приспиване

  • 1 047
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 674
Лягам на спалнята и я оставям хубаво да се надупи/около20-30мин./Тя се върти,обръща се,сменя какви ли не пози.После лягаме лице срещу лице аз затварям очи , не ги отварям и леко я милвам по главата и така за около 10 мин. заспива.Пак губя 30 минути някъде,но поне не я нося/вече сме доста тежички/Пробвай може да помогне. Hug

# 16
И при нас положението беше подобно. Но от известно време спрях с приспиването, оставям го хубаво да се измори, слагам го на леглото до мен и докато му дам шишето с вода и вече е заспал. Вярно, че заспива по-късно, обаче пък спи повече.

# 17
  • Мнения: 9 973
Ами просто го остави, както pamsi е казала да се повърти на спалнята и ще си заспи сам.
Голямата никога не съм я приспивала на ръце, защото не мога - аз съм 1.52 и килограмите, които мога да издържа да люлея сса доста ограничени  Twisted Evil. Или лягах до нея на спалнята, или тя в леглото аз я погалвам и така. След две годинки лягахме на спалнята, аз си гледах нещо, тя си се върти, па заспи и след това я местихме...
правя точно това,зарязвам в леглото му през деня и той си заспива като се умори,а вечер с шишето

# 18
  • Мнения: 357
благодаря, момичета, ще гледам да адаптирам идеите ви към нашите условия Simple Smile като по малък поне нощем заспиваше на цица, но от как му растат зъбите - нъцки  Tired преди заспиване винаги е рев и едно извиване, но ще пробвам да заспива по-късно самичък, тъй или иначе е лято, а той до сега ляга в 8, но тогава му се доспива просто ... пак ви благодаря, прегръдки  Hug

# 19
  • Мнения: 1 428
Ние се приспиваме на люлката.Много е удобно  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 928
Ох, това е болна тема. И ние сме от тези, които се приспивахме на ръце  Confused Поне като проходи вече не го разнасям. Навън заспива в количката без никакъв проблем, но вкъщи  ooooh! Спи му се, заваля крака, ляга по земята и клюма с глава, но не иска да легне и да заспи сам. Слагам го до мен на спалнята, той слиза, обикаля, аз пак го качвам и така понякога минава и 1 час докато не се нагъзурчи и заспи.

# 21
  • Мнения: 27 524
Казано честно - не знам. Винаги, винаги съм била ХИПЕР против това носене и люшкане на ръце, както и заспиването на бебе и родител заедно. Никога не съм свиквала сина си така и никога не сме имали подобни проблеми. За мен добра майка и майка-робиня са две различни неща и се старая просто да не изгубвам себе си покрай бебето, без това да ме прави лоша майка. Намери и ти доброто за себе си и се опитай да не си едно цяло с бебето постоянно  Peace

# 22
  • Мнения: 275
Казано честно - не знам. Винаги, винаги съм била ХИПЕР против това носене и люшкане на ръце, както и заспиването на бебе и родител заедно. Никога не съм свиквала сина си така и никога не сме имали подобни проблеми. За мен добра майка и майка-робиня са две различни неща и се старая просто да не изгубвам себе си покрай бебето, без това да ме прави лоша майка. Намери и ти доброто за себе си и се опитай да не си едно цяло с бебето постоянно Peace

Блонди, означава ли това, че и аз съм майка-робиня след като синът ми заспива само при мен на спалнята? Мисля си, че и за двамата ни е най-добре когато аз съм в мир със себе си. Това душевно състояние не успях да го постигна дори и за миг докато чувах как детето плаче и ме зове... И в момента когато го прегръщах ме обземаше спокойствие и с този си лош навик продължавам и до днес...

Общи условия

Активация на акаунт