Падащи зъбчета при бебе

  • 4 465
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 405
За първи път чувам подобна история Rolling Eyes. Затова не бих могла да ти дам някакъв конкретен съвет, освен да направите снимка и задълително консултация с лекар, всъщност те 2те неща са взаимно свързани де. Успех ви желая на теб с бебо и пиши какво става с вас. Hug Всичко ще се оправи, но просто трябва да се разбере какъв е проблема. Hug

# 16
  • Мнения: 2 498
И аз за първи път чувам такова нещо Rolling Eyes....
Успех !

# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз съм чувала и чела че е възможно да се роди бебе с зъбче,което както си обяснила е всъщност киста но като вошия случай наистина за първи път чувам  Thinking не че ти помогнах много но исках да споделя и ви желая успех  Grinning

# 18
  • Мнения: 1 428
Стискам палци всичко да е наред.

# 19
  • Мнения: 274
Стискам палци и дано всичко да е наред.Успех!!! Peace

# 20
  • Мнения: 731
За първи път чувам за такова нещо  Shocked Дано всичко е наред  Praynig Успех!

# 21
  • Мнения: 1 447
 Чувала съм,че се раждат деца със зъби,но не съм чувала да падат.Дано всичко при вас се
оправи и скоро да се похвалите,че имате зъбчета.Успех

# 22
  • Мнения: 236
Здравей и от мен. Не мога да ти помогна, но мога да ти кажа на нас какво ни се случи - на 6 мес. на дъщеричката ми й изникна зъбче, на вечерта го имаше, на сутринта вече не. И до ден днешен никой не ни вярва. Все още нямаме зъби. Ще следя темата,моля пиши какво са ти казали докторите, стискам палци всичко да е наред. Нашето педи казва,че човек без зъби няма Laughing. Надявам се това да те поуспокои

# 23
  • София
  • Мнения: 1 175
Току-що се връщаме от Стоматологията.Минахме доста щателен преглед,попълвах семейна анамнеза,стигнахме до девето коляно,дето се вика,направиха му досие...Гледаха го доста хора,бяха единодушни,че това е първият такъв случай,за който чуват.Имало е няколко случая на родени със зъби бебета,които после падат,но израстналите след това си остават,както е нормално.В единият от тези случаи майката довела бебето да му извадят зъбите,защото и пречели да го кърми  #Crazy
Беше много рев,борба и сълзи да му отворят устата,да разгледат добре.Там,където беше дупчицата от вчера днес венецът се беше смъкнал надолу и стоеше като разкъсано  newsm78 Търсиха да не се е скрил зъбът,но си беше паднал,нямаше и следа.
Общо взето ни успокоиха да не се притесняваме.Когато се покаже следващ зъб,независимо къде,да идем веднага да го погледнат.Снимка ни казаха още да не правим,детето много се разшава и нищо нямаше да излезе,малко да се размаже и все едно нищо.
Поне уредихме да отидем другата седмица да му резнат юздичката на езичето,че и там пък има една ципа,която му свързва езика за долното небце и не може да го движи свободно  ooooh! Това поне му е наследено от баща му,но за зъбите нямаме такъв случай в семейството.
Depresijka,и на нас почти не ни повярваха,но имаме анамнезата от Шейново,също и сигурно стотина свидетели...
А за съжаление има случаи на човек без зъби(адонтия-няма зъбни зародиши),поне вече се присаждат,де,но на никого да не се случва  Praynig

# 24
  • Мнения: 441
Стискам палци и дано всичко да е наред.Успех!!! Peace
Успех и от мен   Hug

# 25
  • Мнения: 1 100
На зълва ми на 25 години й откриха, че има 5 зъба в повече. Как не са ги забелязали досега не зная. Някои са били редом с нормалните зъби, а един, който все още стои /другите ги извадиха/ е под нормалния зъб. Явно се случва човек да има повече зародиши на зъби. Всичко, ще е наред. Hug
Много сладко момченце! Heart Eyes

# 26
  • София
  • Мнения: 1 175
Вчера напипах нещо остро,тръгнало е ново зъбче,но не на същото място,а до него.Сега не знам да се радвам ли,да се притеснявам ли?Много ме е страх да не падне,стискайте палци  Praynig

# 27
  • Мнения: 731
Дано да нямате повече проблеми  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Вчера напипах нещо остро,тръгнало е ново зъбче,но не на същото място,а до него.Сега не знам да се радвам ли,да се притеснявам ли?Много ме е страх да не падне,стискайте палци  Praynig

Стискам палци всичко да е наред и вече зъбчетата ви да падат на 6-7-8 год., за да излязат постоянните  Hug Дано нещата се оправят вече  Praynig

# 29
  • Мнения: 1 168
Всичко ще бъде ОК, не се притеснявай! Учудвам се на некомпетентността на зъболекарите Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт