Направих си сама 5

  • 80 039
  • 517
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
 CrazyИ аз да не изпусна влака.

# 16
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
В това прекрасно време май на никой не му се твори Simple Smile

# 17
  • Мнения: 196
картички за кръщенето на племенника който подарихме на гостите www.snimka.bg/album.php?album_id=247320&photo=2

# 18
  • Мнения: 2 591
здравейте, момичета, отдавна не съм ви навестявала  Mr. Green

като видях картичките от предишния постинг и се сетих за нещо много идейно, което заимствах от една наша секретарка и измайсторих на баща ми за рождения ден: вземат се снимки и се закачат една към друга с кламери, оформя се и дръжка към тях също от кламери, хубаво е всички снимки да са хоризонтални, а най-горната вертикална - става като пано от снимки - много красиво и идейно е!

май не го обясних както трябва, но нямам снимки на "творението" си Peace

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Schnee, хайде направи още на някого изненада, та да видим нагледно как изглежда! Grinning Аз нещо не мога да и го представя точно.

# 20
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
картички за кръщенето на племенника който подарихме на гостите www.snimka.bg/album.php?album_id=247320&photo=2

Много са симпатични.

ПС Simple Smile като дете редовно пишех така. А и сега от време на време в бързането по клавиатурата, то и затова ми е направило впечатление, де, Подмлади ме. Мерси! Simple Smile

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 15:56 от арт мама

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 413
Хайде, вместо запис, да покажа незавършената си бутилка , а това е истинския цвят
iana_palanska, чудесна идея, само дето не остава време да го разуча тоз фотошоп  ooooh!

# 22
  • Мнения: 577
Поздравления !Записвам се-искам да разгледам и прочета така уютната ви темичка.  Hug

# 23
  • Мнения: 35
Здравейте,мами!Моля ви дайте някакви идеи какво да направя от тази дървена макара,не ми се ще да я изхвърлям.Нещо като столче ли,ама не може да ми дойде музата да го измисля.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=249880&photo=3

# 24
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Здравейте,мами!Моля ви дайте някакви идеи какво да направя от тази дървена макара,не ми се ще да я изхвърлям.Нещо като столче ли,ама не може да ми дойде музата да го измисля.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=249880&photo=3

Сложи отгоре дунапрен, кръгъл, с размера на макаричката. Уший кръгъл калъф, с ластик по края. За да се пере. Може да е пачуърк, може с бродерии, плетено нещо - оставям на фантазията ти. Самата макаричка може да я оставиш в този цвят, може да лепнеш нещо салфетно на "тялото". Ще чакаме снимки на готово творение. Hug

П. П. Вместо дунапрен, може кръгла възглавничка, и да я напълниш, с каквото имаш

Последна редакция: сб, 07 юни 2008, 13:56 от jd

# 25
  • Мнения: 35
Снимки ще има,обещавам!

# 26
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
здравейте,много отблизо следя темата,защото много обичам да си направя нещо отколкото да го купя.И тъй като постоянно не ми стигат закачалките за дрешките на малката реших да си направя сама-изрязах  от стар кашон,подсилих я с тиксо и отгоре я облепих с шарена хартия и цветчета-може много да се импровизира,но това имах подръка

# 27
Здравейте! От доста време ви разглеждам нещата които сте направили( за които ви поздравявам) и реших да ви покажа и моите:http://img233.imageshack.us/img233/5098/48bu3.jpg

# 28
# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 413
chembi , много са хубави кошничките, с хартия ли са плетени?

Общи условия

Активация на акаунт