Някой откри ли плажния сезон вече??

  • 1 656
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Оффф,ако имаше кой да гледа детето,досега тен щях да съм направила.
Точно по тази причина дъщеря ми преди няколко години изгоря ужасно.Цял ден на Слънчев ден се плискахме и играхме и се прибрахме към 19 часа.Ужасно беше,а детето после цяла година обясняваше-а мама ме остави да изгоря.А когато се роди с количката ходихме на плажа,но за жалост,съвсем за малко.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 912
аз се замислям да го открия заедно с бебето в най-скоро време, щото няма кой да стои при него докат' мама му си напича г*зеца  Sunglasses а и да свиква, гларус ще става  Mr. Green вчера му купих пояс, басейнче, само още бански на лалета не съм намерила  Crazy

# 17
  • Мнения: 2 388
Какво му се радвате толкова на този плаж не мога да разбера. Sad

# 18
  • Мнения: 11 747
тази година ме мързи, но се каня да почвам плажа.
Обичайно го почвам около 27април или най-късно началото на май. Кой ще ти се смее?

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз лично го открих Laughing

# 20
  • Мнения: 4 965
Още в средата на април го открих - на Златните - е, само се попекох, а плувах в басейна на хотела. Но пък смело джапах до над коленете.
После няколко дни на плаж в Гърция.
А в края на миналата седмица изкарахме няколко плажни дни на Хасковски минерални бани.
Мисля след около 2 седмици да изкарам 1 седмица на Дружба и 100% ще поплувам в морето.

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 15:33 от azaf

# 21
  • Мнения: 56
ДА да..... И беше супер. Даже и бебчо топнах. На 8м е мойто сладурче и му беше много кеф.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Другата седмица съм вече на морето, смятам да открия сезона. Е, ако водата е под 20 гр, само ще наджапам май Sunglasses

# 23
  • varna
  • Мнения: 676
При нас тези дни беше доста хладно и ветровито.Може и да е имало смелчаци,но за мене е раничко.Чак юни месец се престрашавам.

# 24
  • Мнения: 11 747
днес във Варна е направо задух и жега

# 25
  • Мнения: 648
   Да, на плажа на Перла. Морето е още студенко, но пясъка е разкошно затоплен.

# 26
  • varna
  • Мнения: 676
Днес наистина е подходящо.

# 27
  • Мнения: 738
   Да, на плажа на Перла. Морето е още студенко, но пясъка е разкошно затоплен.

Един от най-хубавите плажове Heart Eyes

# 28
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
днес във Варна е направо задух и жега
и при нас беше така, а водата беше супер Laughing

# 29
  • Мнения: 2 388
И в Бургас е много топло. Колко хора видях към 17 часа да се прибират от плажа не е истина. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт