Финални дни за всички 4-токласници...

  • 23 005
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Ali&Meli ,няма да пробваме след 5 клас, говорихме за след 7-ми. Тази година беше просто пробно, той искаше , и му дадохме шанс,но определено не съм 100 % сигурна,че трябва да учи там.Ще го почакам да порасне, и да е сигурен какво иска. Определено му стана интересна математиката и ако е живот и здраве /  и да си запази интереса/,след 7-ми клас надявам се да му е по-лесно. Изпита беше вчера.

# 271
  • Мнения: 7 263
Здравейте - честито и от нас на приетите дечица - Агли, bib.bib   bouquet  bouquet  bouquet честита радост момичета и попътен вятър на дечицата ви!!!!
Ние за жалост сме извън чертата, но общо взето за мен резултата е очакван. Днес проверих и за дъщерята на една стара нетска дружка, която също е приета, така че ставате силна дружина там  Peace Peace Peace много късмет ви пожелаваме!!!
За нас остава варианта с ПЧМГ - изпита е на 30.06 и от тама нататък ще го мислим, ако се налага.
Вече започвам да отпускам газта, защото сме уморени и физически и психически. Лятото най-накрая показа себе си и вече нямам търпение за почивка!

# 272
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Ние утре заминаваме на море,

Блазе Ви  Hug Къде?

# 273
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Ali_sun успокой детето,че все пак е постигнало добри резултати,предвид това,че сравнително късно започна с подготовката.
Защо не пробва и след 5 клас при положение,че има голямо желание за там?
Да,успокоих го.Снощи беше много зле. Толкоз го беше яд,е чак му се ревеше. Днес вече е свежарка.Продължава в старото у-ще.Очаква се по математика да му се падне най-добрия учител в у-щето. А за 5 клас - не съм много сигурна. За 2 мес. успях да открия слабата му страна.С материала напредна бързо,лесно усвоява нещата ,но много е бърз.Някак си не се задълбочава навътре в нещата. И не съм сигурна,че за 1 год. ще се научи да се владее и да не е толкоз повърхностен. Ще поживеем-ще видим.Живи и здрави продължаваме напред.Чакаме с нетърпение 6-ти да отпътуваме към морето.

# 274
  • София
  • Мнения: 11 750
Моето дете днес замина на море от училище т.е. на лагер.Дано всичко е ОК!

# 275
  • София
  • Мнения: 4 867
Поздравления за всички, които се подложиха на поредния изпит! Където и да учат, много сили и попътен вятър през следващата учебна година!

Lennyh, при вас изборът вече е улеснен. И без това имаше немалко колебания по отношение на СМГ. На друго място видях чия щерка е в СМГ. Кажи й непременно да ми пише тук или в дир-а (понякога влизам там да си проверя лс).

# 276
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
съм страхотна блейка  Blush Blush

Агли, bib.bib  огромни поздравления за децата ви   bouquet  bouquet
Много се радвам за тях  Heart Eyes

Лени, Ali_sun , не жалете мили дружки  Hug Всяко зло за добро  Grinning

Ali_sun - и ти към морето поемаш, а? Бравоооо  Party

А никой не казва къде ще е...  Rolling Eyes

И само да се похваля  Laughing. Без деца сме от снощи. Записах ги на бабин дом.  Heart Eyes Heart Eyes
Очаква ги къпане със слънчева вода, много ягоди и малини, чист двор и щура игра с децата от махалата (около 10-ина са).
Аааааа и да не забравя... Баба, която ще ги тъпче поне по 3-4 пъти на ден - гарантирано. "... Щото и 2-мката били като живи скелети..." (което всъщност си е точно така  Blush).

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Шани,ми не знам на къде.То си дойде време,а още не сме решили. Тръгваме накъдето ни видят очите, все ще намерим къде да се настаним. Важното е да стигнем до моренцетооооооооо Sunglasses.

