. Като има чета параметрите ми изглеждат едни и същи, вкл. гаранцията, но разликата в цената е 150-200 лв. И се чудя има ли смисъл да дам 200 лв. повече, ако и Бекото ми върши същата работа?  newsm78

Вчера една приятелка ме срази с информацията, че всичките й чаши и йенски съдове са ужасно надраскани от съдомиялната (след редовно измиване там, т.е. повече от 1-2 пъти) и че трябва да се примиря с този факт, ако искам да ползвам съдомиялна. Така ли е наистина?  Rolling Eyes
Купихме си тази седмица съдомиялна Електролукс от Техномаркет с 5г. гаранция,ползвала съм я само 2пъти поради което не съм компетентна за другите ти въпроси.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 268
И ние избираме в момента съдомиялна (45 см, свободностояща) и дилемата ми е между Електролукс и Беко. Като има чета параметрите ми изглеждат едни и същи, вкл. гаранцията, но разликата в цената е 150-200 лв. И се чудя има ли смисъл да дам 200 лв. повече, ако и Бекото ми върши същата работа?  newsm78

Вчера една приятелка ме срази с информацията, че всичките й чаши и йенски съдове са ужасно надраскани от съдомиялната (след редовно измиване там, т.е. повече от 1-2 пъти) и че трябва да се примиря с този факт, ако искам да ползвам съдомиялна. Така ли е наистина?  Rolling Eyes
Купихме си тази седмица съдомиялна Електролукс от Техномаркет с 5г. гаранция,ползвала съм я само 2пъти поради което не съм компетентна за другите ти въпроси.

С 5 години гаранция ли? Тези, които гледах бяха с по 2 години. Кой модел на Електролукс взехте?

# 70
  • Мнения: 1 669
Редовият потребител заслужава това, което иска. Това означава само едно - каквото сам си направиш - никой не може да ти стори. Известно е отдавна.
Не се консултирайте безкрайно много, защото се обърквате. Масово  в страната се ползва техника от такъв тип, която е на години. Концепцията на фирмите производителки е тотално променена. Уредите са по-евтини, защото са по необслужваеми. В сравнение с тези от преди 10-12 години. Така понастоящем се печелят 20-30% от цената, избягва се сервизното обслужване. Това означава само едно - на всеки 3 години нов уред!
Избери това , което ти е присърце и не съжалявай!
Ти избираш! Заслужава си!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 975
Catty M Моделът е Electrolux ESF 46010 (45см.9комплекта)

# 72
  • Мнения: 970
Catty M Моделът е Electrolux ESF 46010 (45см.9комплекта)


Да ти е честита новата съдомиална  Hug
И аз от днес съм притежателка на ето тази съдомиална:

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09038297

само че гаранцията която ми "дадоха" е 24 месеца или 2 години Peace

# 73
  • Варна
  • Мнения: 975
kalinikol,със здраве да си я ползвате. Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 6 268
Catty M Моделът е Electrolux ESF 46010 (45см.9комплекта)

И аз на нея съм се спряла Simple Smile Ама на сайта дава гаранция 24 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт