Пак проблем с косата.

  • 2 709
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 448
За косопад незнам точно решение. Но за мазни корени и сухи краища ползвам маска ( BIO Shine ), която е на символична цена и съм много доволна.
Това марка ли е или вид маска на някоя марка? Че изобщо не си падам по домашните плесканици. ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 388
Марка е, явно някаква световно неизвестна. Laughing
Взех я по принуда от единственият магазин в един град от селски тип. Както и един шампоан "Diplona" ( май така се пишеше ), който е за обем.
Не си спомням откога косата ми не е била толкова "чистичка".
Чак не ми се вярва. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 448
 palavata_monahinq
, някоя от тези ли е? Като пуснах в нета BIO Shine, това ми даде. Ако съм открила правилната марка, посочи коя точно е твоята маска , поне да не пробвам на сляпо.

# 18
  • Мнения: 2 388
http://www.petstars.bg/bg/product.php?product=550

Тази е. Не мога да повярвам, че и в нета ги има. Мислех, че никой не подозира за съществуването им. Че и други продукти виждам, но дали ще ги намеря по магазините. Rolling Eyes
При мен в комбинация с евтиното шампоанче действа. Това мога да кажа само. Simple Smile

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
за първи път виждам такива маски Shocked...къде се продават , освен в градовете от селски тип Mr. Green?  за София по-скоро питам...

# 20
  • Мнения: 2 388
за първи път виждам такива маски Shocked...къде се продават , освен в градовете от селски тип Mr. Green?  за София по-скоро питам...
Хахаха и аз се чудя за Бургас. Мисля да повторя пак. Сега си слагах два пъти Миозотис ( по препоръка на форума). Въпреки, че мажа само краищата косата ми се сплесква ужасно и се омазнява на втория ден. Sad

# 21
  • Мнения: 2 448
Аз се надявам, че в Стара Загора като по селски тип град ще ги намеря. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 388
Аз се надявам, че в Стара Загора като по селски тип град ще ги намеря. Mr. Green
Е ти пък, че вие там даже и МОЛ си имате. Simple Smile Сега селски тип, не говори така. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 649
pasinet  аз бях писала за един продукт, който след миене се пръска в корените и не ти се омазнява толкова. Ще го снимам и ще ти го покажа, аз също имах проблем с омазняването и обема, но от това нещо съм много доволна, а и ухае прекрасно.
 
 

# 24
  • в.преслав
  • Мнения: 242
И аз искам да разбера какъв е този препарат.Моля те да го покажеш Praynig

# 25
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
pasinet  аз бях писала за един продукт, който след миене се пръска в корените и не ти се омазнява толкова. Ще го снимам и ще ти го покажа, аз също имах проблем с омазняването и обема, но от това нещо съм много доволна, а и ухае прекрасно.
 
 

кажи му името , ще го изровиме в нета...

# 26
  • София
  • Мнения: 232
Марка е, явно някаква световно неизвестна. Laughing
Взех я по принуда от единственият магазин в един град от селски тип. Както и един шампоан "Diplona" ( май така се пишеше ), който е за обем.
Не си спомням откога косата ми не е била толкова "чистичка".
Чак не ми се вярва. Simple Smile

кажи нещо повече и за този шампоан,какъв е ефекта- миеш си косата по-рядко ли?  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 388

кажи нещо повече и за този шампоан,какъв е ефекта- миеш си косата по-рядко ли?  Laughing

Казва се Diplona. За обем е по принцип, с екстракт от лимон. Струваше около 3 лв, даже по-малко беше. Количеството е сериозно, като при всеки евтин шампоан.  Mr. Green
Аз лично съм много доволна. Мия си косата на всеки три дни. Косата ми "скърца" след баня. Simple Smile
И от миене до миене не се омазнява, просто вече последния ден е загубила обема си.

# 28
  • Мнения: 2 448
Изрових го в нета.  Laughing



Пише цена 3.10 лв.  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 388
Набутка. Simple Smile Аз за по-малко го взех, сигурна съм. Mr. Green
Ама не смея да споделям тук, защото повечето съфорумки ползват скъпи продукти.
Аз изглеждам смешна с моята детска радост от евтини шампоани и маски. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт