Януарското човече с играчките приятелче е вече!

  • 9 967
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 182
Такааа открихме сезона на падащите бебета...мислете заглавие за следващата тема свързано с този феномен  Wink
Шегата настрана, много е стряскащо наистина. Успокоителното е, че според статистиката 80% от непроходилите бебетата успяват да паднат от някъде. Ама добре, че са им гумени главите.
И Жоро от днес почна да се търкаля без задръжки (интересно че до вчера не се и обръщаше по корем), но добре че бях до него за сефтето, иначе и той щеше да ме изненада с ТУП.

Той се приспива с биберон, ама нещо ми се струва, че му е малък този биберон вече. Дават го за до 6-ти месец на НУК, ама много лесно го изпуска. Купих и един на НУБИ с пъпки за чесане на венците, но той пък още по-мъничък.
Аман с тези линийки ще взема да ги махна съвсем.

# 31
  • Мнения: 1 325
Ние пак днес едва се хранихме!Какво му става на това дете, хич не му е до ядене, ако е изяла за целият ден 400гр пак добре.Ако беше все още горещо щях да си го обясня ама времето захладня и на нищо немога да го отдам. newsm78

# 32
  • Мнения: 52
Мари - споко миличка...ние сме от Неящтните деца.Например мойто Мими цял ден не яде обаче вечертта направо ще изцока и шишето...цял ден хил...смях...ама крещене...ама ритане...не и идва на акъла да яде..много ме нервира... Mr. Green
И да ви кажа...ЗАХРАНИХМЕ СЕ Hug
От два дни ядем по мъъъничко ябълково пюренце на ХИП.
Малко като че ли не и допадна кой знае колко, защото не обича сладките неща Simple Smile
Утре ще я видя как ще реагира. До сега всичко е наред..и дано да е така и занапред.
Аз не мога да оставя Мими самичка..защото е страшно шавлива..представям си как може да се изтопурка на земята като топка Simple Smile
Я кажете къде да пратя снимка за колажа, че отдавна нито съм чела нито съп писала..не ми остава време..

# 33
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
Такааа открихме сезона на падащите бебета...мислете заглавие за следващата тема свързано с този феномен  Wink

Силно е Януарското човече, акробатики различни пробва вече!

Януарската мама нащрек е вече - акробатики прилага малкото човече.

(Сори, нещо ми я няма музата...използвала съм римата от текущата тема. Rolling Eyes)

# 34
  • Мнения: 6 274
И моята муза я няма никаква, ама ето това ми роди главата :
Палаво е Януарското човече - успя да падне от леглото вече !

# 35
  • Мнения: 1 325
Честито захранване Ели Hug Успокоявам се че вече откриват света и хич не им е до ядене Simple Smile
Много са готини предложенията за заглавия Laughing И моята муза съвсем изчезна вече, преди долу-горе ги редях но сега ми се изпариха римите Simple Smile Хайде лека от мен Hug и бъдете нащрек с малките акробатчета Simple Smile

# 36
  • Мнения: 851
Добро утро мили мамита  Hug
Такива хубави предложения за залавия давате  Hug
Зайке байке, аз също давам Chamomila 9ch по веднъж на ден и мисля, че действа - преди особено вечер беше по-неспокоен. Ти каква концентрация даваш и в продължение на колко дни трябва да се дава - прави ли се почивка?
Малкият Иванчо също не яде много  newsm78 Хапва малко и почва да се смее и я се сети след 3 часа да яде, я след повече... Иначе ние не се приспиваме през деня - сам си заспива, но вечер на последното кърмене заспива на гърдата.
Кафява мечка, ние също сме се замислили за секса и какво остава в подсъзнанието на детето и затова слагам покривало отстрани на решетките на леглото, за да не ни вижда - това само докато... да и после го махам. Аз също си мислех за друга стая, но в детската няма допълнително легло или диван, а в кухнята не става за всеки път, въпреки че масата е огромна  Joy  Joy Joy Но скоро ще я махнем, че заема много пространство Урааааа ще я дадем на родителите на мъжа ми за новото жилище
Хубав ден и много усмивки  Hug

# 37
  • Варна
  • Мнения: 974
ДУ!

Маца, няма страшно! От леглото не се брои Wink Не е ла асфалт, плочки и в калта все едно няма нищо Joy Joy Joy Аз мойте деца така ги изпускам ,после като паднат от спалнята и хич не се притеснявам! В кръга на шегата това, но щом е изплакала веднага и после бързо се е успокоила не се притенявай. Наблюдавай я сега 72 часа, дали има промяна в поведението!  Hug Hug Hug
Сашко засега е добре!
Днес ще излязат вторите резултати от секрета, там беше една одисея,ама не ми се говори!
Хайде лек ден!!

# 38
  • Троян
  • Мнения: 141
Здравейте и от нас,ние след малко отиваме на ортопед.Сега само да се запишем!

# 39
  • Мнения: 17
......
Момичета, да ви питам за секса: Правите ли разните му работи в присъствието на бебчетата или ползвате друга стая? ......

Добро утро момичета ! Като гледам гледам колко е мрачно навън ...Дано пекне малко слънчице ,че да излезнем   Nature Sunny  Nature Sunny

Ехе , да си призная , секса е мираж напоследък за мен .Докато оправя бебока с къпане и хранене , после ние да ядем и то станало полунощ .Ама като се стигне и до там , сме в хола на дивана .Нов е и широк с лежанка,купихме го като се роди бебо ,да има къде да спят гостите .  sleepuu

 Малката засега заспива сама докато ние хапваме ,но снощи беше по различно .Заспа  smile3524 под звуците на хъркащия тати sleepuu ,който толкове беше уморен че си легна рано ,още преди тя да е заспала  Joy Joy Joy

# 40
  • Мнения: 307
Добро утро  Hug


Chamomilla го давам сутрин и вечер по 4 топчета. Направо в устата и ги изсипвам. Тя ги върти, смуче и ги глътва.
За сега ефекта е че през деня започна много да спи, а вечер пак си е много неспокойна  Sad. Буди се на 2 часа, направо ужас.

Деси - мен една приятелка ми ги каза, та не знам колко време да и давам. На теб какво са ти казали?

# 41
  • София
  • Мнения: 324
Добро утро! Simple Smile
И Криско е към акробатчетата. Преди разходка го монтирах в столчето за кола върху спалнята с две възглавници отстрани  и отидох да си сложа якето. Чувам един мощен писък, търча - той се преобърнал назад. Стои свлечен с глава забита в дръжката на столчето и реве.  Не бях на себе си цял ден. Добре е, няма промяна в нищо, но лошото е че копчето дето се натиска за монтиране върху рамата беше във фунтанелата май. Почти не помня как съм го взела и тн.
Дано да няма последици от паданията на бебоците, че нали знаете израза "Ти май си падал на глава като малък".  Joy  Joy Ох, сега ми е смешно ама ...
За секса само да кажа - Ние така успяхме да го приспим няколко пъти. Но точно вчера си говорихме, че най късно до 1г. и започва "криеницата".

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Добро утро!

Сашко, Боби - миличките дечица. Сигурно доста са се упрашили.
Дано да няма повече такива изпълнения  Praynig

Момичета, ами къде да я оставям да се търкаля? В кошарката се ядосва, тясно и става, удря се в решетките ... Така се е амбицирала, ядосва се ако не успее да се обърне изцяло по корем, защото си затиска ръката. Когато пък успее после неможе да се обърне по гръб .. и голямо ядосване става. Трябва все да търча да и помагам  Rolling Eyes Тази сутрин пак се въртеше нещо, и като отидох да я видя беше забила лицето в локва от повръщано  ooooh! (нали беше яла преди това  ooooh! )
Явно и мина кроткия период  Rolling Eyes Сега като разбра, че може да прави нещо различно от ритане, никак не и се спи. 

Вчера доста шоколад похапнах  Embarassed и не мигна през деня, само въртене и песни. Аз и не я приспивам през деня, когато и се приспи то си личи и и слагам бибката. Нощес спа непробудно. Засега след баня си заспива сама без проблем. Ще видим как ще е за напред.

DesiT, използвайте я за последно кухненската маса  Laughing Да знае свеки на каква маса ще реже хляба  hahaha

Илиянка, стискам палци за добър резултат  Hug

# 43
  • Мнения: 17
Такааа открихме сезона на падащите бебета...мислете заглавие за следващата тема свързано с този феномен  Wink

Силно е Януарското човече, акробатики различни пробва вече!

Януарската мама нащрек е вече - акробатики прилага малкото човече.

(Сори, нещо ми я няма музата...използвала съм римата от текущата тема. Rolling Eyes)

Януарските мами с изненада ,наблюдават бебешка каскада !

# 44
  • Мнения: 256
Здравейне и мерси на Алекс за темата.
Ние също бяхме на консултация вчера, педиатърката ни позна и много ни се радва. Дори помнеше адреса ни наизуст!!! Изуми ме направо. Гого е 7100 - наддал е откакто почна АМ. Иначе честно казано тя повече ме разпитваше как се гледат бебета там, отколкото аз нея. Забелязах, че е минала на страната на изключителното кърмене, не харесва сокчета и изобщо дава го в крак с времето, а жената е към 60-те сигурно.

Побърквам се с това каране в София, изобщо не мога да си направя сметка колко време ми трябва за пътуване, та вчера съм карала и бъркала АМ едновременно, че малкия направо вече крещеше, докато ме засичаха разни аудита и беемвета, а каката го нахрани отзад милото. Ужас е, дори не ме пуснаха да отбия да спра да го нахраня, много криво ми стана, а прозорците отворени и явно се чува, че се дере дете отвътре. Жалко, много жалко...

Общи условия

Активация на акаунт