До каква възраст е детската кухня?

  • 2 476
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 441
В Разград е до 3 годишна възраст,ако детето не посещава градина или ясла.

Обаче ми се струва,че съм виждала май и по-големи дечица  Rolling Eyes

Аз знам за 1 такова и е с разрешение от лекаря.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Нашата кухня беше до 2,5 г., също в Пловдив. Смени я с някоя, където дават до по-голяма възраст, ако може.

# 17
  • Мнения: 2 312
Нашата е до 3г.Аз все още вземам.Когато почиват се виждам в чудо- моите манджи не ги яде Embarassed
Така ,че ще гледам да вземам докато мога!

# 18
  • Мнения: 417
до 2 г. и 6 м. - София, Стрелбище

# 19
  • София
  • Мнения: 7 017
И при нас е до 2г.6м. Кухнята-майка е в Павлово.

# 20
  • Мнения: 2 197
Нашата е до 3 години. В София, на Хан Аспарух.  Но пък откакто тръгна на ясла не съм взимала храна, защото вечер яде от нашата. Иначе не виждам защо да не е подходяща за 3-годишни, само дето е малко по-смляна. Дъщеря ми си я яде без проблеми.

# 21
  • Мнения: 6 442
При нас е до 2 години и половина.
А не може ли да говориш и да ги питаш тези от кухнята?Какво ви казаха:"На две сте и не може да ядете ли?"
Страшна работа...

# 22
  • Мнения: 3 146
В София кухнята е до 2 години и след това с молба от родител с която утвърждават че детето не ходи на ясла му се разрешава да взима още 6 месеца и така става до 2 год и половина.

Не е вярно това за цяла София. Нашата кухня си беше до 3г., без да декларираме каквото и да е. Нашата е до 24-та поликлиника в Надежда, но основният център, където готвят, е Западен Парк.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 296
При нас беше до 3г.,но понеже има много деца намалиха авъзрастовата граница на
2г. и половина.С каката взимах до почти 3г.
Сеа и малкия си я хапва с апетит.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 686
Нашата е до 3 години. Света Троица - 145 блок.

# 25
  • Мнения: 3 886
Нашата е до 3 години. Света Троица - 145 блок.
и при нас е така .Ние сме АНТИМ 1 Peace

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 806
При нас е до 2 години и половина.
А не може ли да говориш и да ги питаш тези от кухнята?Какво ви казаха:"На две сте и не може да ядете ли?"
Страшна работа...


 Ами бяха ни раздали картончета с които се купуваха купони. Купоните ги вземахме всеки вторник,  а малкия стана на 2 години в понеделник. Аз ходя на работа и го гледа баба му и във вторник са му скъсали картончето пред нея #Cussing out. Вече бил на 2  #Crazy. Сега съм в паника , спряха го от кухнята, а в яслата не го вземат  Cry места няма  newsm78. Вече незнам какво да правя, все се надявах да има нещо като наредба за деца които не посещават ясла да е до 3 години но ..... явно няма. Навсякъде си решават сами newsm78.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Потърси място в други ясли, мисля си, че все някъде ще намериш.

# 28
  • Мнения: 1 447
 До колкото знам нашата е до 3 години

# 29
  • Мнения: 6 164
Pachikrak, на колко двойни си??? Май на много щом пишеш "неизкат". Към кой процент спадаш?

s.s.s, ти само една грешка ли откри. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт