Любовта на Живота ми --- Мъжа на живота ми

  • 5 838
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 701
Ясно, но защо пък толкова често двете да не съвпадат?
Това не ми е ясно.

# 16
  • Мнения: 46 518
Ами, по мои наблюдения жените масово се влюбват в "лоши момчета", които не винаги успяват да създадат/съхранят връзка. Те ги зарязват, но така или иначе остават завинаги любовта на живота им ... в крайна сметка жените се задоволяват с някой който ги уважава, виждат в него добър баща и т.н.

П.П. И моят беше от "лошите момчета"  Mr. Green

# 17
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Съпругът ми е и любовта на живота ми, и мъжът на живота ми. И съвсем отговорно заявявам, че правя разлика между понятия.  Peace

# 18
  • Мнения: 6 701
Аз пък не мога да направя  Cry
За мен, за да поискам да създам семейство с някой мъж и той да е баща на децата ми е висша форма на любов.
Другото ми е като добре направена сметка.

# 19
  • Мнения: 46 518
... Другото ми е като добре направена сметка.

Съгласна съм, 100% Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз не мога да направя разлика, защото дефакто съм имала само една голяма любов и създадох семейство с него. Така че за мене се покриват на 100%. Но, т.к. животът ми все пак не е свършил, дай Боже да не свършва скоро Praynig Laughing, няма как да знам дали той ще остане завинаги "любовта на живота". Все пак се надявам да не я срещна на 60, би било жалко да сме пропуснали всичките тези години Wink

# 21
  • Мнения: 669
Дали мъжът на живота ми (съпруга ми) ще си остане и любовта на живота ми, мога да отговоря след мнооого години. Сега е така, но човек никога не знае...

# 22
  • Мнения: 1 897
Eто цитат от предишната тема, където според мен  много добре е обяснена разликата:
Не знам, защо, но аз разглеждам понятието "мъж на живота" по друг начин. Мъж на живота за мен може да бъде баща ти, най- добрият ти приятел, синът ти или някой роднина. Това е човекът, който може да те мотивира да дадеш най- доброто от себе си, да се откриеш и да се развиваш по начин, който не си предполагал. И не е непременно мъжът на живота ти да е романтично обвързан с теб.  Просто в един момент се оказва, че този мъж е изиграл най- голяма роля в живота ти. Уви, понякога ролята не е добра.

# 23
  • София
  • Мнения: 518
За мен има разлика Peace
Обичам мъжът ми безкрайно много Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes и съм много щастлива с него Heart Eyes ,но

Любовта на живота ти = на най-голямата ти любов.

Мъжът на живота ти = този, с който си избрала да създадеш семейство и да изкараш до старини.

за първото мога да кажа когато стана на 60 Peace

# 24
  • Мнения: 1 335
Любовта на живота ми е мъжа на живота ми!

# 25
  • Мнения: 251
За любовта на живота ми, не знам още.Но за мъжа на живота ми, да! За него съм омъжена.

# 26
  • Мнения: 3 726
Със сигурност е любовта на живота ми. И се надявам да остане мъжа на живота ми.

# 27
  • Мнения: 1 844
разлика между двете има,разбира се.когато обаче двете понятия конкретизират двама отделни човека картинката/и сърцето/винаги изглеждат малко празни и недовършени,като че ли.
хубавото е,когато мъжът на живота ти е любовта на живота ти и в момента силно те е прегърнал.
благодаря на бог,че знам какво е усещането.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 880
моят мъж наистина е любовта на живота ми Heart Eyes

# 29
  • ЕН
  • Мнения: 543
ето тук трябва да се включат повече баби за да дадат точно каква е разликата. те знаят най добре. минали са по пътя който ние сега вървим.
но дано за мъжа на живота ми(съпруга ми) и на старини кажа "ей той си остана и любовта на Живота ми".

Общи условия

Активация на акаунт