Перлен прах

  • 13 930
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 875
Нали знаете, че това са фино смлени обикновени мидени черупки?
Едва ли някой ще си играе да избира черупки само от перлени миди, да ги смели и да ги продаде за 4 лв само Wink

# 16
  • Мнения: 31
elina, благодаря. Наистина се замислих за това, Орелия, но пък може да ги пробвам, щом не са толкова скъпи.

# 17
  • Мнения: 88
Аз си го взех от една дрогерия във Варна,но мисля,че опаковката е много по-малка от тази ,която е в посочения сайт.
Къде точно се намира тази дрогерия? Заинтригувахте ме.   bouquet

# 18
  • Мнения: 630
Аз си го взех от една дрогерия във Варна,но мисля,че опаковката е много по-малка от тази ,която е в посочения сайт.
Къде точно се намира тази дрогерия? Заинтригувахте ме.   bouquet
И аз тъкмо щях да питам същото Grinning

# 19
  • Мнения: 1 085
А някой от Пловдив да знае къде го има?

# 20
  • Мнения: 743
Звучи доста интересно newsm78

# 21
  • Мнения: 239
За питащите от Варна дрогерията се намира на ул.Шипка.Като се спускате от светофарите по Шипка в посока центъра от лявата страна на улицата.Има един магазин втора употреба,следва книжарница и веднага след нея малко по-навътре в улицата е дрогерията.Пред нея има една барака,така че се оглеждайте.Объркано го обясних,дано да сте разбрали.Лошото е,че това пакетче беше последното,но ме уверяваха,че пак ще докарат.

# 22
  • Мнения: 3 376
Много евтино ми се вижда-200 гр. само 6.80 лв newsm78

# 23
  • Мнения: 239
Сега погледнах моето пакетче-50гр и струва 4 лв.Това горе долу е двойно по скъпо в сравнение с цената,посочена в сайта.

# 24
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета! Минаха долу-горе 3 месеца от последния пуснат пост по тази тема, никой не е писал повече. Тези от вас, които ползват този перлен прах ще споделят ли сега своето мнение за него. Пробвала ли е някоя от вас да го пие? Има ли някакви странични ефекти?

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Определено не рискувам да го пия,нямам доверие на този прах пуснат на българския пазар,само за козметични цели.

# 26
  • Мнения: 3 695
изглежда интересно  Thinking

# 27
  • Мнения: 141
Правила съм си маска от перления прах, определено много ми изсушаваше кожата и затова спрях. Ефекта му е горе-долу като на нашата Хума.

# 28
  • Мнения: 30
Отдавна замряла тема, но мен ме интересува, ако има някой който да ползва продължително време перлен прах нека сподели има ли ефект.

# 29
  • Мнения: 120
Чак сега видях темата и се вклучвам веднага.
Познавам перления прах от 3 години,когато ползвах един страхотен китайски крем за лице с прах от перли Simple Smile.Аз съм с чувствителна и склонна към зачервяване кожа и ползвам само медицинска козметика,но тогава много се изкуших от описанието на кутииката и си го купих. Бях удивена от чудесния ефект,върху кожата ми.Просто не ми се появяваха никакви пъпки,дори преди цикъл.Кожата беше гладка и мека.Крема струваше 5.50 от китайския магазин на "Вашингтон" в София.Кутийката беше доста голяма-тумбеста с розово капаче. Не помня име, за съжаление. SadСлед около 1 година,когато го потърсих отново-беше изчезнал/крема/,но ми предложиха перлен прах в пакетче,което да добавям към почти всичко.Правила съм маски,дълго време го пудрех върху крема си вечер.Проблема беше ,че имаше доста силен мирис на море и миди.Нали знаете на морето като се позастоят водораслите Sick.Най-много ме изненада ефекта му при алергии. Аз съм доста алергична  и без някакъв мехлем не тръгвам сред природата.Веднъж обаче ме нахапаха някакви тъпи мухи Mr. Green в Родопите и целите ми ръце се покриха с огромни Mr. Green,зверски сърбящи пъпки.Мазах ги сто пъти с кортикостероиден крем- нищо. Точно мислех как ще спя под душа и се сетих за перления прах. С две намазвания -всичко изчезна ,като в приказка.
Пила съм го ,но не редовно. Казват ,че прочиства кръвта?!На мен ми изчезваше алергичния кониунктивит от него. Но дозата е много малка. Питайте, ако мога да помогна с нещо - с удоволствие  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт