за личния лекар и педиатъра

  • 1 334
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 008
При нас просто така се случи,че личния ни лекар е педиатър  Mr. Green
И при нас е така.

# 16
  • Мнения: 3 743
При нас просто така се случи,че личния ни лекар е педиатър  Mr. Green
И при нас е така.

 Peace

# 17
  • Мнения: 4 965
Нито джи-пи-то, нито педиатъра ни някога са се интересували къде работи другия.
Болничните за гледане на деца се издават от педиатъра и джипито няма никаква роля. Болничните се подават в НОИ от работодателя.
Метнали са те чисто и просто. Peace

# 18
  • Мнения: 132
Въпросните декларации ги подава майката- може би това са имали в предвид докторите. Става въпрос за 1 декларация до 135-я ден, друга от 135-я ден до 315-я ден, трета до навършването на детето до 1 или 2-годишна възраст, да не забравяме и декларацията за детските.Но в тези случаи НОИ няма нищо общо.Всичко това се подава в социални грижи. А болничните се подават в НОИ от работодателя ти. Така че няма значение кой ти е лекъра и къде е, както и на детето. Просто те изнудват.Не се поддавай-разпитай първо и проучи възможностите.

# 19
  • Мнения: 3 929
Никога не съм имала проблем с изплащането на болничните заради това. Личната ми лекарка и педиатърката на детето са в различни поликлиники, но никога не са повдигали въпрос за това и никога не съм имала проблеми от такова естество.

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
При нас просто така се случи,че личния ни лекар е педиатър  Mr. Green

 И при нас така.
 В началото бяхме при различни лекари,но в последствие се записахме при педиатъра,тъй като и на нас самите ни беше по-удобно. Peace

# 21
  • Мнения: X
Въпросните декларации ги подава майката- може би това са имали в предвид докторите. Става въпрос за 1 декларация до 135-я ден, друга от 135-я ден до 315-я ден, трета до навършването на детето до 1 или 2-годишна възраст, да не забравяме и декларацията за детските.Но в тези случаи НОИ няма нищо общо.Всичко това се подава в социални грижи. А болничните се подават в НОИ от работодателя ти. Така че няма значение кой ти е лекъра и къде е, както и на детето. Просто те изнудват.Не се поддавай-разпитай първо и проучи възможностите.

Тези декларации -1 и 2 не се ли дават от майката на работодателя, а той ги подава в НОИ, не е ли така?  За другите 2 декларации, за които споменаваш даже не съм чувала, за какво става въпрос?  А защо в социални грижи, къде да прочета за тези неща? Аз в социалните подадох документи единствено за еднократната помощ. Обърках се нещо май...Моля , ако някой може да ми обясни за какви декларации иде реч? Мерси Simple Smile

# 22
  • Мнения: 75
Айде де!
Педиатърката на сина ми никога изобщо не ме е питала къде работи личния ми лекар!
А тези болнични се издават от педиатъра на детето, не от личния ти лекар. Единственото, което ти е нужно, е амбулаторна карта с номер и печат на личния лекар.
ТОЧНО ТАКА Peace

# 23
  • Мнения: 411
Ами при нас личния ни лекар е и педиатър  Peace

# 24
  • Мнения: 239
При нас просто така се случи,че личния ни лекар е педиатър  Mr. Green


И при нас така Peace

Общи условия

Активация на акаунт