Ха-ха-ха, на канадската земя, слънце пролетно ни сгря! - 26

  • 27 101
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 37
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВОНА И МАЯ!с вчерашна дата. Да растат здрави, умни и щастливи деца!
Честита лентичка на Дани! престраши се най-после Grinning. лека и безпробленма бременност!
Леко раждане на Г-жа Броненосец и Вери!
Лек път на Каролина и весело изкарване в Бг. Аз си имам баба за още месец, сменихме и билета newsm44
То моят пост само поздрави, ама така е като не влизам често и навреме Laughing

# 76
  • Мнения: 160

Аз в момента ползвам шишетата на MAM които са пак без BPA и съм доволна, незнам дали ги има в Канада на мен ми ги подариха.

http://www.mambaby.com/articles/en/4219/aW5kZXgucGhwP21vZGU9Jmxp … pY2xlaWQ9MjIwNQ==

Обаче помпата ми е Авент защото е електрическа и ми е адски удобна и нямам намерение да я сменям, просто е невъзможно а и немислимо според мен да се избегне всичко набедено за вредно...

На момичетата на които им предстои раждане им пожелавам да мине леко и бързо!  Simple Smile

# 77
  • Мнения: 319
За тези, които не знаят: ако имате шишета с BPA, можете да ги върнете в някой магазин, срещу което ще ви дадат carte cadeau за стойността на шишетата. Не е нужно да имате касова бележка. Проверяват в техен списък според марката на шишето и грамажа му, на каква цена съответстват.  Аз върнах моите в Walmart, но и в ToysRus взимат, за другите магазини не знам. Аз върнах и шишето, което беше подарък от Нестле, знам че повечето от вас имат такива. За малките шишета на Авент ми върнаха по 4,50$ приблизително, а за големите по около 6.50$. Едното ми шише беше доста изгризано, защото Флоранс си го гризка, за да си чеше венците, но нямаше никакъв проблем. Даже ме питаха: - Само тези ли са? Други нямате ли?

# 78
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Запис и от мен, най-накрая!

Мерси на всички за пожеланията за рожденния ми ден! Hug

# 79
  • Мнения: 625
Вери,недей да се дразниш на хората,важното е всичко да е наред с теб и бебето.Иначе и аз днес като не те мярнах в училище си помислих дали пък не е дошъл момента,ама то ще се разчуе.А колкото до залаганията кога ще родиш то си е божа работа,аз бях също с голям корем и много активна и въпреки това родих почти на термина.Леко и бързо раждане ти желая!!!

# 80
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Да покажа какво става като оставите купичката с ядене в по-крайната зона на масата  Wink

Продължението е тук

# 81
  • Мнения: 313
 Иска парола Sad

# 82
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Оправих го  Embarassed

# 83
  • Мнения: 313
помпи могат ли да се връщат ??? Помпата е Lansinoh -електрическа
- платихме към 200$  - супер ще ми дойдат.

Адаша е опасен, изяде ли поне яденето  Laughing

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 01:52 от smutty

# 84
  • Мнения: 5 713
Шемет, голям сладур!

# 85
  • Мнения: 68
smutty- едва ли ще успееш да върнеш точно тази в магазин, говори с производителя. Аз си върнах помпата на д-р Браун, защото не работеше. Говорих с производителя изпратих им моята, и в резултат ми пратиха чисто нова помпа и вече тази помпа отидох и върнах на toys r us с касовата бележка. Дори и да не пазиш касовата бележка стига ти кутията на тази, която си купила да имаш. Помпата я върнах с 4-ри месеца закъснение- нямаше проблем.

# 86
  • Мнения: 313
smutty- едва ли ще успееш да върнеш точно тази в магазин, говори с производителя. Аз си върнах помпата на д-р Браун, защото не работеше. Говорих с производителя изпратих им моята, и в резултат ми пратиха чисто нова помпа и вече тази помпа отидох и върнах на toys r us с касовата бележка. Дори и да не пазиш касовата бележка стига ти кутията на тази, която си купила да имаш. Помпата я върнах с 4-ри месеца закъснение- нямаше проблем.

Какво имаш предвид ? Помпата е купена преди 11 месеца от Walmart , imam i касова бележка. Нямам кутия, но имам книжката на помпата. Дали ще я приемат ?

# 87
  • Canada
  • Мнения: 231
Момичета, благодаря много за информацията за фермите! Ще се възползваме от нея като му дойде времето. По тези домати ми потекоха лигите отсега. Laughing А ако има откъде и месце да си взема човек, супер! (чакам обещаното като завещано Embarassed Simple Smile)

smutty, за помпа Lansinoh не мога да помогна, но заради другите да кажа, че моята The First Years я взеха в Уолмарт, тъй като беше в някакъв списък за recall, който бяха получили.
Аз с моите 2 шишета Laughing не мисля да ходя изрично някъде. Simple Smile

shemet_neveroiaten, голям чаровник си имаш! Heart Eyes Вече е на самообслужване явно. Laughing Разгледах му и другите снимки - много е сладък. И ние имаме 10-те купички, радвам се, че стават за игра толкова дълго. Simple Smile А по чорапки не се ли пързаля? Питам, за да знам, че скоро и нашия ще го пусна из цялата къща.

# 88
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
shemet_neveroiaten,много е сладък Марти Heart Eyes

smutty, на Lansinoh бутилките не съдържат BPA  Twisted Evil

МrsK, помпата ти ръчната на  The First Years ли е била ?

# 89
  • Мнения: 68
smutty-  Моята помпа не работеше. Не можеш да върнеш помпа, ако кутията е отворена.  Аз се оплаках на производителя и ми пратиха нова и новата с неразпечатаната кутия върнах с касовата бележка с 4 месеца закъснение. Пробвай. На мен не ми искаха касова бележка, за да ми изпратят новата помпа.

Общи условия

Активация на акаунт