ПРИСЪСТВИЕ НА БАЩАТА ПРИ РАЖДАНЕ

  • 5 496
  • 180
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 715
Когато се роди баткото не позволяваха таткото да присъства на раждането,а за малката проведохме разговор след който стигнахме до извода,че нито той,нито аз ще се чувстваме комфортно и решихме да не присъства.

# 16
  • Мнения: 71
Категорично против. Аз даже си бях изключила телефона, който беше с мен през цялото време, защото нямах сили да говоря с никого, та камоли да стои до мен и да ме гледа как се мъча. Пък и той не гореше от желание да присъства.

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бях за, но точно в онзи момент ми беше все едно Crazy

# 18
  • Мнения: 7
според мен много от татковците биха припаднали като видят раждането; и не случайно това е роля на жената Wink
и мисля, че много малко от мъжете не биха си променили отношението към жената след такава гледка  Naughty

# 19
  • Мнения: 1 671
И аз съм категорично против. По мое настояване не присъства и по време на двете раждания. Не може да ми помогне, няма какво да прави около мен и да ме гледа как се мъча. Присъствието на акушерките и лекарите ми беше достатъчно. Но - идваше веднага след раждането да ни види с бебето и това беше много, много хубаво!

# 20
  • Мнения: 864
ЗА  Peace
И двамата искахме,но нямахме тази финансова възможност Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 3 789
Аз съм против! Naughty
Момента е прекалено личен и не смятам, че мястото му е там.
Може би ще ме успокоява, но не обичам близките ми да ме виждат в безпомощно състояние! Crossing Arms

# 22
  • София
  • Мнения: 308
Нашия татко присъства на раждането. И за него, както и за мен това бе един от най-щастливите моменти в живота ни. Неговото присъствие ми вдъхна необходимото спокойствие и увереност че ще се справя.

# 23
  • Мнения: 2 818
Твърдо ЗА! Никой друг не може да ти даде такава опора, сигурност, спокойствие в такъв момент!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Категорично НЕ  Naughty Не исках никой да ме гледа като се гърчех и пънех там  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 256
За първото раждане беше категоричен, че няма да присъства. На второто беше, дори помогна на акушерката да ме изродят, и след това съжаляваше, че не е бил и на първото. Гледката за него беше централна, казваше ми колко от главата се е подала и т.н.
Това НЕ се отрази на секса, защото май повечето от това се притесняват.

Как може да отказваш нещо, което незнаеш какво е?

# 26
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Твърдо съм против Crossing Arms

# 27
  • Мнения: 4 753
ЗА  Peace
И двамата искахме,но нямахме тази финансова възможност Sad

 Peace
При нас и не пускат, нито за нормално, нито за секцио (за мен се наложи второто)....

# 28
  • Мнения: 1 586
И аз съм ЗА, беше с мен,в предродилна, когато започнаха силните болки вече не помня кой беше там и имаше ли въобще някой.......... Crazy, при мен се наложи спешно секцио и той не присъства!

# 29
  • Мнения: 1 062
Твърдо съм ЗА. Естествено, ако и таткото иска да присъства. Да бъде опора и да сподели това изживяване с майката на детето си.

Общи условия

Активация на акаунт