Как ви стига времето?

  • 2 389
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 550
За щастие бабата идва да готви. Аз се грижа за бебчо, а тя за мене. Друго си е някой да сложи масата за обяд, иначе и аз няма да се сетя да ям. Мога да го оставя на нея, когато е нахранен и щастлив и да напазарувам. Чета форума, когато той спи. Но понякога наистина е страшно и нямам време дори да се среша.  Embarassed То срамота, ама това е!

# 16
  • у дома
  • Мнения: 708
Чудех се другите как се справят с всичко домакинско, задължения около детето + публикации и четене във форума.

Що се отнася до мен, не бих казала че съм неорганизирана тъй като уж дневният ми режим е много строг по отношение на това какво да свърша между две кърмения. Но появи ли се нещо неочаквано - консултация, опашка в магазина, по-дълга разходка, разговор със съседката или по телефона и цялата организация се разпада.
Вече спрях да се притеснявам, понеже знам че не мога да обхвана всичко колкото и да разграфявам минутките - знам че не е изчистено навреме, че не съм успяла да се разкрася, че за вечеря пак ще има сандвичи и гладенето ще стане в последния момент- е, и какво от това - нали си поиграхме с бебка и се разходихме до по-далечния магазин за разнообразие и тя беше щастлива.

Другото ще почака - щастието на детенцето ми не.

# 17
  • Мнения: 844
На мен изобщо не ми стига. Гледам като е хубаво времео да разхождам навън дребосъчко и познай какво става вкъщи. Нащият тати работи до много късно и за помощ мога да разчитам само в събота и неделя, ще умра вече от свръхнатоварване

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хич не ми стига. И това щото кибича по форуми.  mixed037

# 19
  • Мнения: 1 722
... и кога вмествате секса във всичко това ... щото обикновено вечер, след като приключа всичко направо се трупясвам  Tired

# 20
  • Мнения: 3 777
За секс време винаги има.

# 21
  • Мнения: 1 041
Най-вече за сън не ми стига времето!
Другите неща ако не днес, ще ги свърша утре!
Гледам да е изпрано прането, да са изгладени дрехите/мразя лятото, защото тогава се налага често да гладя - през зимата това удоволствие не е толкова необходимо!/. До преди 2-3 седмици дори готвех! Но сега разчитам на пържени тиквички, картофи и сандвичи и най-вече на сготвеното, което свекървата ни носи през ден-два. В последно време тенджерите у нас започнаха да служат за поставяне на разни неща вътре, за дрънчене с капаците! Имам си бъдещ готвач Grinning!
Сега поне нямам домашни и уроци - баткото е във ваканция!
Във форумите - когато спи! И аз имам право на почивка!
И пак до голяма степен всичко опира до желание и добра организация! Има дни, в които свършвам страшно много работа, но има и други, в които не ми стига времето да сложа и вода за преваряване Embarassed!

# 22
  • UK
  • Мнения: 1 334
ами не знам какво домакинство поддържаш-в смисъл колко човека сте и колко стаи чакат чистене. аз не си давам зор въобще.бебето на първо място(хранене,разходка,игра,къпане), като спи идва моя ред (форуми,книжки,вестници,маски,коремни Laughing).домакинската работа я вмествам в около половин час на ден,обикновено след разходка я оставам да спи в количката и удрям една прахосмукачка,пускам пералня и обядвам. пазаруваме в събота с мъжа ми. не гладя и почти не готвя,освен ако беба не ми е дошла в повече-тогава баща и се занимава с нея,а аз приготвям нещо за вечеря. мъжа ми няма нищо против да помага,така както и аз нямам нищо против да подреждам след него -не можеш да си представиш колко е разхвърлян.това го свършвам веднага след като тръгне на работа,че иначе мога да се прибия спъвайки се в нещо Simple Smile а за секс време и желание имам винаги Embarassed зарежда ме с енергия за следващия ден Grinning

# 23
  • Мнения: 372
Е кажете ми какво е това??? В момента седя с вас във форума, чопля семки, в другата стая имам майстори, които правят ремонт, беба спи, а имам куп дрехи за гладене. Що за мързел е това??/ newsm78  а трябва и да
newsm64

# 24
  • Мнения: 285
Определено първите три месеца не стига времето, сега вече не гладя дрехите, бебка има някакъв режим и си заспива към 22ч. и се буди чак сутринта така че има повече време, но от друга страна през деня сме навън.... абе незнам но се плаша толкова бързо минава времето като си помисля сутрин ставам към 7.30 и кого става 1ч. не мога да разбера newsm78

# 25
  • Мнения: 8 769
Не ми стига времето, кой казва че стига? И организация имам,но бебочко си има своя такава. Най-не ми стига да се наспя....Вече съм като заварчик.
Секса-особена романтика намирам след поредното бодърстване в 3-4-5 часа сутринта Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

Последна редакция: пт, 03 юни 2005, 14:14 от Mi5

# 26
  • Мнения: 2 032
Да си призная, само защото има временно затишие преди второто дете: още ходя на работа, но не ми дават нови сделки, че останаха няколко седмици-така че си чета форума в офиса, а малката сега я изпратихме за няколко седмици при бабите в България, така че и в къщи е спокойно и относително чисто. Не ми завиждайте, влизам в 36-тата седмица, скоро ще ми свърши царството.

# 27
  • Мнения: X
И според мен е въпрос на организация  Simple Smile
Единственото нещо за което не ми стига времето е да се наспя  Rolling Eyes

Абсолютно! Всичко си разпределям и организирам, само съня така ми липсваааа  newsm45

# 28
  • Мнения: 2 784
Като бях бременна,гледах къщата да е под конец.Съвсем сама правех всичко до последния месец,когато вече взе да ми натежава.Сега къщата е на вили и мотовили.Калина е спокойно бебе,но оставиш ли я в кошчето за повече от 20 минути се превръща в малко дяволче Twisted EvilПрез деня пускам пералня,отиваме на разходка като се върнем-простирам.Чинии мия рядко,живеем при майка ми и обикновенно ги мие тя.Гладя като заспи детето.Готвя надвечер като се приберат майка ми и мъжо,докато някой от тях се занимава с дребосъчката.Чистим вече само в събота,или неделя-или майка,или аз,а тати разхожда бебето.На компютъра не помня откога не съм седяла без да ми виси бебе на гърдите Mr. GreenСори,ама така е-абсолютният ред и детето са несъвместими понятия Mr. Green
А,да-сексът...Какво беше това newsm78Желание имам,ама нямаме сили.А и дето ще го правя тихо като мишка,докато детето спи-не мерси Stop

Последна редакция: пт, 03 юни 2005, 08:16 от Tsvety

# 29
  • Мнения: 4 187
Времето не ми стига! Тъй като не мога да свърша всичко съм определила кои приоритети са важни и кои НЕ! На първо място е детето, после са разходките на вън (които практически са цял ден ) и накрая е форума! Домакинските задължения минават между другото, ако има време има......  Mr. Green!

Общи условия

Активация на акаунт