Средство против изпотяване на краката

  • 58 093
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 271
Celebre, може да ти се смеят само тези, дето нямат такъв проблем или не им пука за него.
 Я разкажи подробно какво се прави -дай "рецептата" Praynig


Ами нищо сложно.Сутрин като тръгва на работа слага малко сода в обувките.Хлебната сода изпича и изгаря гъбичките по краката,които не винаги са видими за окото, и от които идва неприятната миризма причинена от изпотяването на крака.
Ако проблема е много сложен т.е краката миришат повече и се потят повече,след 1-2 дни носене на обувките с хлебната сода ,кожата на ходилата на краката може да се обели.Нито е страшно нито болезнено.Явно това е увреденият слой кожа който създава неприятния мирис.
Изпотяването и миризмата спират за няколко дни и спираш и да слагаш сода.
Ако се появи пак същите стъпки.
Аз също понякога през зимата слагам профилактично.Все пак на работа и цял ден с обувка.
Това го научихме от един колега на съпруга ми.Той е на 65 год.Работил е преди години в Русия и от там го знаел.
Мисля,че всеки би могъл да пробва,защото ако не помогне,няма да навреди,освен това е евтино лекарство.

# 16
 обувките на бос крак ли се обуват или може с чорапи?

# 17
  • Мнения: 271
обувките на бос крак ли се обуват или може с чорапи?



Хубаво е с чорапи, и по възможност да са памучни.Но аз и с чорапогащени чорапки съм обувала обувките със сода.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 355
Ей, това със содата задължително ще го пробвам, че и аз имам същия проблем. Бях чувала са сол в обувките, но щом това е изпробван метод, супер.  Hug

# 19
  • Мнения: 1 975
И това ще се опита  Peace Peace Peace Кофти само, че не е сезона на чорапите и обувките  Tired

# 20
  • Мнения: 1 081
Номера със содата и моя мъж го практикува
Пробвайте-наистина действа   Peace

# 21
  • Мнения: 230
Онзи ден накупих всичко, което намерих в Била на Шол против изпотяване, защото миналата година само продуктите на тази фирма ми помогнаха.
Виждам, че  pick a boo е писала за Одорекс-какво е това-крем, дезодорант  и къде го продават?

Одорекс е дезодорант, който продават в аптеките. Има 2 разновидности: за под мишници  и за крака. Струва около 7-8 лв мисля. На когото съм казала- всички са доволни. Открих инфо за него тв този форум, заради мъжа на приятелката ми, за която споменах. Мисля, че се пръска 3 последователни вечери и после отново, чак когато се наложи. Знам, че приятелката ми, освен памучни чорапи е купила на мъжа си и някакви бамбукови (не ми се смейте и аз не бях чувала, но ми ги показа ) също били добри при подобен проблем.

# 22
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
. Знам, че приятелката ми, освен памучни чорапи е купила на мъжа си и някакви бамбукови (не ми се смейте и аз не бях чувала, но ми ги показа ) също били добри при подобен проблем.



дават ги, че били "дишащи"

# 23
  • София
  • Мнения: 232
Пробвала съм всичко - Sholl - пудра, крем, сперйчета; Одорекс - за крака; кремче на една немска фирма с много странно име; сода...и НЕ! Има си го порблема и не като миризма, а като влага  Tired
Може да се каже, че кремчето на Шол (за много силно изпотяване) ми приглуши до някъде проблема.
Но ако някой знае нещо - готова съм да изпробвам.

# 24
  • Мнения: 1 975
Пробвала съм всичко - Sholl - пудра, крем, сперйчета; Одорекс - за крака; кремче на една немска фирма с много странно име; сода...и НЕ! Има си го порблема и не като миризма, а като влага  Tired
Може да се каже, че кремчето на Шол (за много силно изпотяване) ми приглуши до някъде проблема.
Но ако някой знае нещо - готова съм да изпробвам.

И аз съм точно като теб, няма миризма, но са си влажни краката  Tired Tired Tired много е отвратително, понякога така ми се хлъзгат чехлите, че мога да се пребия Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 232
Знам за какво говориш - от тази влаага, чам ми се деформират обувките! АД! ooooh!
Смятам дори да открия нещо от чужбина и да си го поръчам...

# 26
  • София
  • Мнения: 6 302
Моя приятелка ползва Одорекс, доволна е.
За бамбуковите чорапи и аз чух....  newsm78

# 27
Здравейте!
 Не знам дали ще ви помогне,но може да опитате тези рецепти,аз лично не сам ги изпробвала.
1:100гр. ситно нарязани листа от смрадлика се варят 5мин. в 1 л.вода,след изстиване отварата се прецежда и през деня се правят промивка,а вечер се прави компрес.
2:1/2 до 1кг.стрити орехови листа се слагат в 4-5л.вода и се варят 10мин.Прецежда се и се правят бани с отварата.
3:500гр. ситно счукани дъбови кори се варят 30мин. в 3-4л.вода.С отварата се правят бани.
Успех!!! Wink

# 28
  • Мнения: 279
Здравейте!
 Не знам дали ще ви помогне,но може да опитате тези рецепти,аз лично не сам ги изпробвала.
1:100гр. ситно нарязани листа от смрадлика се варят 5мин. в 1 л.вода,след изстиване отварата се прецежда и през деня се правят промивка,а вечер се прави компрес.
2:1/2 до 1кг.стрити орехови листа се слагат в 4-5л.вода и се варят 10мин.Прецежда се и се правят бани с отварата.
3:500гр. ситно счукани дъбови кори се варят 30мин. в 3-4л.вода.С отварата се правят бани.
Успех!!! Wink
Това наистина би помогнало като се замисля, защото смрадликата изсушава кожата и взима цялата влага newsm78
А за продуктите на Шол виждам сте писали, но от майка ми знам,че пудрата е добра!

# 29
И аз съм с този проблем,но и при ръцете и при краката Close.Усещането е ужасно,особено ако трябва да се ръкуваш с някого.





Общи условия

Активация на акаунт