Как е гукането при вашите бебоци?

  • 1 278
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Честно казано, с каката не си спомням, но малката тъкмо почва да гука и се закача с, каквото и падне, хили се на лампата и т.н, но еномрално да предпочитат да си общуват с хора  Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Напоследък не гука, ами вика или "аука", на играчките още им говори глупачето... проста мацка ще излезе  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 27 524
Не, никога не е "гукал", ако това интересува някого  Laughing

# 18
  • Мнения: 2 124
Гукаше само 2-3 седмици и после мълчание до 8-9 месец. В смисъл викаше и издаваше звуци, но не и срички, но пък въпреки всичко проговори рано - на 1год. казваше 17думи, а откакто на 1г. 3 мес. минаха 100 вече не ги броя.

# 19
  • Мнения: 2 131
На мен пък ми е странно, че сега моят син, който е на година и един месец, също понякога казва точно "Агу". Разбира се, казва си и други неща - мама, тати, баба, дай, бегли опити да си каже името, и всякакви си негови бръщолевици. Ама това "Агу" ми е много странно, щото вече е големичък  Grinning.

# 20
  • Мнения: 593
Ние ( 3месеца), все още гугаме на играчките, ама никой не ни отвръща Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 965
Не, никога не е "гукал", ако това интересува някого  Laughing

И моите никога не са гукали...

# 22
  • Мнения: 2 334
Моята дъщеря редовно си пее  Laughingбило то на някойот нас, или на някоя играчка или просто си гледа към тавана и извива JoyОт почти един месец обаче е на фаза пищене ShockedКефи се че има глас и например като я съблека да я къпя и започва да пищи ама се дере супер силно и си представям комшиите какво ли си мислят Mr. Green

# 23
  • Мнения: 199
Говори, когато му падне...
и ние така  Hug

# 24
  • Мнения: 728
На мене по рядко ми гука и пее, но по някой път като го хване музата и на тавана пее, гледа си нещо там и пее. Иначе предпочита да пее на гризалките, в повечето случаи докато са в устата му. От няколко дена се пробваме да хапваме пюре.. много обича да пее с пълна уста. Гуканете е за пред мене, за игарчките песни  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт