Децата на звездите

  • 21 572
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 161
Аз поне не познавам дете,което ще намери един мол за интересен.

# 256
  • Мнения: 3 268
Някои деца наистина обичат да ходят в моловете,но то е заради Макдоналдс,киното и сладкарниците.Моята дъщеря ненавижда Моловете ,защото мрази да я бутат и блъскат,както и аз междувпрочем,но на кино редовно ходим там.Просто киносалоните са наистина хубави специално в Мола на Стамболийски.

# 257
  • Мнения: 6
Пак за сладураната Анджелина, ето какво пише:
"След като стана ясно, че холивудската звезда Анджелина Джоли все още не е родила, таблоидите анализират двойните разходи около очакваните близнаци.
Брад Пит и Анджелина Джоли се бръкнали надълбоко, за да обзаведат нова детска стая в новия им дом. Според "Ню Йорк Дейли Нюз" за тази процедура те са платили 90 000 евро."

Ето цялата клюка: http://zar.bg/view_article.php?article_id=979

# 258
  • Мнения: 3 576
Мойто дете намира МОЛа за много забавен - да се вози на ескалаторите, да бяга от мен и да се крие в магазините.......
 Twisted Evil
Друг е въпроса, че на мен не ми е забавно с него там, т.к и една дреха не мога да пробвам.

# 259
  • Мнения: 391

само да има доволни...


Безкрайно съм доволна и много благодаря  Grinning От няколко дни събирах смелост да се включа със странната си молба и съм много благодарна, че ми обърнахте внимание  Hug
Винаги много съм харесвала Лиз Тейлър - и като външност, и като актриса и си мислех, че и дъщеря й е красива поне колкото нея (сега като видях и двете й дъщери, все пак майката ми остава фаворит)

Дъщерите обикновено приличат на таковците.
Едната от жените наистина много прилича на Бъртън.
Намирам  ясно изразена  прилика между единия от синовете и майката.Този ,който е най в ляво .

# 260
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
По въпроса за одеялцата, които много "звездни" деца влачат - и незвездните така. Често срещано е детето да си влачи the comfort object - одеялце, пелена, мече, зайче - навсякъде със себе си.

# 261
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
а дъщерите на Брус Уйлис са му одрали кожата, но някак чертите му не стоят много ок на жена

# 262
  • Мнения: 2 386
Побут, разбут, прибут.  Mr. Green

# 263
  • Мнения: 1 273
Ето първи рожден на малкия Симеон:
Цък

Монда, тук Калина изглежда доста по добре  Wink

# 264
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
определено тук калинка си е хубавелка, само този нос дето го окепазиха така.
гледам носа на китин, гледам нейния, гледам неговия, нейния и установих, че  ноздрите й са прекалено вирнати.
дано като вали дъжд да си седи у дома.
малкия е сладък естествено

# 265
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
да, като изключим носа, тука си е направо хубава Simple Smile
ама това в краката им нали е сняг??? а пък гледам детенцето е по къс ръкав  Rolling Eyes

# 266
# 267
  • Мнения: 5 710
да, като изключим носа, тука си е направо хубава Simple Smile
ама това в краката им нали е сняг??? а пък гледам детенцето е по къс ръкав  Rolling Eyes


Е, децата нямат нужда от толкова дрехи.
Калина е просто ужасна. Мъчно ми е за нея, в снимки от миналото изглежда напълно нормално момиче, приятно.
Сега е като издънка на Джаксън файв.

# 268
  • Мнения: 918
Ето първи рожден на малкия Симеон:
Цък

Монда, тук Калина изглежда доста по добре  Wink

Малко офф: защо тази жена ходи само с перуки? Някой от тях са просто ужасни Confused

# 269
  • Мнения: 1 312
Калина ми напомня на една новинарка от тази снимка.
Мира Добрева май беше...

Рачкови са суууупер готини и двамата Heart Eyes

Снимка на детето на Румен Луканов сложихте ли вече?
Помня авторката се възмущаваше на дългите им коси.
Неговото е с мнооого дълга-момче.

Общи условия

Активация на акаунт