ЛЮЛИНСКИТЕ Мами са вечно засмяни :)

  • 24 409
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 16
козметик и то много добър има в блока до пощата , мисля че Криси се казваше. аз съм много доволна

# 16
  • Мнения: 181
козметик и то много добър има в блока до пощата , мисля че Криси се казваше. аз съм много доволна
Малко по- подробно къде се намира може ли?

# 17
  • Мнения: 413
Ариана ,благодаря ти Hug
Ние търсим само една стаичка с баня и тоалетна.Но 400лв. са ни мноого.Мъжо си е намерил работа в София и търсим стаичка само за него нещо като ученическите квартири Peace
А ние с детенце на тоя етап да си останем в Монтана,пък в последствие да се устройваме там.
Затова евентуално и от цените на апартаментите се интересувам,а иначе Люлин ни харесва най-много като квартал Simple Smile

# 18
  • гр.София
  • Мнения: 250
Със сигурност маршрутка N14 върви. Знам само че първата спирка и е в 5-ти на колелото на трамвай 8 и със сигурност минава по царигратско шосе до 4-ти километър и минава отгоре към окръжна. Но от там нататък незнам на къде върви.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 374
МианаМиа, мога да ти препоръчам гинеколог в Обеля на последната спирка на метрото - в 30 поликлиника - д-р Тошева. Тя ми следи бременността и ходя за всякакви проблеми при нея и мога да кажа, че е много добра и внимателна. Работи с Каса. Ако те интересува ми пиши на лични да ти дам телефона и да си запишеш час.

# 20
  • София
  • Мнения: 186
Здравейте  маминки,
ние  вече не  сме  2 в 1 а мога  да  се похваля,че  сме  1 по 1 Hug
малаката Елеонора се роди на 16.05.2008

честита ни нова тема
Ариана нашата  педиатърка  е в западен парк в 10та поликлиника казва се д-р Каменова,
там сме защото  е много добър специалист,изгледала  е  мен,брат  ми на  всички ние  и личен лекар,
сега  живот  и здраве  и моята  дъщеря  ще  изгледа-за нея съм с  2  ръце,
ако искаш повече инфо пиши ми ми на  лично ще  ти дам телефона и кординати Peace

# 21
  • гр.София
  • Мнения: 250
Viky_v едно голямо ЧЕСТИТО. Пожелавам на теб, таткото и малката Елеонора да изживеете най прекрасните мигове в живота. Да ви е жива и здрава малката и само да ви радва  Hug  bouquet Hug

# 22
  • Мнения: 181
 viky_v , честито да ви е жива и здрава и много да ви радва. На теб леко отглеждане и бързо възстановяване.

# 23
  • Мнения: 1 931
viky_v честито ви бебче и да ви носи много радости и красиви мигове.
А за педиатър и аз се интересувам, че нашата ми е много далече и като са болни винаги сама ходя до нея и вече не мога така.
MianaNia може ли и на мен да ми дадеш телефона на Гюрова или да кажеш как са смените й за да отида на място да я попитам. Благодаря ти предварително.
А и друго искам да попитам да знаете до Зоологическата дали ходи маршрутка от Люлин някъде? Решили сме на 1 юни там да ги заведем, шивотните ще им са интересни.
 А май станаха 2 люлински теми.

# 24
  • Мнения: 2 986
Благовеста, смените не знам, но ще ти пратя телефон на бележка.
До зоологическата градина ходи маршрутка № 32, но пътят й е много дълъг - около 40-50 минути, защото обикаля през Красна поляна, Красно село, Южния парк. Не съм ходила до Зоологическата в последните години, но скоро виждах че се движи 32, не съм чула да са й сменили маршрута.
Наистина станаха две темички, другата съблазнява с морето, но тази май е отворена по-рано и вече е писано.  Embarassed
Вики  Hug
Благодаря на Liana и Loni за информацията.   bouquet
Някой беше питал за квартира, не знам цени, но само за стая, има едни общежития, но мисля, че се настаняват от Социалните или от общината, за социално слаби. Иначе търсете квартира с хазайка, те са по-евтини от самостоятелните. За продажба вчера в нашия блок са продали двустаен около 60 кв. за 62 000 евро?!, а съседката купува тристаен за 80 000 евро в Люлин 10. Направо не е за вярване, панелките скоро с тези темпове на нарастване на цените ще струват колкото имение в Щатите #Cussing out

# 25
  • Мнения: 413
MianaNia   bouquet
Аз съм тази която пита за ценичките на квартирите и апартаментите. Embarassed
А ти в коя част на Люлин си ? Момичета ще следя темата ви ,ако не е проблем разбира се  Embarassed
Ако чуете нещо подсвирнете,може и на лични да не спамим в темата.
Благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 181
До Зоопарка ходи и автобус 83, от Орион, но и с него е 9 дена път.

# 27
  • Мнения: 16

Като застанеш с лице към входа на пощата в дясно има един блок /пощата-улица -блок/. В този край до улицата има първо видеотека и след това е салона.

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 23:59 от viliz

# 28
  • София
  • Мнения: 186
Мерси на всички ви за пожеланията,много сте  мили,
в Люлин 9 има  една  страхотна  площадка вчера бяхме на нея и е  пълно с майки с  деца,
и тя  е   обновена и е  доста  голяма,
ако има желаещи ще  обясня горе  долу къде  е  и може  да се видиме тези дни там  с някоя  от вас  Peace

# 29
  • Мнения: 2 986
Благовеста, за маршрутката, явно са променили. Преди около 5 години ходихме с нея, с една приятелка до там, но днес мина покрай нас докато се прибирахме с количката и пише, че отива до Студентски град, но пък мисля, че минава през Дианабад и може да се слезе преди кръстовището с булеварда, който разделя квартала със Студ.град, мисля че се води Никола Габровски, но не съм сигурна, там минала един автобус 102, чиято последна спирка е Зоопарка. Ако се прекачите на автобуса има само една спирка между пътя на маршрутката и Зоо-то. Пък и пеша през квартала напряко не е много далече - десетина минути, но трябва да го познаваш.
Вики, много бих се радвала, но 9-ти ни е далеч, освен ако има в близост спирка на тролеите, че да я взема без количка. Или като поотрасне още малко, че да върви самостоятелно.
Тотоманиак - става дума за Люлин 3, за блоковете без ТЕЦ накрая.  Shocked
Има ли мами, които да са посещавали д-р Желева - гинеколожка, която работи в МЦ "Превент" във ІІ м.р. и какви са им отзивите за нея?  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт