опити за бебе...неуспех

  • 2 103
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Аз на моя като му казвам кога са дните и че трябва по веднъж на ден за да са качествени плувците, той зор да ме умори от секс.Като му кажеш трябва веднъж, явно разбира трябва през 2 часа  hahaha

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Просто не го светвай кога ти ову- то , защото и на моя като му кажа - ЕМИ СЕГА СЪМ В ОВУ- някак си се отдалечава от мен  Sad

# 17
  • Мнения: 153
Аз на моя като му казвам кога са дните и че трябва по веднъж на ден за да са качествени плувците, той зор да ме умори от секс.Като му кажеш трябва веднъж, явно разбира трябва през 2 часа  hahaha
Joy и моя се вживява много като му кажа че сега е момента  newsm62

# 18
  • Мнения: 3 621
Опитайте се да правите секса за удоволствие, а не по график. То и на мен да ми дадат дни и часове в които да правя секс и аз няма да искам.

спрете да парвите секс заради бебето и ще видиш че много скоро ще видиш  EFP

# 19
  • Мнения: 141
Ами ако бях на твоето място нямаше да му казвам кога е овуто.Не се изпускай пред него за точни дати и т.н.Наистина може да е гадно усещането,че ето на! тази вечер ще е-ще се ляга и ще се прави.Поне на мъжа може да се спести според мен,особено ако така му действа.Успех,мила! Peace Hug
Peace

аз подкрепям идеята за почивката също. От личен опит знам, че наистина мъжа много се стресира като знае, че от него се очаква да бъде тигър в леглото по време на овулация. Така, че наистина по- добре да не знае. Много пъти стреса е една от главните причини, за да чакаме много за бебчета. Трябва спокойствие, опитай се да отклониш мислите си от фикс идеята за деца; правете любов за удоволствие и всичко ще се получи- ще видиш. Достатъчно е да правите любов през 2-3 дена, не е нужно да е всеки ден по време на предполагаемата овулация.
Искрено ти пожелавам успех и да се похвалиш с бебче!

# 20
  • Мнения: 184
аз да ви кажа честно ,с първото дете забременях още на 2-рия месец,без да сме били на ясно нито за овулаций,нито за нищо.сега се мъчим за второ от 2 години/като през това време имам 2 спонтанни аборта/,следя си ову,правя изчисления,водя си графика и т.н.,а мъжо горкия така го тормозя,че чак от работа съм го викала по-обяд докато малкия спи да не изпуснем тази пуста овулация и пак не се получава.той милия сигурно има голям мерак за втора рожба,щом до сега не ми е теглил майната  с тия фертилни дни.абе изобщо с този секс по-график на мен взе да ми писва вече,явно трябва отново да се върнем на стария си режим и да си правим ПРОСТО ЛЮБОВ.

# 21
  • Мнения: 806
Срамежливо искам да попитам един въпрос за тези овулации.  Кога е овулацията?  За паърви път в този форум разбирам, че хората си правели бебе по таблица.  Може да прозвучи странно, но аз не съм говорила или интерестувала преди.
Имам бременни и родили пирятелки, никоя от тях не е говорила за подобен план.   Не съм расла с майка, но все пак ....  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 806
Срамежливо искам да попитам един въпрос за тези овулации.  Кога е овулацията?  За паърви път в този форум разбирам, че хората си правели бебе по таблица.  Може да прозвучи странно, но аз не съм говорила или интерестувала преди.
Имам бременни и родили пирятелки, никоя от тях не е говорила за подобен план.   Не съм расла с майка, но все пак ....  Rolling Eyes

# 23
# 24
# 25
# 26
# 27
  • Мнения: 1 247
ИХАААААА hahaha

# 28
  • Мнения: 734
И аз реших да споделя, имам нужда....бях си втълпила, че може би чудото е станало...От няколко дни много ме болят гърдите...А снощи към 4:30 се събудих от ужасна болка в корема долу ниско, която впоследствие се пренесе и нагоре. Горкият мъж става да ми носи обезболяващи, че не можех да помръдна....Тази сутрин, отивайки на работа много ми прилоша в асансьора и след това също ми беше зле, гадеше ми се...И на обяд си напрваих тест, но уви Sad Вече е 34-тия ден, но нищо чудно скоро лелите да ме посетят... Cry Cry Cry

# 29
  • Мнения: 806
Благодаря. И все пак, струва ми се странно да се прави бебе по график.  newsm78 

Общи условия

Активация на акаунт