Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз я правих без плодовете, че ми идваше твърде много сладкото (дори на мен)  Crazy
Два дни издържах, после не ми се поглеждаше шоколад. baby_neutral

# 16
  • Мнения: 1 599
sky*****  аз имам приятелка която кара само на 2 шоколада и малко шопска салата и сваля , обаче не на всеки организъм действа... Аз например не мога да издържа на шоколад и салата ( а и според мен не е въобще здравословно хранене) но всеки избира как да се храни!

От днес си започвам моят си режим в 6.30 1/2 в 11 часа

за обяд

след обяд


iguanka весело изкарване на бала . Един голям букет за най-хубавата абитюренка

# 17
  • София
  • Мнения: 10 858
Айа, наистина не е здравословна тази диета, спор няма. Тя е тридневна принципно, не се препоръчва да се спазва много време. Но в моменти на дълъг застой върши чудеса, явно защото се поднася нещо коренно различно на организма, и по този начин се задействат разните му там метаболитни процеси, особено при безвъглехидратните режими, при които рано или късно идва застой.

# 18
  • Мнения: 1 424
Честита нова тема !
Veronica Mars благодаря, толкова работи почерпи, чак и прегръдка нямам какво да поисакам повече  Grinning  Hug
iguanka браво за темата, станала е супер   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 599
Айа, наистина не е здравословна тази диета, спор няма. Тя е тридневна принципно, не се препоръчва да се спазва много време. Но в моменти на дълъг застой върши чудеса, явно защото се поднася нещо коренно различно на организма, и по този начин се задействат разните му там метаболитни процеси, особено при безвъглехидратните режими, при които рано или късно идва застой.

Не знам моя приятелка я беше правила близо 1 г. и беше от 67 кг на 47 кг. , но после почна да яде.. горе долу около 55 стигна... не знам колко дни се прави  newsm78 но нейното беше прекалено според мен (сега май пак ще почва така да се храни)  Thinking.  А за няколко дни става  Peace въпреки, че аз един ден пробвах само на кафета и шоколад , но ми стана много зле.. и издържах до 14-15 часа!   


Veronica Mars  благодаря за кафенцето и сока... браво ти си почнала Дюкан ..да споделиш как е   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 10 858
Ооо, една година е ужасно много време, та това е супер вредно  ooooh! А и как е издържала, не й ли се е дохапвало нещо солено, месо, салата  ooooh!
Принципно диетата е тридневна  Thinking

# 21
  • Мнения: 1 599
Ооо, една година е ужасно много време, та това е супер вредно  ooooh! А и как е издържала, не й ли се е дохапвало нещо солено, месо, салата  ooooh!
Принципно диетата е тридневна  Thinking

еми тя много обича сладко и е издържала тя без сладко не може??? и аз това се чудя как издържа  newsm78 луда работа...аз това със сладко, но и ядене за раздвижване на метаболизма го правя 1 път седмично след 6 дни стриктна диета.. и действа  Peace  дано издържа днес  Praynig и съм пак режимна

# 22
  • Мнения: 22 433
Здравейте момичета и от мен.
След вчерашното обилно хапване нямам поражения.
Иги, мерси много за темичката, чудесна е, ако искаш мога да ти пусна линк с табличката от предишната тема, да я качиш тук. )))

Днес ще си взема снимките от бала на сестра ми и ще ви ги пусна, голяма е сладурана. )))

За тази диета със шоколад, аз имам чувството, че ще умра от сладко, хич не мога да ям толкова шоколад. Не е лошо да се яде, но максимум по 1редче и през 2-3часа, тъй като капацитета на черният дроб да обработва въглехидратите, постъпили в организма е доста малък, и всичко останало, което не е преработено се превръща в мазнини. За това и нисковъглехидратната диета има смисъл, но само в частта за намаленият прием на въглехидрати. )))

Аз от днес си минавам режимна, плодове и зеленчуци и това е. )))

И да ви похваля щерката, оставих я малко на спалнята по голо дупе и тъкмо си мисля да не вземе да ми опишка спалнята и няма и след 1мин я поглеждам и под нея едно хубаво мокро петно. )) Та шалтето, чаршафа отдолу, протектора и чак на матрака, дано да не е напило много на вътре.

