резервации през немски тур. фирми?

  • 10 864
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 639
Нищо не разбирам от немски, за август дава други цени, изобщо пълен хаос ми е! Не ми е ясно защо българи да не могат да ползват тези курорти, безумно ми е да ми потвърдят евентуално в последния момент! С три деца - на 9, на 3 г.  и бебе на 6 месеца е абсурд да чакам до последния момент! Ако намеря някой приятел дето да разбира немски ще го помоля за съдействие, ако не - ще търся друго място за море!

# 16
  • Мнения: 3 215
Аз говоря немски.Кажи с какво мога да ти помогна.Въпросът е,че чрез тях едва ли можеш да резервираш,защото предлагат пакет,включващ полет до Бг, а на теб не ти трябва.Сигурна съм,че има и други пречки,но за полета се сещам на прима виста.
Ти през кои агенции се опита да резервираш?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 855
Аз направих такъв опита да резервирам през TUI. Отидох във офиса на Турист сървиз, това е туроператор български, който продава пакетите на някои немски туроператори. Такава офирта ми гръмнаха, че щях да падна, доста солена беше. Не ми казаха да се включва в цената полет, а аз разгледах истинските немски каталози. Говорихме и за ластминет, но това наистина не е сигурен вариант, все пак обаче съществува и е доста изгоден. Аз ботидох в офиса на фирмата във Пловдив, но имат и в София.

# 18
  • Мнения: 3 215
В София положението е същото плюс това,че са адски груби.Ходила съм там по друг повод, за пътуване извън страната.Останах меко казано възмутена.Не бих се занимавала с тях повторно,дори и да са единствените,предлагащи каквото ме интерсува.А те никога няма да са.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Ако не се лъжа, в темата за Ол инклузив в България някои момичета бяха писали, че са направили резервация чрез чужд туроператор и им е излязло по-изгодно. Без да плащат самолетни билети  Simple Smile
Обаче темата е много голяма, прочети я или пусни търсачка и може да откриеш това, което ти трябва.

# 20
  • Мнения: 1 320
Нани, аз миналата година резервирах през Турист сервиз нашата почивка в Дюни. Нямам никакви оплаквания от фирмата. Тази година пак ги питах за цени за Дюни и цената е точно същата като в сайта на ТУИ. www.tui.de. Впрочем в самият сайт можеш да си избереш почивка без самолетен билет и то е като цъкнеш на Hotels. Тогава излизат цени само на нощувки. Сега ще погледна за Елените и ще пиша какво съм открила. Да добавя, че не разбирам грам немски Simple Smile. Има и опция да си поръчаш почивката онлайн, така че не мисля, че е невъзможно. Виж още и www.booking.com thomascook.com. Тези са на английски.

# 21
  • София
  • Мнения: 250
За Андалусия излиза оферта без полет ето тук, само си нагласи децата по възраст, в "Region" избери Bulgarien (Sonnenstrand) избери датите.
И в офертите с полет и в тази излиза типа на настаняване - бунгало, фамилна стая, апартамент, така че предварително е ясно какво избираш
Ако имаш нужда от помощ, свирни  Wink

# 22
  • Мнения: 1 320
Вероятно има някакъв бъг със сайта на туи, защото като избереш двама възрастни и три деца излизат съвсем малко хотели. Като избереш само двама възрастни излизат доста повече, а някои пък въобще не излизат. Можеш да си ги потърсиш в падащото меню с курортите и тогава излиза всичко в даден курорт, като при това очевидно има места, защото сайтът дава възможност за покупка на пакет онлайн /тествах го току-що/. Миналата седмица нямаше такива проблеми.

1226 евро/седмица за вас петимата в хотел Андалусия в Елените. Обаче за момента сайта дава само дати 3-10 август свободни. Не знам къде си ги видяла тия 4000 и кусур пари Simple Smile.

Ето това е офертата, но не давам линк, защото нищо не излиза:
 Bulgarien, Schwarzes Meer / Burgas & Umgebung, Elenite
Hotel Andalusia
 
BOJ15055HHY02 JBH V
03.08.08 10.08.08 7 Tage
5 Personen
1 Junior-Suite
Vollpension
mehr Angebote
1226,00 EUR
 
entspricht Preis pro Person/Nacht:    35,03 EUR
Anbieter: TUI Deutschland GmbH
Details >

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 13:48 от Момиче

# 23
  • София
  • Мнения: 250
Има разлика между Vollpension и All inclusive
Vollpension вероятно е 3 хранения на блок маса

# 24
  • Мнения: 265
момичета,разгледах и аз линка на "туи" без самолетен билет и е доста по -евтино.моля ви,кажете как мога да резервирам.дали може да се прави резервация от бг.?

# 25
  • Мнения: 7 605
Пак митове и легенди   Laughing

Раzбира се, 4е немски туроператори продават и на българи, тях ги интересува да си продадат стоката, а на кого йм е все тая.
Както е каzала Моми4е, преz ТУИ можеШ да купиШ и само хотел беz самолетен билет. Ако искаШ дай датите и брой на по4иваЩите и Ще ти кажа колко струва.

# 26
  • Мнения: 265
аз си изчислих колко струва,но не ми е ясно как става плащането и получаването на ваучера.може би с кредитна карта.ако някой е резервирал нека обясни.

# 27
  • Мнения: 3 215
ТУИ имат собствено представителство в Бг,но оферта излиза само за Царево, а линкът за резервации от ТУИ Германия дава,че няма нищо в момента.

http://tui.bg/cgi-bin/max4o/tui/index.cgi?sid=&menu=10&lang=2

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 576
Аз съм от тези резервирали през ТУИ. Дори за майските празници ходихме с техен ваучер в Гърция. Нямам никакви оплаквания, дори напротив. Цените им са конкурентни, дори по-ниски от някои български туроператори. И в Златните като ходихме пак беше през тях. Никога не са се държали лошо, говоря за Турист сървис. Дори в събота бяхме там, за да си проучим за лятната почивка и тази събота ще резервираме. Ако някоя знае немски е хубаво да влезнете в австрийския сайт на TUI и DERTOUR където са качени целите каталози. Но за места в хотела се проверява на място. Ако някой има други въпроси да пита.

# 29
  • Мнения: 1 167
PresiN дали правилно съм те разбрала? Ти си направила резервация от офертата на Туй през Турист сървис. А едно и също ли е, като цена, ако я направиш от тяхната страница през интернет ( на туй)? А опитвала ли си през представителството на Туй в Бг.? Станаха мн. въпросите, за което съжалявам, но абсолютно нищо не разбирам от немския. Даже не можах да стигна до конкретни оферти  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт