Преодоляване на тревожност

  • 25 315
  • 20
  •   2
Отговори
  • Мнения: 658
Здравейте искам да попитам ползвал ли е някои от вас хапчета Алора и ако да ... какви впечатления има , помогнаха ли му,странични ефекти, пристрастяване?Искам да опитам да ги приемам ,но малко се притеснявам Благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 38 484
Добавка като добавка. Няма да се пристрастиш, но и не помага особено за тревожност. Става за сън.

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 22:09 от Rockstar

# 2
  • Мнения: 658
Добавка като добавка. Няма да се пристрастиш, но и не помага особено за тревожност. Става за сън.



Изобщо ли нямат действие ... уж ги дават за тревожност

# 3
  • Мнения: 468
Няма опасност от пристрастяване,но и много полза няма от тях,само предизвикват сънливост и замаяност.То принципа на лекарствата за нерви,тревожност,безпокойство е един,успокояващ ефект,като подтискат активността на мозъка.Аз съм с тревожно разстройство,пия периодично по силно успокоително,когато имам сериозен проблем,иначе гледам да не му обръщам внимание,то ако вземам лекарства редовно,не съм човек,спи ми се,ставам мартател,забавени реакции,мисълта ми не е трезва и така.Често срещан проблем е при жените, братовчедка ми ходи на йога,на психолог и пак има кризи,но се учи да ги контролира.

# 4
  • Мнения: 658
Няма опасност от пристрастяване,но и много полза няма от тях,само предизвикват сънливост и замаяност.То принципа на лекарствата за нерви,тревожност,безпокойство е един,успокояващ ефект,като подтискат активността на мозъка.Аз съм с тревожно разстройство,пия периодично по силно успокоително,когато имам сериозен проблем,иначе гледам да не му обръщам внимание,то ако вземам лекарства редовно,не съм човек,спи ми се,ставам мартател,забавени реакции,мисълта ми не е трезва и така.Често срещан проблем е при жените, братовчедка ми ходи на йога,на психолог и пак има кризи,но се учи да ги контролира.

С детенце на 1годинка съм и явно не са за мен теИ разконцентриращи хапчета за мен ... и аз посещавам психолог ,но исках и нещо като Алората понеже преди няколко дни преживях и все още првживявам голяма загуба и е тежко

# 5
  • София
  • Мнения: 38 484
Така, пак погледнах. Това е хранителна добавка, а не лекарство и нямат право да пишат, че помага при тревожност. Още утре мога да вдигна телефона на БАБХ и да ги вдигна във въздуха.
Както и да е, пий си я, успокоява лекичко.

# 6
  • Мнения: 468
Няма опасност от пристрастяване,но и много полза няма от тях,само предизвикват сънливост и замаяност.То принципа на лекарствата за нерви,тревожност,безпокойство е един,успокояващ ефект,като подтискат активността на мозъка.Аз съм с тревожно разстройство,пия периодично по силно успокоително,когато имам сериозен проблем,иначе гледам да не му обръщам внимание,то ако вземам лекарства редовно,не съм човек,спи ми се,ставам мартател,забавени реакции,мисълта ми не е трезва и така.Често срещан проблем е при жените, братовчедка ми ходи на йога,на психолог и пак има кризи,но се учи да ги контролира.

С детенце на 1годинка съм и явно не са за мен теИ разконцентриращи хапчета за мен ... и аз посещавам психолог ,но исках и нещо като Алората понеже преди няколко дни преживях и все още првживявам голяма загуба и е тежко
.      Съжалявам за загубата ви, определено имате нужда от нещо,което да ви поуспокои,бих препоръчала Деанксит,то е едно от най-слабите лекарства за успокоение (не е хранителна добавка), ако желаете вземете,попийте малко от него за да се посъвземете.Друго има билки за такова състояние дилянка,маточина,в аптеките продават готови смески за нервни болести,купете си и пийте.Лекарството,за което ви писах,не води до сънливост,но не е хубаво да се пие много дълго време и не се спира от раз.Но може да опитате за един месец да кажем.Тревожността е състояние на нервната система,не се лекува,веднъж проявило се то си остава,такава ви е натурата,а и имате причина,но се уталожва и някак свикваме с това и живеем с него! Всичко добро,ви желая,дано скоро се почувствате по добре!

# 7
  • Мнения: 2 081
Алора е хомеопатично ( поне за сиропа говря от опит ) трябва да се приема дълго време , за да има ефект . не вреди и не води до пристрастяване .

# 8
  • Мнения: 658
Алора е хомеопатично ( поне за сиропа говря от опит ) трябва да се приема дълго време , за да има ефект . не вреди и не води до пристрастяване .

А за сънливостта имате ли наблюдение

# 9
  • Мнения: 17
Няма сънливост от такива хранителни добавки от билки. Ако на някого му се спи, то ще е от друго, от умора например. И приспивателно с рецепта да вземеш, това не означава, че ще се свлечеш като чувал и ще заспиш като пън.

# 10
  • Мнения: 658
Няма сънливост от такива хранителни добавки от билки. Ако на някого му се спи, то ще е от друго, от умора например. И приспивателно с рецепта да вземеш, това не означава, че ще се свлечеш като чувал и ще заспиш като пън.

Ще ги пробвам тогава .. просто искам да си помогна.. ходя и на психолог иначе

# 11
  • Мнения: 17
Опитай ги. Ако нямат ефект, препоръчвам ти да отидеш на психиатър. Не е срамно. Деанкситът, който те съветват да вземаш си е антидепресант, но широко се раздава от всякакви лекари, та и хора си го предписват сами. Трябва специалист да прецени и да ти следи състоянието, по-добре, отколкото да те хване някоя тежка депресия.

# 12
  • Мнения: 658
Опитай ги. Ако нямат ефект, препоръчвам ти да отидеш на психиатър. Не е срамно. Деанкситът, който те съветват да вземаш си е антидепресант, но широко се раздава от всякакви лекари, та и хора си го предписват сами. Трябва специалист да прецени и да ти следи състоянието, по-добре, отколкото да те хване някоя тежка депресия.

Ами дано не стигам до психиатър .. психолог ми е достатъчен, но с тази Алора се надявам да се оправят малко нещата То при мен всичко е на моменти, а мисля ,че ми е нужно и време

# 13
  • София
  • Мнения: 38 484
И аз съм така - на моменти. Вечер си пия мелатонин, валериан, разни такива.
Пробвай ТЕС - има клипове, даже има за тревожност.

# 14
  • Мнения: 658
И аз съм така - на моменти. Вечер си пия мелатонин, валериан, разни такива.
Пробвай ТЕС - има клипове, даже има за тревожност.

Малко съм невежакъм тези неща.. какво значи ТЕС

Общи условия

Активация на акаунт