Съдомиялна Беко или Електролукс?

  • 57 668
  • 100
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 992
днес ще ми докарат БЕКОТО. Това, което е едно към едно с Уърлпула, само емблемката им е различна. Аз си харесах по-евтината, но беше останала само една-мострата, достраша ме да я взема и се сдобих с по-скъпата. Имах малко терзания, че с още 40 лева щях да се сдобия с Електролукс, но пак се сетих за вашите мнения и дилемата приключи

# 46
  • Мнения: 1 503
Абе Беко имат съдомиялна за вграждане?Гледам и в сайта на Техномаркет и в този на Технополис,ама не виждам.И на мен ми предстой покупка на миялна(след няколко месеца де...),но незнам нищо по въпроса.
благодаря ви

# 47
  • Мнения: 3 219
днес ще ми докарат БЕКОТО. Това, което е едно към едно с Уърлпула, само емблемката им е различна. Аз си харесах по-евтината, но беше останала само една-мострата, достраша ме да я взема и се сдобих с по-скъпата. Имах малко терзания, че с още 40 лева щях да се сдобия с Електролукс, но пак се сетих за вашите мнения и дилемата приключи

Чакаме отзиви Peace

# 48
  • Варна
  • Мнения: 308
Абе Беко имат съдомиялна за вграждане?Гледам и в сайта на Техномаркет и в този на Технополис,ама не виждам.И на мен ми предстой покупка на миялна(след няколко месеца де...),но незнам нищо по въпроса.
благодаря ви
Беко има в Технополис,но в сайта има само уредите на промоция,трябва да отидеш на място най-добре.

# 49
  • Мнения: 1 503
Geiza  -   bouquet  Благодаря ти !

# 50
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Моята е Беко,но все още не съм я пускала във действие.

# 51
  • Мнения: 18
И как ги плакнете, с онази 15 минутна програма за намокряне ?
Ха ха е неее,
направо ще падна от смях.

Има ли ги тези хора или айде Жени наистина, които си мият зеленчуците в съдомиялната ...
Какво ли не измисля мързела ха ха ..

ле ле  clean

# 52
  • Мнения: 2 992
днес ще ми докарат БЕКОТО. Това, което е едно към едно с Уърлпула, само емблемката им е различна. Аз си харесах по-евтината, но беше останала само една-мострата, достраша ме да я взема и се сдобих с по-скъпата. Имах малко терзания, че с още 40 лева щях да се сдобия с Електролукс, но пак се сетих за вашите мнения и дилемата приключи

Чакаме отзиви Peace

Отзивите ще са чак през август. На 31 юли ще ми монтират кухнята. До тогава БЕКОТО ще си стои в кашона Joy

# 53
  • София
  • Мнения: 49
... само не съм сигурна, че има програма за плакнене на зеленчуци...

Да ти кажа под секрет, такава програма няма. Това е изобретателността на мързеливата домакиня  Laughing
[/quote Grinning

ха-ха няма да се терзая тогава Simple Smile Сега съдомиялнята е в кашона у нас в очакване на монтирането на кухнята, а после ще му мисля за плакненето на салатата Wink 

май всички сме гледали тази мостра в Технополис! И че имаха само мострата ме отказа  и мен от този модел -  взехме по-скъпия вариант на Беко-то. Хъм, не може да е някаква странна маркетингова политика на магазина?! Надявавам се, че не Simple Smile

# 54
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
Хайде, мами със съдомиялна БЕКО, помагайте!
Купихме в началото на юни Беко DIS 5830 за вграждане от Технополиса, доставиха ни я до новия апартамент на другия ден. Не сме отваряли кашона до събота, когато трябваше да монтират кухнята. Майсторът отваря кашона, изважда я и ми казва, че според него не е наред. Вратичката от ляво прилепва добре, а от дясно има малък луфт около 1 пръст. Не я монтира, а препоръча да я погледне майстор и тогава. Звънях до сервиза, оттам ми казаха, че имат много заявки и да не се надявам да я погледнат тая седмица #Cussing out и че ако е уплатнение, не се покрива от гаранцията. После звъннах и до Рекламации в Технополис, обясниха, че първо трябва да я види майстотът, да се изкаже по въпроса, после се прави рекламация и се чака за отговор #Cussing out А кухнята ще ни я домонтират утре #Cussing out Знам, че донякъде грешката е наша, че не я разопаковахме, но не съм предполагала, че има какво да оглеждам по уред за вграждане newsm78.
Имали ли сте подобен проблем? Хубаво ли ви прилепват вратичките?

# 55
  • Варна
  • Мнения: 308
Много неприятно,съжалявам.Моята Беко още не съм я ползвала,но е монтирана за шкафа,не бях при монтирането и незнам дали прилепва плътно.
Е,как няма да се покрива уплътнение от гаранцията.

# 56
  • София
  • Мнения: 472
днес ще ми докарат БЕКОТО. Това, което е едно към едно с Уърлпула, само емблемката им е различна. Аз си харесах по-евтината, но беше останала само една-мострата, достраша ме да я взема и се сдобих с по-скъпата. Имах малко терзания, че с още 40 лева щях да се сдобия с Електролукс, но пак се сетих за вашите мнения и дилемата приключи
Какъв и е modela на BEKO и какво има , цена? Аз също съм се спряла на тази марка , но не мога по нета никъде да намеря инфо за тези машина. В сайта на Технополис ги няма.
Ще се радвам да ми кажете модел , екстри и цена за вградена 45 см Beko.Предварително Ви благодаря.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 308
Най-добре на място в Технополис да провериш,има няколко модела,с по-малко или повече екстри.Цените са между 500-700 лв.
http://images26.snimka.bg/006100542-big.jpg
http://images26.snimka.bg/006100547-big.jpg
Моята е 635 лв,три А,10 комплекта,без половин зареждане и отложен старт.Реших че не са ми нужни.Отложения старт няма да ползвам а половин зареждане за 45 см миялна е излишно.Спестява се и само 1 л вода.Но пък има кратка 30 мин. програма.Когато я купувахме по-скъпия модел от 700 лв нямаше такава програма.

Мисля че модела на  AIR    Беко DIS 5830  покрива всички екстри.Половин зареждане,три А,отложен старт и т.н.Но го нямаше когато купувахме нашата.

Ако някой не знае Уиърпул и Амика са едно и също,само със сменена емблема.Произвеждат се в Полша.

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 11:59 от Geiza

# 58
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
Да, моята Беко DIS 5830  е с всички екстри, взехме я за 699 лв, за вграждане е. Но тая уста вратичка, дано не се окаже, че е развалена, ами че сме се гладали прекалено много Praynig

# 59
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 442
МОмичета да ви се похваля Laughing:
Тия от Технополис излязоха хора. Въпреки че по телефона ми бяха казали съвсем различно нещо, на място като отидохме да им кажем за проблема на вратичката, ни казха веднага да я закараме миялната да ни я сменят. И наисътина го направиха, въпреки че мина повече от месец от покупката. Сега си имам съвсем читава машина с добре прилепваща вратичка.
Впрочем сега този модел е с 20 лв по-евтин и дават повече подаръци!

Общи условия

Активация на акаунт