уред, който зарежда аурата

  • 23 980
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 912
m_a_y_a,дай повече инфо за този уред.Как точно въздейстава?Пречиства вода,въздух,или се прикрепя към тялото,как точно?
за съжаление информацията ми е повече от оскъдна, ако правилно съм разбрала представлява нещо с големината на цигарена кутия и просто трябва да е близо до човека - в чантата, до главата, на нощното шкафче.

# 16
  • Мнения: 2 761
много интересно по каква причина някои изобретатели мислят че си имат понятие какво става в човека, каква е причината да боледува и как да бъде излекуван?
ако ставаше само с подлагане на въздействието на уред. Ами причината, нея кой ще я премахне?
или после да се прояви още по-опасно?

Изобретател е проф.Димитър Манев-запознай се с биографията му и какво точно е открил и за какви цели първоначално.От там става ясно и кой е покрил информацията.
Въпреки това апарата се продава по света и е признат.

# 17
  • Мнения: 705
Вижте тая джаджа дали не е издирвания уред.

# 18
  • Мнения: 2 761
В нeт-а прочети.
Иначе аз лично съм  "за" някои  полезни"машинки".Примерно имам йонизатор в къщи,който мисля ми върши много добра работа.Не виждам начин да се сдобия със свеж въздух по друг начин.Ароматнната лампа е отделно.Сега смятам да си закупя и кана за сребърна вода-прави и концентрат.
Имаме също и машинка за медитация,към които си скептичен...(не съм я ползвала обаче).

Мая,това не е ли като "Унищожителя" на Хилда Кларк?

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 15:08 от Omega

# 19
  • Мнения: 335
... Мая,това не е ли като "Унищожителя" на Хилда Кларк?

Аз също мисля, че това му е идеята.

Хилда Кларк е писала за своя доста отдавна.

# 20
  • Мнения: 2 761
Цитат
какъв е този унищожител

Тук можеш да прочетеш за Хулда Кларк и апарата и Zapper:
http://radionic.hit.bg/HClark.html

Последна редакция: вт, 27 май 2008, 18:56 от Omega

# 21
  • Мнения: 135
Цитат
какъв е този унищожител

Тук можеш да прочетеш за Хулда Кларк и апарата и Zapper:
http://radionic.hit.bg/HClark.html

В Русия някои дали не се занимават доста с това. гълтал съм пелин и карамфил, и системата ми е под въпрос(или поне нейните обяснения) окултното обяснение може да е друго - ~"болестите са като живи същества, болестите не обичат горчиво, и пелина ги принуждава да напуснат", тоест паразита може да не е някаква клетъчна структура а да действа в някое от другите тела, а във физическото да има проекция. И ако е кармично и не се работи за премахване на причината, не изключвам че метода може да не е много успешен. да не говорим, че при големи дози човек може и да се поотрови.

# 22
  • Мнения: 335
Дийпинсайд, стига с тоз окултизъм.
Жената е микробиолог.

Микроорганизмите са живи организми и някои причиняват болести, а не понасят дезинфекция и определена честота на вълните.
Това е смисълът на пелина, карамфила, ореховата тинктура и уредчето на Кларк.

Дали тя е права, че това върши работа за изчистването на вредните микроорганизми и не вреди ли по някакъв начин на нещо друго, е друг въпрос.
Той е "окултен"  Laughing само, докато не се събере достатъчно информация вярно ли е казаното от Кларк или не.

# 23
  • Мнения: X
Може би не е полезно човек да се зарежда с уреди. Има природни начини да го направи. Ами ако развие зависимост към уреда, дори и само психическа? Thinking

# 24
  • русе
  • Мнения: 335

 Потърсете нещо за МАТРИЧНИте АПЛИКАТОРИ, и те са по темата.

# 25
  • Мнения: 15
Ползваме РАДАМИР от 2 месеца и ако има резултат ще се постарая много хора да разберат какво преживяхме за 8 години по лекари преди да открием това.Засега сме доволни и чакаме изследвания които да потвърдят че сме на прав път.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Ползваме РАДАМИР от 2 месеца и ако има резултат ще се постарая много хора да разберат какво преживяхме за 8 години по лекари преди да открием това.Засега сме доволни и чакаме изследвания които да потвърдят че сме на прав път.

Разкажи повече, че ме заинтригува.

# 27
  • Мнения: 13 512
Ползваме РАДАМИР от 2 месеца и ако има резултат ще се постарая много хора да разберат какво преживяхме за 8 години по лекари преди да открием това.Засега сме доволни и чакаме изследвания които да потвърдят че сме на прав път.
Имаш ли вече впечатления от уреда? Това ,че не си писала повече в темата означава ли ,че не сте постигнали очаквания ефект?

# 28
  • Мнения: 3 376
Незнам за Радамир нищо,не съм го чувала.Дано още някой се включи с инфо.

Виж за Скенар имам лични наблюдения и мога да кажа само положителни неща.
И да-има метод за изчистване с него,прави се по гръбначния стълб и се казва "Енергийна чистка".

# 29
  • София
  • Мнения: 285
а ето това е "уред", който ще прочисти аурата ... на Земята!

http://greentech-bg.net/?p=223

 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт