на какво спят децата ви когато сте на почивка?

  • 2 208
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Повечето хотели осигуряват кошара за бебета в стаята, просто като си резервивайте кажете, че сте с бебе. Ако обаче не искаш бебето ти да спи в ползвана кошара по-добре си купете от преносимите.  Peace
Ние миналата година резервирахме едни бунгала в Балчик и от там казаха, че имат детска кошара, но като отидохме и я видях направо Shocked...дюшека беше отвратителен, не мръсен, а накривен, на едни бабуни...почудих се какво да подлагам. И ме беше яд, че не взехме преносимата кошара. Тази година няма да правим тази грешка.

# 16
  • Мнения: 391
Както са ти отговорили всички,и детето ми така-в преносима кошарка Wink
и ние така

 Peace

# 17
  • Мнения: 468
Баткото е спал и при нас и в преносимата кошарка.Сега за дребната ползваме кошарката , а баткото на отделно легло.Но винаги носим с нас за тях възглавници и чаршави.Че всеки с претенции.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
В преносима кошара,в количката/ако сме за 2-3 дни/ или на леглото с нас Peace

# 19
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Като правиш резервация в хотела, кажи че ще бъдете с малко дете и питай дали ще могат да ви осигурят кошарка Peace
В днешно време би трябвало почти в всички хотели да имат такива кошарки Rolling Eyes
Ако нямат ще е хубаво да си купите, за да е по удобно както за вас, така и за детето Grinning

# 20
  • Мнения: 8 999
До 3 г. им носехме сгъваеми кошарки. После свикнаха да спят на нормални легла. Е, случвало се е да ги намирам на пода, но все пак е лято, топло е. Вкъщи спяха в легла с решетки до 5г.

# 21
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
В преносима кошара !

# 22
  • Мнения: 666
Синът ми още от началото спи на преносима кошара и съм много доволна. Носим я с нас на почивки. Той също спи отделно от нас, но когато сме на чуждо място няма проблем да спи с нас няколко дена, после без проблем пак си спи в собствената стая.

# 23
  • Мнения: 1 447
Дъщеря ми на 1.5 месеца я заведохме на море,но спа при мен.Това не попречи, като се върнахме си спеше отново в кошарката.

# 24
  • Мнения: 27 524
В преносима кошарка. Още ползва такава, не е излишна, нито скъпа покупка.  Peace
Но тази година ще сме с него на двойно легло  Grinning

# 25
  • Мнения: 4 668
Носехме си кошара . Аз също съм доволна от тази покупка .
В мого от хотелите , където сме били предлагат детски кошарки и детски легла . Можеш да провериш какъв е случая там , където отивате  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 672
Носиме си преносимата кошара  Peace
И без това трудно заспиваме- не рискувам в чуждо легло, че няма да е почивка а мъчение...

# 27
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
В преносима кошарка. И на почивка, и на гости у бабите и на пикник сме я носили .... и у нас все още в нея спи вече 2г. и 6м.
Това е една от най-удачните ни покупки за бебето.

# 28
  • Мнения: 4 292
Повечето хотели осигуряват кошара за бебета в стаята, просто като си резервивайте кажете, че сте с бебе. Ако обаче не искаш бебето ти да спи в ползвана кошара по-добре си купете от преносимите.  Peace
Peace
Стига да не сте по частни квартири.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
На тази възраст беше и сина ми, когато го заведохме за първи път на море. Купихме му кошарка за първия рожден ден, точно с тая цел, да има къде да нанка, като отидем на почивка, на село, на гости и т.н. Е, съжалих, че не сме му купили по - рано!!! Страшно удобно и практично нещо. Сега сме я разпънали на вилата и си спи там събота и неделя. Струва си парите отвсякъде (а и можете да я ползвате до 4г!), отделно знаете, че като тръгнете детенце си има легло, което дефакто в сгънато положение заема размерите на малък сак. Peace

Общи условия

Активация на акаунт