# 278
  • София
  • Мнения: 11 750
Шани в бабиния дом не приемат ли и външни? Mr. Green
Моята щерка е на ясла до края на седмицата и след това и аз ще мисля какво да я правя.
Най-вероятно на софийски бабин дом,ако я искат,барабар с брат и като се върне от лагера.
Ali_Sun весело изкрване на моренцето. Hug
Ние ще се понесем натам вероятно в края на другия месец.
Лени,Али не тъжете за СМГ,макар да децата да са положили много усилия.Наистина "всяко зло за добро"!

# 279
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани в бабиния дом не приемат ли и външни? Mr. Green

оферирай  Joy

Гледам вчера на майка ми приятелки, хванали се на разходка... отиват на кафенце... И веднага я укорявам, тя защо не е с тях  Rolling Eyes. Отговор: ми нямам време, гледам внуци Crazy. Което си е точно така, де.  Blush
На 15.06. върнаха на брат ми големия син и взеха моята щерка. А от вчера са и с малкия ми син.
На брат ми децата ще почакат да им дойде пак ред.  Laughing

Ali_sun - аха, ясно. Хубаво моренце и качествена почивка.   bouquet

# 280
  • Мнения: 7 263
Шани в бабиния дом не приемат ли и външни? Mr. Green
оферирай  Joy

Търгът с явно наддаване ли е  Flutter Flutter Crazy
Лятото е дълго, а отпуската кратка и далееечнааа.......
Шанова в тоз бабиндом и аз бих отишла за ден два, щот ми отиде диетата иначе  ooooh!
Ali&Meli да ти кажа аз не съжалявам особено за СМГ, е не че нямаше да се радвам ако го бяха приели - естествено щях да се кефя, но смятам, че труда който са положили ще им е от полза за в бъдеще и не е напразен.
Ние ще почиваме чак в началото на септември, така че ни чака дълго и горещо градско лято Simple Smile

# 281
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ние ще почиваме чак в началото на септември, така че ни чака дълго и горещо градско лято Simple Smile

и ние  Tired
Ставаме 2 мъчещи се в жегите  Crazy

# 282
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
[Ali&Meli да ти кажа аз не съжалявам особено за СМГ, е не че нямаше да се радвам ако го бяха приели - естествено щях да се кефя, но смятам, че труда който са положили ще им е от полза за в бъдеще и не е напразен.

  Точно същото си го мислех и аз Peace. При нас не беше въпрос на живот и смърт преместването в друго училище. Просто опитахме, но това,което научи синът ми там за 2 мес., нямаше да го даучи никога и никъде другаде.

# 283
  • Мнения: 7 263

  Точно същото си го мислех и аз Peace. При нас не беше въпрос на живот и смърт преместването в друго училище. Просто опитахме, но това,което научи синът ми там за 2 мес., нямаше да го даучи никога и никъде другаде.

Да даже аз мисля, ако случайно не успеем да се класираме в ПЧМГ - макар и силно да се надявам, че за там ще успеем догодина да продължим със заниманията, независимо дали ще кандидатства пак или не.
При нас за жалост смяната на училище е наложителна Tired Thinking

# 284
  • София
  • Мнения: 2 952
Лени, Ali_sun, съжалявам, че децата няма да са заедно, но наистина най-важното е, че това, което научиха ще им бъда винаги от полза. А и самият тренинг от изпити не е за пренебрегване. Последното не важи за Лени, на които пожелавам това да е последната протяжна и изнервена поредица от изпити  Hug
Не че не се радвам за детето си, но нещо ни е сдухано и на двамата. Дано като мине записването да се позарадваме  Embarassed Не ме питайте, защото не знам защо е така. Ние също трябваше да сменяме училище, но май всичко ми беше абстрактно до вчера.
Ali&Meli, ще разправяш за лагера, че тази година за първи път изпращаме сина ми и ще имам нужда от инфо как протичат в днешно време лагерите  Grinning
Приятно изкарване на всички, които поемат към морето!

Общи условия

Активация на акаунт