Торнадо по Черноморието?

  • 9 614
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
Баси, ако си ремонтирам покрива и след това торнадото ми го отнесе, направо...  smile3511


Виждала съм торнадо. Страшничко е Confused

# 16
  • Мнения: 738

Сега обаче , обясни, че ще бъде към брега, като каза че очакват разрушения и допускат да има жертви. Щяло скоро да е, наблюденията им това сочели.


Мамка му, взех да се шашкам wait

# 17
  • Мнения: 152
...мами...и всички други - предлагам, за да може темата да ни е максимално полезна, още в началото й да слагаме линкове към вярна и полезна информация за това което ще става. Така информацията няма да се размива...и ще можем да сме си по-полезни.

# 18
  • Мнения: 71
 newsm78 Някъде имах моя снимка на тоднадо на 30-тина км от Ямбол от миналата година...Ако я изровя ще я пусна... Доста си е страшничко като се сетиш какви поразии правят тия пущини...както казва баба ми Mr. Green

Оказва се по-трудно дори отколкото да си намеря запалката в чантата Embarassed

Последна редакция: ср, 21 май 2008, 21:22 от wee.jess

# 19
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не успях да намеря инфо в нета, странно, че и в сайта на нова няма нищо, при положение, че уж от там изтича информацията.

# 20
  • Мнения: 4 435
Не успях да намеря инфо в нета, странно, че и в сайта на нова няма нищо, при положение, че уж от там изтича информацията.

Не "уж ",а си го казаха по новините им.Гледайте повторението после.

# 21
  • Мнения: 2 759
                        Не мисля, че снимки биха били особено полезни. По-скоро някоя щатска мама да драсне как се справят там - някакви практически съвети за обезопасяване на дома, ако те застигне на отикрито или в колата какво да правиш, и други такива...

# 22
  • London, baby
  • Мнения: 800
Добре, няма ли някой, който да е гледал новините и да даде по-подробна информация?
В нета нищо не открих, пак!

# 23
  • Мнения: 4 435
Добре, няма ли някой, който да е гледал новините и да даде по-подробна информация?
В нета нищо не открих, пак!

Аз гледах,но говорих по телефона междувременно и не могах да чуя всичко.Общо взето са написаните до момента неща,затова най-добре да се гледа повторението в 23.30,ако не се лъжа.

# 24
  • Мнения: 2 161
И аз не го гледах подробно.Обаче сега се чувствам притеснена.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 912
                        Не мисля, че снимки биха били особено полезни. По-скоро някоя щатска мама да драсне как се справят там - някакви практически съвети за обезопасяване на дома, ако те застигне на отикрито или в колата какво да правиш, и други такива...
ако действително отнася коли и трактори, едва ли ще са от полза някакви съвети  Rolling Eyes
дано не става, но ако се случи си пожелавам да съм със семейството си у дома  Praynig

# 26
  • Мнения: 310
Ми аз гледах и дума по дума го написах на първа страница на темата.Доста сериозно звучеше дамата, която го съобщи.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Много интересно, в последните месеци прогнозите за времето на нова тв, бтв и канал 1 са буквално 1:1, явно източникът им е един и същ. Аз гледах новините по бтв и нищо подобно не казаха Naughty Само споменаха, че следващите три дни на места може да има обилни валежи и градушки. Нито дума за силен вятър, камо ли пък торнадо newsm78
И как точно се прогнозира торнадо? Мислех, че се получава внезапно и неочаквано.

# 28
  • Мнения: 4 435
Много интересно, в последните месеци прогнозите за времето на нова тв, бтв и канал 1 са буквално 1:1, явно източникът им е един и същ. Аз гледах новините по бтв и нищо подобно не казаха Naughty Само споменаха, че следващите три дни на места може да има обилни валежи и градушки. Нито дума за силен вятър, камо ли пък торнадо newsm78
Коя точно дама го е казала? Някоя от двете девойки от прогнозата за времето или в самите новини са го казали?

Беше водещата новина.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Странно, водеща новина, а в сайта им нито дума по въпроса. Би трябвало да е водеща и там. Ако не заспя до късните новини ще гледам да видим какво ще кажат.

Общи условия

Активация на акаунт