# 23
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Здравейте прекрасни Heart Eyes Как сте? Аз смятам да си дам малка почивка днес, с изключение на това, че ще почета след малко разни полезнинки за бъдещият ми проект. Смятам да бъда режимна като качество, но като количество така съм озверяла от глад Whistling Но ще гледам да спазвам дисциплина, обещавам Hug

Иле, много попътен късмет на сестра ти, дано всички си изкарате много забавно и усмихнато след цялата олелия днес Heart Eyes Благодаря за темичката, страхотно си се справила  bouquet

Мирама, голяма разбойничка ти е малката сладурана, да я цункаш по дупето от мен Mr. Green Нямаме търпение да видим снимки на сестра ти и на теб от бала й Hug

Вивиан, в дневническият албум има твоя снимки от срещата ти с останалите от преди, на които си много красива и доста вталена. Пусни някоя твоя по-актуална снимка, ако не ти е неприятно, разбира се (да си почешя самочувствието как ще изглеждам ако посваля 2-3кг,женска му работа) Hug

Ая, браво за режимността  bouquet

Аелис, надявам се си изяла ягодите преди да си изпиеш кафето, че иначе убийствена комбинация от смесица на вскусове си е за мен Sick Simple Smile

Вероника, това със завладяването на Света и силата ти много ми хареса. Ами хайде де, какво чакаш Mr. Green Hug

Тикве, гледам целта си си променила, а много добре помня, като ми каза, че не искаш да слизаш под 52кг, защото на 50кг изглеждаш като скелет Crossing Arms Страхотни резултати постигаш, както и много добри хранителни навици, недей да се обсебваш толкова, че ще ти дърпам приспособленията, през които чуваш Laughing

водчице, режимно ли си вече, бе мило?

скай, надявам си да си диетична и щастлива днес Peace

На всички останали весел уикенд  bouquet


Честит празник на всички!!!

Последна редакция: сб, 24 май 2008, 14:02 от Chocolata

# 24
  • Мнения: 3 050
милички минавам на бързо, вече почистих  (брах и череши  hahaha ) и сега ще се обличам и кипря  Party
мирама   оки, пусни линка и дано скоро оправя данните  Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 10 858
Chocolata много мило, благодаря ти  Hug  bouquet Толкова приятно ми стана ако знаеш  Embarassed
Добре, по-късно като стане дъщеря ми ще кача една снимка в дневническият албум, че нямам в комп.

iguanka приятно изкарване на бала!  Flutter После да разкажеш как е.

Mirama успех с плодовете и зеленчуците. на мен ми е приятен този вид режим.

Кари къде се губиш?

# 26
  • Мнения: 1 197
О,и аз да се бухна в новата темичка.
Иле   bouquet ,много ни е готина темата,благодаря ,за което.И приятно прекарване на бала на сестра ти.

  Тикве като ти прочетох поста толкова гузно ми стана,че си хапнах днеска,че чак ми се доплака.Ама обещавам,от утре в строя и да ги довърша тея килограми,че хем малко остана хем пък не искат да си ходят.Ще взема да се заинатя вече.

Шоки тея гладни дни са много лошо нещо,но както вънаги си избрала добро решение,да наблргнеш и на качеството и на количеството. Hug

Мирама много ми е позната и на мен,тоя номер с напиканото легло  Laughing,но аз си пригодих едно меко одеалце и го слагам отдолу,да не се случва подгизване.

  Aia  браво за режимноста  Heart Eyes

Veronica Mars  мерси за почерпката.Виждам,че и ти си Дюканан-успех с него ти пожелавам

Аз не съм режимна,но имам оправдание  Mr. Green,че съм в МЦ и ми е доста изгладняло.Както вече обещах от утре с вас пак стриктна, Тиквето много хубаво го е казала,че със всяко прегрешение се отдалечаваме от целта.Така почвам да се стягам.

Слънчев ден на всички

# 27
  • Мнения: 1 599
днес твърдо се разрекох да съм режимна даже мисля като се прибера от работа малко и да поспортувам

nell@ , Chocolata благодаря ви за подкрепата  Hug


Mirama това за малкото ми е толкова познато... моя ми правеше нон стоп номера и после така ми се смееше... чудя се къде ли не е напикал в нас.. е не че сега не цапа... само върва след него и чиста ли чиста... но вече го строявам и той да помага, че иначе няма край  Laughing

Chocolata  ти си го заслужи днешният ден и можеш да си похапнеш колкото ти се яде  Peace


# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
Хайде да се повталим още малко, и след месец, два да си направим отново една срещичка  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 1 384
Привет отново, прекарасни   bouquet

В момента обядвам чушки с яйца  Mr. Green

Бях на пазар и си купих парфюм  Flutter

nell@  Hug Heart Eyes Ще се стегнеш. Ти можеш, само да поискаш   bouquet

iguanka, Mirama, чакаме абитуриентски снимки  Heart Eyes Как обичам да гледааам  Mr. Green

Chocolata
, и аз така правя като ме загони гладЪТ - повечо, НО режимно  Mr. Green А що се отнася до целта ми - на 47 съм скелет, на 50 се чувствам слаба и красива, а на 52 съм добре  Mr. Green Достигна ли до 52 минавам в 3-та фаза, обещавам. 50 мисля, че няма да достигна, но няма и да се вманиачавам  Peace

Аз хапвам и се залавям с четене  Sick

Хубав следобяд, милички  Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт