ИМА ЛИ РУСКОГОВОРЯЩИ МАМИ?

  • 18 057
  • 199
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 323
Честит празник, момичета!

ivaaa ,благодаря  Hug! Както и огромни благодарности за зефир (не съм спряла да ям) и за Чебурашката - малката спи с него, филмчета гледа с него - прави му място на стола, на гърнето също са заедно  Joy.

Киса, преди може би 12 години, едни болни мозъци в ОВИР- Луганск бяха ми казали:
 -За да може детето ми да остане официално през цялата ваканция в Украйна при бабата си и тя да го докара в България, аз трябва да се откажа официално от детето , а майка ми да го осинови  Shocked. Гледах ги, слушах и не вярвах.

# 151
  • София
  • Мнения: 1 078
ХРИСТОС ВОСКРЕС!


 -За да може детето ми да остане официално през цялата ваканция в Украйна при бабата си и тя да го докара в България, аз трябва да се откажа официално от детето , а майка ми да го осинови  Shocked. Гледах ги, слушах и не вярвах.
Леле, не е истина това  Shocked

Аз към края на юни ще пътувам за Украйна да отбелязвам 20(не е за вярване) години от завършването ми. Сигурно цялото семейство ще пътуваме. Не се сещам, за БГ гражданин трябва ли виза за Украйна? Ако да, има ли възможност да се извади някаква туристическа тук?

# 152
  • Мнения: 7 424
  Свещичке,ако БГ гражданин ще пътува за Украина за по-малко от 3 месеца,няма нужда от виза.Ако за повече - има.
  За по-сигурно обади се в посолството на Украина,за да те информират. Peace

# 153
  • Варна
  • Мнения: 10 808

Киса, преди може би 12 години, едни болни мозъци в ОВИР- Луганск бяха ми казали:
 -За да може детето ми да остане официално през цялата ваканция в Украйна при бабата си и тя да го докара в България, аз трябва да се откажа официално от детето , а майка ми да го осинови  Shocked. Гледах ги, слушах и не вярвах.

 Tired

Някой с по-прясно инфо?  Rolling Eyes

# 154
  • София
  • Мнения: 1 078
  Свещичке,ако БГ гражданин ще пътува за Украина за по-малко от 3 месеца,няма нужда от виза.Ако за повече - има.
  За по-сигурно обади се в посолството на Украина,за да те информират. Peace
Мерси Simple Smile
Аз за мъжа ми се интересувам (всъщност, не сме женени де) за да ходим заедно за 1-2 седмици.

LaValetta, много хубави подписи имаш Simple Smile Аз още с момини сълзи го загледах. Много носталгичен ми е един такъв - направо ме връща в летата, когато почивахме с нашите по разни почивни станции в Одеса  Grinning

# 155
  • Мнения: 5 323
sVeshti4ka Hug  Hug  Hug!

# 156
  • Мнения: 5 323
Момичета, пак имам няколко въпроса  Grinning.

В поканата данните на роднините на какъв език пишете - украински, както е в задграничен паспорт или на български?

При евентуално пътуване с   влак от Украйна до България - необходима ли транзитната румънската виза? Пак става дума за украински граждани.

  bouquet

# 157
  • Мнения: 1 483
Тия транзитни визи не ги ли премахнаха вече? newsm78

# 158
  • Мнения: 5 323
С Днём Победы!

# 159
  • Варна
  • Мнения: 10 808
С Днем победы!!!

# 160
  • Мнения: 2 697
С Днём Победы, девочки!!!

# 161
  • Мнения: 394
Опять никаво нет  newsm78
Девушки но я опять к вас с вопросом. у каво нибудь есть такой грип http://www.kombu.de/anl-bu.htm  -мать моя когда жила в России имела такой гри. а сдесь неможет найти!
http://www.kombu.de/fasz-bu.htm

# 162
  • Мнения: 5 323
neonkaa, с гъбата не мога да помогна, попитай някой билкар.

Днес ми е много тъжно. Самолетът за Киев излетя. Мама и сестричката със семейството са заминали. Плачи ми се. И навън вали...

# 163
  • Мнения: 7 424
LaValetta,разбирам те мила....Не тъгувай!Пак ще се видите! spoko

# 164
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.Темата уж  ИМА ЛИ РУСКОГОВОРЯЩИ МАМИ? а пак сички пишете на бг. Sad

Общи условия

Активация на акаунт