ВОДА

  • 50 951
  • 166
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 902
Хайде на безплатната реклама!! Naughty Naughty Close

# 91
  • Мнения: 11
не правя безплатна реклама, аз ползвам този уред (преди си купувах сребърна вода от аптеката) и реших да споделя.

Този линк го намерих и реших да го сложа за да се види ориентировъчната цена.

# 92
  • Мнения: 902
Да бе, не ми ги разправяй тия!! Stop Stop

# 93
  • Мнения: 11
нямам намерение да споря и да се заяждам, смятам че информацията е полезна. Който желае да чете, който не желае да не чете.

Поздрави

# 94
  • Мнения: 902
Ицо или hristo77? как да ти викам? и аз нямам намерение да споря, защото фактите са си факти Peace нека хубавата тема продължи с нещо полезно

# 95
  • Мнения: 11
Нека, това е последния ми пост в темата.

Прочети отначало да видиш колко мнение съдържат линкове и фирми: Корал Клуб, магазин самоздрав, РСИ и още незнам колко подобни.

Това не са реклами а моето е реклама.

Както и да е.

Пак казвам че за мен информацията е полезна и по нагоре имаше постове за сребърната вода.

# 96
  • Мнения: 2 652
Хора,я кажете какво мислите за това?С тоз озон се трпят много бактерии.Аз не съм 4ат  с НГМ,но там ако съм разбрала, трябвало да се развиват някакви бактерии...пък ако се утрепят с озона това зле ли се отразява? Или е добре?newsm78

http://www.tersano.com/effective.php

Ами всъщност, според ГНМ, микробите са в служба на мозъка. Прочети поне интервюто на д-р Хамер от последната страница на ГНМ темата.

Цитат:

"Въпрос 20 – Д-р Хамер, каква роля играят микробите във вашата система? В тази връзка, говори се много за имунна система.

До този момент смятахме, че микробите причиняват инфекции. Тази гледна точка би била вярна, ако микробите се откриват при всяка инфекция. Всъщност това не е така. Цялата имунна система е просто една „фата моргана”, един мираж, основан на хипотези.
При болестите, които могат да бъдат избегнати, ние забравяме или пренебрегваме първата фаза – активната фаза. Само след като конфликтът бъде разрешен, микробите влизат в действие. В действителност те се управляват и активират от мозъка. Те НЕ са наши врагове; те ни помагат и работят за доброто на организма ни. След като получат команда от мозъка, те спомагат за елиминирането на ракови тумори или запълват наново дупки, некрози и тъканни щети от другите групи на церебрума. Те са наши верни помощници, наши работници! Концепцията за имунната система, за армията, която се бори срещу лошите микроби, просто е грешна."

# 97
  • Мнения: 1 149
И аз го гледах този филм за водата-много ми хареса Peace

# 98
  • Мнения: 902
трудно ще се убият микробите-те са навсякъде!! и аз го загледах това



има противоречиви отзиви в Амазон

icowoto, искрено се надявам да спрете с рекламата за да не се налага намеса на модератор и тази ваша наглост направооо #Cussing out

# 99
  • Мнения: 2 761
Цитат
всъщност, според ГНМ, микробите са в служба на мозъка.

AМи то4но това не мога да си обясня.Има микроби,вър6ат си работата и после би трябвало да из4езнат все пак.А ако им помогнем да из4езнат с озонатор или zapper?Или излиза,4е тези уреди са изли6ни и никаква работа не вър6ат в крайна сметка.Това искам да знам-да  да или не не?
Има едно интервя на Хамер в ютуба,но е на италиански-не6то заZapper-a доколкото разбрах от заглавието.Може би то 6те ми хвърли светлина... newsm78
(Заппера не е по темата всъ6тност...)

# 100
  • Мнения: 627
Темата е доста дълга, и макар, че много ме вълнува, нямам време да я чета в момента. Затова, моля да ме извините, но ще задам въпрос, на който вероятно вече е даден отговор.
Къде в Бургас мога да си купя филтър за пречистване на водата, който да монтираме на батерията в кухнята и на батерията/душа/ в банята? И коя марка е най-добрата за тази цел.
Благодаря ви предварително.

# 101
  • Мнения: 360
Някой може ли да ми обясни процедурата със замръзяване и размразяване на водата? Не съм много наясно, а ми се вижда лесно. А и каква вода да ползвам - чешмяна, изворна, минерална?
Много ще съм ви благодарна, ако ме просветлите  Hug

# 102
  • Мнения: 2 652
Така се прави т.нар. структуриране на водата. Доколкото съм разбрала без значение каква вода замразяваш, но не ми е много ясно защо.

# 103
  • Мнения: 13 512
Някой може ли да ми обясни процедурата със замръзяване и размразяване на водата? Не съм много наясно, а ми се вижда лесно. А и каква вода да ползвам - чешмяна, изворна, минерална?
Много ще съм ви благодарна, ако ме просветлите  Hug
за структуриране на водата се използва чешмяна вода. Но тази, за която говориш е протиевата вода.
ето, прочети тук повече инфо:
http://www.zemianazaem.com/?p=19

# 104
  • Мнения: 627
Купих сребърна лъжичка. Сложих я в кана с минерална вода. Правя на детето млякото с нея, давам и на каката такава вода. Вчера ходихме при хомеопатката ни. Питах я дали това е добре за децата. Тя категорично ми забрани да продължавам. Веднага я махнах. Нямах време да говорим подробно защо това е вредно за децата. Вие знаете ли защо?

Общи условия

Активация на акаунт