Ха-ха-ха, на канадската земя, слънце пролетно ни сгря! - 26

  • 27 049
  • 280
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 96
Вери, то плана за раждане е хубаво да го имаш, ама май в главата си основно.. и освен това да не се залепяш за него, че всичко се случва. Едно го мислиш и плануваш, друго излиза..

Аз така исках да раждам естествено.. без упойки и т.н., но се оказа, че бебето с краката напред и веднага се получи секцио.

Пожелавам ти успех! Малко остава.  Hug

Момичета, вече съм си в Отава.  Свърши дубайското ми приключение, сега отново ежедневие..
Честито на именниците и от мен с малко закъснение   bouquet

# 31
  • Мнения: 9
 welcome welcome welcome
   
Айде сега да разкажеш как си прекара в Дубай,ако може и снимков материал Laughing Laughing Laughing

# 32
  • Мнения: 449
А, за 2 месеца надали ще изпишем темата, спокойно, ще те чакаме!
Пожелавам ти много приятни невиртуални емоции! В България за 4 месеца да съм влязла два-три пъти първата година! Сигурна съм, че след време форумът ще го свързвам предимно с тукашната ми велика скука, не с майчинство и бременност.  Grinning

Аааа, пишете си вие, няма какво да ме чакате. Странното е, че като съм в България не се сещам за форума, а тук е част от ежедневието ми.  Thinking Благодаря ти за пожеланията.  Hug Като ти гледам лентичката май скоро няма да скучаеш вече.

Шеметке, с копи и пейст става, макар че се надявах някой лично творчество да прояви ...

Снежи, знам, че си от София, както и поне още 10-тина момичета знам от къде са, но при положение, че те не са писали не би било честно от моя страна да издавам лична информация.

Emi w Ottawa, добре завърнала се.

kivitoT, пропуснала си снимките и разказите на Еми от Дубай. Плакнахме си ние очите с палмички, плажове и яхти, докато тук ни беше затрупал снега.   Mr. Green

# 33
  • Canada
  • Мнения: 231
Emi w Ottawa, добре завърнала се! Ех, спести си ти една /сериозна/ зима Simple Smile
Вери, то съвсем не останало време, а Simple Smile Спокойствие и само спокойствие Simple Smile, дишай дълбоко Simple Smile

Абе хора, по много време чакате при лекарите! За OB чаках по 30-40 мин. и едва издържах. Следващият път и това ще ми е критерий.
За нашия педиатър не чакаме или чакаме 10-15 мин., много съм доволна.

И аз все се каня да питам denzul и shemet_neveroiaten как вървят нещата с работата и най-вече как малчовците приемат всичко това.

Желая бързо и леко раждане на Вери и Г-жа Броненосец. В очакване сме на снимки на малки сладки бебчета Heart Eyes

Каролина, желая ти приятен престой на българска земя!

# 34
  • Мнения: 1 199
Здравейте момичета! Минавам набързо, че ми остават няколко дни тук, а толкова работа имам за вършене. Напоследък ми се налагаше често да използвам транспорт до центъра и обратно (всякакъв - таксита, маршрутки, рейсове, трамваи) и ви казвам че София се е превърнала в едно чудовище. Това не е моят град, нищо общо няма. Когато имам среща с точен час, оставам без нерви просто. Колко пъти съм освобождавала такси или съм молила шофьор на обществено превозно средство да ми отвори за да сляза преди спирката под предлог че ми е лошо, за да продължа с кракомобила. С подлезите е направо мъка с тези колички, по тесните улици с тротоари-паркинги пък да не говорим. Изморих се и се изнервих тук, чакам с нетърпение да се прибера. Дори днес чакайки в едно задръстване с бебето реших че нямам сили утре да ходя с влак или автобус в Пловдив за абитуриентския бал на който бях поканена, въпреки че ще се събира родата от 3 континента. С такова нетърпение го чаках това събиране, обаче вече нямам нерви. Има и хубави моменти, ама си давам сметка колко ме натоварва този град. Надявам се в другите градове да е по-спокойно. Искам си моята София Sad Поздрави на всички!

# 35
  • Мнения: 417
MrsK, Работата върви добре. Вече 1 месец съм обратно в офиса. Първият ден-два ми беше малко чоглаво,  но не е било проблем. То пък толкова много работа имам,че неостава време за мислене Simple Smile
Голям плюс беше, че Виктор е с баба си. Това за мен беше голямо успокоение. От Юни Виктор започваме да го даваме на градина и баба му ще го води лека-полека да свиква постепенно.
Истината е че децата свикват с всичко, родителите са тези които по-трудно се адаптират на подобна промяна Simple Smile Дори засега и за градината не съм притеснена. Нека тръгне и да видим Wink

# 36
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Ако ще предизвиквате раждането  - секс със "смазочно" действа /от тези дето ги препоръчват за след раждане, за да се овлажни добре/    Peace    Така и датата може да си изберете   Wink

# 37
  • Мнения: 449
Честит Рожден Ден, nadi_n!
Желая ти много щастие, любов и сбъднати мечти!
Весел празник!


heureuse, звучи ужасно това, което пишеш.  Shocked Сигурна съм, че ти е писнало вече, но не се отказвай от срещата на родата в Пловдив за да не съжаляваш после, че само заради едно пътуване ще пропуснеш хувавото събитие. Кога ли друг път ще имате възможност да се съберете от 3 континента? Peace

MrsK, благодаря.  Sunglasses

# 38
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честит Рожден Ден nadi_n!
Пожелавам ти да си много усмихната, здрава, щастлива и заобиколена от любов.
Да си изкараш хубаво празника!

Шеметке, с копи и пейст става, макар че се надявах някой лично творчество да прояви ...
Така де ако се вместиме във времето и творчество може да има ама ако не стига времето поне тема ще има Simple Smile

И аз все се каня да питам denzul и shemet_neveroiaten как вървят нещата с работата и най-вече как малчовците приемат всичко това.
Малкото освен боледуванията (три за месец и половина и май пак ще сме болни) няма друг проблем с градината. Но след седмица ще почваме в голяма детска градина та да видим там как ще е. За мен лично е много неприятно че трябва да съм разделена от дребосъка толкова дълго - при мен проблема е че работя далече и напрактика го виждам за много малко време само вечерта - та това усложнява картинката. Иначе има и хубави и лоши страни - най-хубаво щеше да е ако можех да го давам на градина за 5-7 часа на ден и през останалото време да си го гледам аз. Хем да се интегрира (да свиква с деца, да учи езици и други нови работи) хем да не откарва много дълго в градината, но пълно щастие няма.

# 39
  • Мнения: 270
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на Деси на Снежи  bouquet!!! Здраве, щастие и много сбъднати мечти!!!

# 40
  • Мнения: 3 271
Честит рожден ден и от мен! Страхотен ден сте си избрали да се родите  Hug

# 41
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Честит Рожден Ден на Деси!
Да си здраво, усмихнато и щастливо дете за радост на мама и тати.
Снежи весело да си изкарате празника!

А за мама цветя по случая.

# 42
  • Мнения: 449
Честит рожден ден на Деси!
Много здраве, щастие и весели игри!

# 43
  • Мнения: 96
welcome welcome welcome
   
Айде сега да разкажеш как си прекара в Дубай,ако може и снимков материал Laughing Laughing Laughing

Веднага разказвам, а и показвам  Joy
http://picasaweb.google.com/ekutrovska/Dubai?authkey=8aWlLWfb-Ls

Дубай е невероятно място, ако ви се отвори по някакъв начин път натам, непременно се възползвайте и отидете. Нещатата, които правят най-много впечатление са:
1. Много нови и грандиозни неща, правени с много пари.. Plam jumeira, Dubai Marina.. и прочие.. чудеса на съвременния свят колкото щеш..
2. Много индийци - които работят по безкрайно многото строежи в Дубай.
3. Много расизъм - ако си бял и западняк - чудесно, ако си филипинец.. лошо
4. Няма жени по улиците..  Shocked

Не ми харесва, че майчинството е само 45 деня.. доколкото разбрах. Не се подстрекава семейството.. т.е. предпочитат самостоятелни хора, а такива там бол. Не ми харесва и че кърменето хич не е на мода. В началото като пристигнахме (Ина беше на 6 месеца) още кърмих. Направо като някакъв разбойник се чувствах да се крия по тоалетни и т.н.!! Много неприятно. Да не говорим за липсата на маси за смяна на памперси - буквално навсякъде!..

Хареса ми до безкрай топлото време, палмите, морето.. няма насищане! Мога още много да ги гледам и да ги гледам и да им се радвам...  Sunglasses


Пожелавам ЧРД на Снежи и Деси - да сте живи и здрави, усмивки и приятни преживявания, пътешествия и незабравими моменти с малчовците ви   bouquet

# 44
  • Мнения: 9
 Благодаря ти Еми в Отава за снимките./м/у другото си ми и адашка само че аз съм в Торонто/ Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт