Какво мислите за жените лигли?

  • 10 515
  • 211
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 447
Има един тип лигли, които ме вбесяват - пръст да им покажеш и се хилят като ненормални; държат се като 3 год. дете; капризничат с повод и без повод; направо имам чувството, че всеки момент ще се размажат от лигоч  Sick

Това не са лигли, това е типът "ох, много съм емоционална"  Grinning

# 46
  • София
  • Мнения: 3 099
Ако има курсове за лигли, бих ги посетила! Ще прибера сабята и ще стана руса кифла с Туарег! Пък вий ма плюйте!

Лигла ли ме наричаш  Thinking Mr. Green

Не ме дразни, да не те пратя в темата на Сопранов да споделяш... Специално за теб ще я съхраня!  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 4 138
ха, кат не бях лигла 45 години, та кво. все ядях дървото. сега понякога съм и ми е много добре.
вместо да си играя на кукли, аз се стрелях с фуниики и биех момчетата. и четях момчешки книги, а не нещо розовко с джуфки.
споко, момичета, като стигнете предкритическата, може поне с нея да се оправдавате. лигавете се на воля, мъжете харесват точно такива жени и нищо не им отказват.
естествено, женят се за мъжки момичета, щото си търсят балами да ги доотглеждат. това е уловка, аз ги разкрих Mr. Green
душевно руса и много лигава - това е разковничето за приятен и лек живот. и наричайте лигавостите си чувствителност.

# 48
  • Мнения: X
за мен да си превзет и да откриваш хумор в един пръст примерно,са съвсем различни неща. Можеш да бъдеш сериозен и превзет- една доста дразнеща поза Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 13 206
Ако става въпрос за инфантилно поведение, което е постоянно и натрапчиво, мисля че е болест и се лекува с помощта на добър психолог, но рядко лечението се увенчава с успех.
 Като казах мъже, се сетих, че жена - лигла преглъщам, обаче мъж- мрънкало  не!

Аа, това беше точна дефиниция  Wink
А какво ще кажеш за мъж мрънкало, дето говори повече от женка  Crazy Crazy Crazy

П.С. Лигоч... готина думичка  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 448
Понякога и аз искам да съм лигла, но обикновено ми казват, че съм мъжко момиче.
Кажете къде са курсовете, може пък и да успея да е трансформирам поне малко.  Simple Smile

# 51
  • Мнения: X
Точно. Мисля, че лигоч е едно,а лигла (фръцла)-друго.
Отделно ми се струва,че не всяка лигла постига жадуваното обгрижване, така обсъждано тук.Много ясно,че като си слаб характер няма да са много хората,дето да ти се хванат на въдицата. Ако си преструвана, тогава вече може да пожънеш успех балгодарение на доброто си актьoрско майсторство.

# 52
  • Мнения: 2 448

А какво ще кажеш за мъж мрънкало, дето говори повече от женка  Crazy Crazy Crazy

П.С. Лигоч... готина думичка  Mr. Green

Мъж - лигоч, това пък да не го видя.  Sick

# 53
  • София
  • Мнения: 2 840
Много са си добре мацките.

# 54
  • Мнения: 1 875
Аз просто не мога да бъда лигла.
Иска ми се , рядко, ама ми се иска.
Нито мога да се лигавя, нито да се глезя, нито да капризнича, а поведение тип на тати момиченцето хич не владея.
Типичните дамски капризи и префърцуцвания са ми далечни, което не значи, че не искам да съм женствено-нежна, ама не ми се получава.
Пък да ме обгрижва някой не понасям.
Всъщност какво се обяснявам, сякаш му дреме на някой кой какъв е.

Не, не харесвам лигли. Понякога ги правя луди, защото ме дразнят. Понякога не ме дразнят и ги иронизирам до степен на подигравка - умните се усещат, глупавите се сърдят, все ми е тая.

# 55
  • Мнения: 750
Всеки си решва какъв да бъде.
Някоя била лигла....ми нека е!Сега и нея ли да я мисля!
Аз мога да бъда и лигла и пич.Сама решавам кога каква да бъда!

# 56
  • Мнения: 5 940
Нямам приятелки лигли. Ясно е какво мисля.

# 57
  • Мнения: 2 152
Какво да мисля...нищо не мисля

Знам само, че на жените всичко им е простено - били те лигли, фльорци, мъжкарани, дори клявки

Мъж лигльо обаче...

# 58
  • Мнения: 871
Ако има курсове за лигли, бих ги посетила! Ще прибера сабята и ще стана руса кифла с Туарег! Пък вий ма плюйте!

Лигла ли ме наричаш  Thinking Mr. Green

Не ме дразни, да не те пратя в темата на Сопранов да споделяш... Специално за теб ще я съхраня!  Mr. Green

Знаех си че искаш да се възкачиш на моя Туарег  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Познавам двойка с разменени роли - мъж мрънкало/лигоч и жена- старшина....Туй е по-страшно и от лигава жена Naughty

# 59
  • Мнения: 2 386
Имам органическа непоносимост към такива същества.
Дори определени интонации и обръщения ме карат да потръпна, като ''мииииилоооо'', например.

Общи условия

Активация на акаунт