Бебета ЮНИ 39

  • 14 113
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 210
panterkata66 , не спирай железните препарати, аз пия от сумати време и едва днес имам хемоглобин 122 при мин. норма 120  Mr. Green (от 100 преди няколко месеца)
А онзи ден в Шейново докато се записвахме един док. обясни на една мацка, че организма произвеждал червените кръвни телца много трудно и бавно и трябва да сме упорити... аз придължавам да пия малтофер поне до раждането а после докато док. каже...

И мен ме побърка глава Sad може да е нещо като магнитна буря и да е свързано с промяната на времето...

Направих изследванията за Шейново . Е оказа се ,че нямам хиф и австралийски антиген, нито сифилис ... Crazy  А док. така гордо ми го заяви все едно не е имало нужда да правим изследванията  #Cussing out Ще ме побърка този човек, радвам се че няма да се виждаме повече  Laughing 

# 16
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, момичета!

Страхотни новини отново!
Честити рожби на мами Ани и Мая! Да растат много, много щастливи и да радват мама и тати!
Бързо възстановяване!



Аз пък се чудя защо на Мая й назначиха толкова ранно секцио - терминът й нали е 14 юни, а казват, че около 10 дни преди термин се прави плановото секцио? newsm78 Проблем ли имаше нещо? Не помня, пък и не ми се търси назад...

За коластрата сте говорили последно в предишната тема. Аз нямам, не съм и имала с Ивайло. Не смятам, че е проблем...

И аз си пия малтофер-а, че хемоглобина ми е 110 - на границата бил.
От днес и аз влязох в 9-ти месец... Shocked

# 17
  • Мнения: 616
Отивам да хапна, и ще преброя пак бебетата и колко са сини, колко розови, че нещо ми се струва че не излизат...  Mr. Green

Лелееее какъв мързел...
И ако някой иска да му напиша в коя болница ще ражда - да праща на лични Wink

# 18
  • Мнения: 28
ПОЗДРАВЯВАМ ВСИЧКИ С ТАЗИ СНИМКА И МНОГО БЕБЕТА В НОВАТА ТЕМИЧКА  Heart Eyes 

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 17:42 от Irinkula

# 19
  • Мнения: 13
offioly, благодарности за темичката.

Честито на Ани и Мая и бързо възстановяване! Да са им живи и здрави момиченцата!

marvele, малко остана, скоро и ти ще се похвалиш.  Simple Smile Стискам палци в понеделник. И мен ме плануват за другата седмица, но ще видим утре какво ще кажат.

panterkata66, на мен вчера и днес са ми много подути краката, но само до кокалчетата. Едва успявам да обуя едни чехлички засега.

# 20
  • Мнения: 24
Маргарет браво ,мн се раздвам за хемоглобина,и аз си пия малтофер и ще си го пия до раждането ,а толкова го мраазя Sad
Мира55 и аз от днес съм в деветия Simple Smile и затова в4ера писах 4е ве4е яко ме тресе шубето хахах
за срещи4ка може др.седмица понеделник или вторник Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 226
Аз от вълнение преядох с  домати и сирене  Crazy

Обаче вече ми мина. Успях да си наредя часовете преди Пон и съм много доволна - направо имах късмет.

Сега чакам свеки да дойде - да видим каква организация е измислила пък тя.

Аз реших да не се юрвам да пазарувам повече - май една залъгалка ми трябва само, но доколкото чета малките бебоци ги плюели тези пособия. Имаме и едно шише - дано не ни трябва.

А такива ангажирани доктори като на margarete дето си гледат пациентите през пръсти много ме ядосват. Добре, че и ти и In4oka се отървахте навреме от 'светилата'.

# 22
  • Мнения: 60
Отивам да хапна, и ще преброя пак бебетата и колко са сини, колко розови, че нещо ми се струва че не излизат...  Mr. Green

не излизат я. И ще ти кажа защо. Ivelina80 е вписана два пъти - един път с термин 17.06. и един път "В отбор юни са още".
А иначе като крайна цифра става
чакаме още 154 бебета, от които: 48 момичета, 56 момчета и 50 неизвестни.

Педантизма трябва да е на ниво и свободното време да се запълва някак  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 80
Честита госпожица на Мая,да е жива и здрава и много да ги слушка newsm51
Offioli,  bouquet за темичката

# 24
  • Мнения: 13
 newsm44УРААААААААААААА!Току що изпратих и последният майстор smile3508Сега следва почистване и КРАЙ.Лягам и започвам да чакам.

# 25
Честито на мамите Ани и Мая,много да ги радват малките бебочета
За хемоглобина последно ми беше 106 и аз ще си пия малтофера докато родя.
Да ви попитам вие кой размер дрешки купувате(аз взех само 22), чудя се дали да не купя и някои малко по-големки неща или да не бързам.

# 26
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСИ  на Ани и Мая   bouquet
Да са живи и здрави и да слушкат многооо Simple Smile а на мамите бързо възстановяване!

Офиоли, 10x за темата! Simple Smile

Усмихнат ден на всички  Hug

# 27
  • Мнения: 130
ЧЕСТИТО  МОМИЧЕНЦЕ НА  МАМА  МАЯ!      bouquet
След два часа съм на преглед и да видим какво ще каже док, ще питам пак и  за цената, че с това  увеличение в Токуда ми настръхна всичко  Shocked  

# 28
  • Мнения: 3 743
Maia_a ей сега ми се обади,

Госпожицата се казва Пресияна и тепърва ще се опознават с мама. И двете се чувстват добре и ви пращат много поздрави Hug. Очакват да ги изпишат следващият четвъртък и ще има снимков материал Heart Eyes.

Мира, доколкото си спомням, Майчето я резнаха по-рано, защото нещо бебчо не можеше да се храни добре от плацентата и само чакаха да влезе в девети месец и да закрепнат дробчетата на принцеската.

Аз днес ходих да плащам сметките, и пак искам да похваля варненци, навсякъде се намери някой да ми отстъпи ред. Даже в БТК, където е въведена системата с номерцата, една служителка ме извика да мина без да чакам Hug.

Сега малко ще си почина на тази жега и по-късно следобед може да се пуснем на разходка и да купим още едно-две от останалите неща по бебешкия списък.
Ели, аз взех с дълъг ръкав няколко бодита, гащеризончета и ританки 22 номер, а с къс ръкав 24 и пижамка 24, защото след първия месец се подобрява терморегулацията на тялото, пък и ще бъде доста топло Peace
Аз се чудя дали да не си купя някой по-летен тоалет - то за 12 дни не си струва, ама много жега, много hahaha

# 29
  • Мнения: 5 713
Честита дъщеричка на Мая! Да е жива и здрава!

Благодаря на Офиоли, че оправи темата. Simple Smile

ще ме накарате май до Бс да ходя при тоя Камен. Само не разбрах лекар ли е или нещо като народен лечител.
Народен лечител е. И баща му е бил такъв.

Общи условия

Активация на акаунт