нямам търпение да забременея

  • 4 386
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 062
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_frontpage&Itemid=31
Влез тук, има овулационен календар. Регистрирай се и си направи календарчето. Аз си мисля, че момичето има предвид как може да изчислява и т.н. за да стане по бързо, пък вие с насмешка... Имаш Интернет така, че можеш да се информираш. Можеш да влезнеш и тук   http://www.bg-mamma.com/index.php?board=23.0    Ще ти е полезно. Успех ти пожелавам и да знаеш, че някой чакат дълго за бебе така, че два месеца не са много време макар на теб да ти се струва така. Аз лично за първото си дете чаках 7 месеца докато забременея, а за второто почти година.

# 16
  • София
  • Мнения: 5 721
Успех! Praynig Hug

# 17
  • Мнения: 4 784
...Ами, доколкото знам, бебетата обикновено се правят със секс. Освен, ако нещо не се е променило.  Thinking
Joy
Имай търпение и вяра! Успех и дано скоро се похвалиш.

# 18
  • Мнения: 1 428
Успех и от мен  Hug

# 19
  • Мнения: 7 723
iskam da imam bebe,imam priatel koito veche si ima detence i az jiveia s tiah....tolkova gi obicham i veche niamam turpenie da si napravim oshte edno.posuvetvaite me kak da stane tova...2ri mesec pravim opiti no niama rezultat
Така....
женският организъм е устроен така,
че само по време на овулация може да забременее.
Тя, обикновено е мужду 13- тия и 17- тия ден от месечния цикъл.
Ако се съмняваш в деня, можеш да си купиш тест за овулация.
Продават ги по аптеките. В случай, че няма-
можеш да си мериш ректалната Т.
Тя се мери сутрин, когато организмът е все още в покой.
Когато тя надвиши 37*- значи си в овулация.
Точно тогава приготвяш специална вечеря за двама, приспиваш детето му,
епилираш се, окъпваш се, мажеш се с ароматни помади,
обличаш най- еротичния си комбенезон и правиш
стриптийз на приятеля си на пилона в хола.
(съобразяваш времето за това да не е, докато гледа спортните новини).
После трябва секс. Дори е задължително...
Много е важно, докато правите секс той да свърши в тебе.
(има и хватки с крака да това, ама на тях ще те светна друг път).
...за по- сигурно прекарай следващите десетина минутки
в стой "свещ". Hug

п.п....ако тоя метод не става, ще те светна и на друг Wink Whistling

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Hug Бъди спокойна и се наслаждавай на всеки миг  Wink Да не забравиш фолиевата киселина Grinning Всичко с времето си.
Точно така Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Два месеца е нищо  Wink Има хора с години опитват.Наслаждавай се на секса с приятеля си и не мисли само за бебето докато го правите.Има и психологически момент - колкото повече това те обсебва, по-трудно става  Rolling Eyes
Успех  Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Пий всеки ден фолиева киселина - за здравето на бъдещото бебче. А за правенето, ако толкова нямаш търпение, вземи си овулационни тестове. И посети сайта на зачатие...

# 23
  • Мнения: 9 814
Приятно и успешно бебеправене.
Съвет от мен:бъди спокойна и не се вманиачавай в идеята да забременееш веднага и на всяка цена.

# 24
  • Мнения: 3 929
Чакаме хубавата новина. Да не забравиш да споделиш.

# 25
  • Мнения: 8 999
Да те посъветваме как да си направите бебе ???  newsm78
Ами, доколкото знам, бебетата обикновено се правят със секс. Освен, ако нещо не се е променило.  Thinking

Но не всеки ден по сто пъти, защото сперматозоидите също се изтощават. Давайте си почивки, а бъдете активни, когато имаш овулация!
Успех!

# 26
  • Мнения: 1 674
Да те посъветваме как да си направите бебе ???  newsm78

Joy Joy JoyИли искаш помощ в бебеправенето? dohЖелая ти скоро да видиш EFP

# 27
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Мисли позитивно, а не само дали си бременна.
Успех желая и не забравяйте секса, че без него няма да стане.

# 28
  • Мнения: 2 334
Успех ти пожелавам  Hug

# 29
  • Мнения: 196
Ние си правихме нашето бебче околко 5 месеца преди да се получи.Така че не се тревожи,съвсем нормално е до една година опити да се получи.Най-важното-пий фолиева киселина от сега,ако още не си започнала да го правиш-тичай в аптаката.Ако правите всеки ден секс,пак не е сигурно че ще се получи,защото има голяма вероятност приятеля ти да не е успял да се възстанови т.е. сперматозоидите му да не са "узрели" и да не могат да оплождат.За това по-добре е през ден,ние като хванахме тази тактика и на втория месец ни се получи Heart Eyes Crazy Party
Поздравявам те за желанието да имаш дете и ти пожелавам много,много успех!  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт