ИМА ЛИ РУСКОГОВОРЯЩИ МАМИ?

  • 18 051
  • 199
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 7 421
  Aлинке,форумът е български!Трябва да се съобразяваме с това. Grinning Peace
  Липсва ти общението на руски?Как живееш,в каква среда се въртиш?Разкажи ни ,ако искаш! Hug

# 166
  • Мнения: 0
ха ами ко ни пречи да пишем на родния си  Simple Smile а ми сега ко да кажа за мен  Rolling Eyes аз съм женена за болгарин живеем във Ахелой (това е до Слънчев бряг ) иначе съм от Украйна г.Днепродзержинск.  Cry (липсва ми)  Cry

# 167
  • София
  • Мнения: 1 508
Можем да си пишем на руски на лични съобщения  Simple Smile

# 168
  • Мнения: 0
momi4eta ima li tuka nqkoi ot Burgas ,Pomorie Slyn4ev brqg ,Sveti Vlas ?  Rolling Eyes

# 169
  • Мнения: 0
o leee kakvo stava tuk  Shocked nikoi li nqma  Thinking smile3518 smile3518 smile3518

# 170
  • Мнения: 7 421
  Тук сме,Алинке!Как си? Grinning

# 171
  • Мнения: 948
momi4eta ima li tuka nqkoi ot Burgas ,Pomorie Slyn4ev brqg ,Sveti Vlas ?  Rolling Eyes

Аз съм от Бургас. Hug

# 172
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!!!  Wink най накрая се събудехте.Май това слънце не само на мен лошо влияе   Nature Sunny.....  Laughing

# 173
  • Мнения: 0
а Ксения почти си ми землячка (за България говорим)  Laughing аз живия в Ахелой на 31 год.съм имам две дечица едното е на 2 год. другото е на 13 год. (момичета)  family4   Wink  ако искаш да се запознаем от близо пиши ми  needle ние често ходим в Бургас можем там да се видим на по кафенце  kaffeetrmker_2  а сега момичета и момчета(ако има такива  Laughing) ас отивам на плаж  help  grinning039  Nature Sunny.. Който иска със мен може да заповяда  newsm03 . Пока вечером буду на линии. Ако иска да ми пиши някой скайпа ми е alina154  Wink

# 174
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Alinka, ако знаеш и на мен как ми се ходи на плаж, ама пуста му работа ooooh!, като идвам към Бургас ще пиша да се видим. Hug

# 175
  • Мнения: 0
Тук съм момичета  Hug ох че изгорях неска  sun че то много боли  cry      хахха някой да ми помогне  newsm03    хах майтап си правя  Hug                                                                                               

# 176
  • Мнения: 0
а за ivaaa  Hug хубово Hug като минаваш от тук обяди ми се да отидем малко да плажуваме хахха е зависи от времето защото возможно е и на по кафенце newsm10

# 177
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Е този месец няма да стане, ама за другия живот и здаве дано да ми остане малко временце Wink

# 178
  • Мнения: 0
ivaaa съгласна съм  Hug а може ли малко асл ?  newsm12

# 179
  • В море от любов
  • Мнения: 519
ivaaa съгласна съм  Hug а може ли малко асл ?  newsm12
???

Общи условия

Активация на акаунт